Ruszyła nowa promocja od Banku Millennium, w której dostaniemy 200 zł za założenie darmowego konta osobistego, a dodatkowo zyskujemy darmowe konto, kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

UWAGA ! Konto założysz całkowicie online bez wychodzenia z domu !

200 zł za założenie darmowego konta od Banku Millennium

Aby móc skorzystać z promocji i zgarnąć 200 zł za założenie darmowego konta, musimy być osobą, która:

 

Aby wziąć wdział w promocji i otrzymać 200 zł za założenie darmowego konta musimy:

 

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO  

Zgarnij 200 zł za założenie darmowego konta osobistego!!!

 

Proste 200 zł za założenie darmowego konta osobistego od banku

Aby zgarnąć 200 zł za założenie darmowego konta osobistego należy:

Uwaga! Wystarczy przelać sobie 1000 zł z naszego konta w innym banku lub dokonać wpłaty w oddziale lub bankomacie z opcją wpłat.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Premia zostanie nam przelana na konto do dnia 30.10.2020.

Ile kosztuje Konto 360°?

Do wyboru mamy Konto 360° i Konto 360° Student dla osób poniżej 26 roku życia. Warunkami darmowego, konta, karty i wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce są wpływ 1000 zł oraz jedna płatność kartą.

Konto 360° Student dla osób poniżej 26 roku życia ma jeszcze bardziej korzystne warunki. Wystarczy tylko i wyłącznie jedna płatność kartą! Należy dodać, że 1000 zł jest wymagane do uzyskania premii i trzeba spełnić ten warunek aby otrzymać 200 zł od banku.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO 

Zgarnij 200 zł za założenie darmowego konta osobistego!!!

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych. 

2 odpowiedzi

  1. Witam!
    Mam dwa pytanka mianowicie czy te 1000 zł które ma się znaleźć na nowym koncie promocyjnym ma się tam znajdywać np minimum jeden dzień czy to nie jest określone czasem? A drugie pytanko to czy korzystając raz z takiej promocji w danym banku nie mogę już więcej razy skorzystać z niej czy po jakimś czasie znowu można?? Z góry dziękuje za informacje i pozdr!

    1. Liczy się sam fakt pojawienia się pieniędzy na koncie, po zaksięgowaniu ich przez bank możemy z nimi zrobić co chcemy na własnym koncie. Jeśli chodzi o ponowne przystąpienie do promocji to Bank Millennium wyklucza taką opcję, natomiast inne banki nie. Wśród banków dostępnych w Polsce okres wykluczenia to od pół roku do około dwóch lat w zależności od banku. Jeśli dany klient zamknął konto np. w BNP Paribas to do nowej promocji może przystąpić po upływie 12 miesięcy, w rozumieniu regulaminu promocji jest ponownie nowym klientem banku.

Dodaj komentarz