200 zł za założenie darmowego konta od Alior Banku

Kacper Jankowski 28 września 2019 roku

200 zł za założenie darmowego konta od Alior Banku

200 zł za założenie darmowego konta od Alior Banku

Zgarnij Alior Korzyści!

Ruszyła kolejna promocja od Alior Banku. gdzie za założenie darmowego konta możemy zgarnąć 200 zł premii w gotówce, a dodatkowo skorzystać z pakietu korzyści dołączonych do konta.

Uwaga! Dodatkowo możemy zgarnąć 100 zł do do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu ….. za 5 płatności kartą !

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć Alior Korzyści za założenie darmowego konta musimy być osobą, która:

W okresie od 01.09.2018. do daty złożenia wniosku o otwarcie Konta nie posiadała konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z promocji.

Uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o KJO w okresie od 01.03.2019 r. do 15.09.2019 r.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to możemy śmiało złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą na stronie promocji (mamy na to czas do 16.10.2019.). mamy następnie 30 dni na podpisanie umowy.

200 zł za założenie darmowego konta

Jeśli podpisaliśmy już umowę o konto to wystarczy, że spełnimy proste warunki i mamy 200 zł w kieszeni!

 • Zalogować się do aplikacji mobilnej banku
 • Zapewnić wpływ na łączną kwotę minimum 1000 zł (najprościej przelać sobie 1000 zł z naszego konta w innym banku)
 • Zapłacić trzy razy kartą (wystarczy zapłacić 1 zł za bułki)

Warunki powinnyśmy spełniać przez następne 3 miesiące. Jeśli podpisaliśmy umowę we wrześniu to warunki powinniśmy spełnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Jako wpływ będą zaliczane tylko przelewy przychodzące z rachunków, których nie jesteśmy właścicielami, ani współwłaścicielami. Najprościej poprosić kogoś znajomego lub członka o przelew ( nie musi być to całe 1000 zł, możemy w obie strony przelać np. 250 zł cztery razy, aby spełnić warunek.

Nagroda zostanie przekazana na nasze konto do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Oprócz 200 zł premii zyskujemy korzyści dołączone do konta osobistego. Dwie z nich możemy aktywować za darmo, a za każdą kolejną zapłacimy 3,50 zł miesięcznie.

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • program Mastercard Priceless Specials
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Dość korzystna opcja. 🙂

ZAŁÓŻ KONTO 

Czekają na Ciebie Alior Korzyści za założenie darmowego konta!

Dodatkowe 100 zł za 5 płatności kartą

Aby zgarnąć dodatkowe 100 zł za 5 płatności kartą musimy się zapisać do  do programu Mastercad Priceless. Możemy to zrobić po założeniu konta i otrzymaniu karty. Jest to promocja dodatkowa dla nowych i obecnych klientów Alior Banku. Promocja trwa do 13.11.2019.  lub do wyczerpania 4600 nagród.  Po zapisaniu się do programu wystarczy.że zapłacimy 5 razy kartą (dowolna kwota. nawet po 1 zł). W nagrodę otrzymamy 6800 punktów, które wymienimy na 100 zł do do Circle K, Czasu na Herbatę, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem jeśli zapewnimy wpływ 1500 zł na konto (inaczej 10 zł). Najprościej przelać sobie 1500 zł z naszego konta w innym banku. Bezwarunkowo darmowego konto jest natomiast dla osób do 26 roku życia, oni nie muszą zapewniać wpływów.

Jeśli chodzi o kartę to jest darmowa jeśli wydamy nią łącznie 300 zł w ciągu miesiąca (inaczej 5 zł opłaty). Wypłaty z bankomatów własnych są darmowe (inne opłata 2,50 zł).Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Jedna odpowiedź

 1. Uwaga❗ Dodatkowo mamy możliwość zgarnąć 6800 punktów Priceless Specials, które możemy wymienić na bony o wartości 100 zł do różnych sklepów. Wystarczy dodać kartę Alior Banku do programu Mastercad Priceless Specials i wykonać 5 dowolnych transakcji kartą. . Ponadto, bank oferuje nam dodatkowo 3% na lokacie dla nowych środków.

Dodaj komentarz

Podziel się w social media