300 zł zwrotu za rachunki

Kacper Jankowski 7 grudnia 2020 roku

200 zł z darmowym kontem, 500 zł w programie poleceń, 300 zł zwrotu za rachunki od Santander Bank Polska

300 zł zwrotu za rachunki

Ruszyła promocja od Santander Bank Polska, gdzie możemy zgarnąć łącznie 1050 zł. Za założenie darmowego konta i spełnienie warunków otrzymamy 150 zł w formie bonu do sklepów, 50 zł, jeśli założymy konto z kodem poleceń, rekomendując konto w programie poleceń można uzyskać aż 500 zł, zyskuj 300 zł zwrotu za rachunki. Dodatkowo za założenie konta dziecku otrzymamy od Banku 50 zł.

Konto z premią na start

Aby skorzystać z promocji, żeby mieć możliwość zdobycia 150 zł premii na start, 50 zł z kodu poleceń, 300 zł zwrotu za rachunki oraz 500 zł z programem poleceń musimy być:

 • Osobą pełnoletnią, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 01.12.2019.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Dodatkowo:

W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych.

Aby skorzystać z promocji należy:

Założyć Konto Jakie Chcę poprzez stronę promocji do 31.01.2021, a następnie podpisać umowę do 15.02.2021.

W wniosku wymagane jest, aby wyrazić następujące zgody:

 • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • Na elektroniczny kanał kontaktu (ją zaznaczamy przy pierwszym logowaniu na konto)
 • Kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Należy również podać mail i numer telefonu do kontaktu, zgodę na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) zaznaczamy przy pierwszym logowaniu na nasze konto.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Załóż darmowe konto i zgarnij nawet 1050 zł!

150 zł za samo aktywne korzystanie z darmowego konta

Aby zgarnąć 150 zł w formie bonu do sklepów należy w miesiącu następującym po miesiącu gdy otworzyliśmy konto zarejestrować się na stronie promocji i wybrać jedną z nagród, do wyboru mamy karty podarunkowe do sklepów Decathlon, RTV Euro AGD lub Biedronka oraz:

 • Zapłacić raz kartą lub Blikiem (dowolne kwoty, nawet po 1 zł za bułki w sklepie)
 • Przelać na swoje konto minimum 1000 zł (wystarczy przelew z innego konta nawet w częściach)
 • Zalogować się do aplikacji mobilnej banku

Powyższe warunki powinniśmy spełniać przez trzy kolejne miesiące. Z ich spełnianiem możemy ruszyć w miesiącu podpisania umowy lub w miesiącu następnym – bank daje tutaj nam wybór.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

I to tyle! Za spełnienie tych prostych warunków nagroda zostanie wypłacona do 30.06.2021. Do tego czasu powinniśmy utrzymać zgody marketingowe i EKK.

50 zł za założenie konta z polecenia

Nagrodę możemy łatwo zwiększyć o dodatkowe 50 zł, wystarczy użyć kodu poleceń i wydać kartą tylko 300 zł. więcej o programie poleceń i jego warunkach piszę niżej.

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.07.2019..

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1014817069

Co należy zrobić?

 • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1014817069

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

 • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda
 • Wyrazić zgodę marketingową (EKK)

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

 • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
 • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę we grudniu to na spełnienie warunków mamy czas do końca stycznia.

Nagroda zostanie przekazana miesiąc później w formie kodu w programie Bezcenne Chwile – znajdziemy go w skrzynce pocztowej bankowości elektronicznej. Kod będziemy mogli wymienić po rejestracji na stronie programu Bezcenne Chwile. Do 28.02.2021 mamy czas na wymianę kodu na 3400 punktów w programie – punkty są ważne 36 miesięcy i wymienimy je na bon o wartości 50 zł.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Załóż darmowe konto i zgarnij nawet 1050 zł!

Dodatkowe 500 zł za polecanie konta

Osoba polecająca, jak i polecona otrzymują po 50 zł. Każdy może zostać polecającym! Wystarczy zalogować się do bankowości mobilnej i przystąpić do programu poleceń, zaakceptować regulamin i zaznaczyć takie zgody, jakie są wymagane w przypadku poleconego – marketing i otrzymywanie informacji handlowych,  itd. . Każdy kod jest ważny bez limitu, ale nagroda dla polecającego ma określony limit. Możemy otrzymać maksymalnie nagrodę za 10 poleceń – 500 zł w jednym programie poleceń! (jeden trwa 3-4 miesiące). Późniejsze polecenia nie mają wpływu na wypłatę premii dla naszego znajomego, możemy konto polecić, ale nie otrzymany więcej niż 500 zł, nasz znajomy otrzyma 50 zł. Dodam, że osoba polecona otrzyma oczywiście  bon, który wymieni na punkty – są one warte 50 zł (w formie bonu).

Każdy kod można używać bez limitów (polecamy nasz sprawdzony kod poleceń – 1014817069

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już 250  zł + 500 zł do zgarnięcia w programie poleceń, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! I tak właśnie możemy zyskać 300 zł zwrotu za rachunki 🙂

50 zł za założenie konta swojemu dziecku

Załóż konto swojemu dziecku i odbierz 50 zł za każde z nich.  Wystarczy być uczestnikiem powyżej promocji, spełniać wszystkie zgody marketingowe oraz złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka z pomocą Wideodoradcy banku. Czas na to mamy do 28.02.2021 pamiętaj, aby tutaj również zaakceptować wszystkie zgody marketingowe.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media