Promocja bankowa BGŻ BNP Paribas, w której za darmowe konto osobiste możemy zgarnąć nawet 200 zł premii za założenie konta

Kacper Jankowski 19 marca 2019 roku

200 zł premii za założenie konta od BGŻ BNP Paribas

Promocja bankowa BGŻ BNP Paribas, w której za darmowe konto osobiste możemy zgarnąć nawet 200 zł premii za założenie konta

Ruszyła nowa promocja od banku BGŻ BNP Paribas, w której możemy zgarnąć 200 zł premii za założenie konta i spełnienie warunków. Dodatkowo, konto jest bezwarunkowo darmowe, nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie konta i kartę.

Promocja zakończona!

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź aktualne promocje bankowe

Uwaga! W puli jest tylko 1 500 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Należy się spieszyć, po wyczerpaniu limitu, dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Zgarnij premię za założenie konta w BGŻ BNP Paribas!

Darmowe konto osobiste z premią

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Optymalne wraz z kartą

Sama promocja trwa do 07.04., ale dostępnych jest tylko 1500 wniosków.

  • Podpiszemy umowę o konto do 24.04.

200 zł premii za założenie konta od BGŻ BNP Paribas

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł dostaniemy za otworzenie konta oraz aktywowanie aplikacji mobilnej banku do 30.04.. Proste, prawda?

Kolejne 50 zł otrzymamy za:

  • Wykonanie płatności kartą na minimum 300 zł w maju 2019
  • Zapewnienie wpływu minimum 1000 zł na w maju 2019 ( najprościej przelać sobie 1000 zł z innego konta)

Nie będą brane pod uwagę wpłaty gotówkowe, przelewy własne z kont BGŻ BNP Paribas, BGŻOptima oraz Raiffeisen Polbank. Najlepiej przelać sobie 1000 zł z konta naszego konta w innym banku.

A premię w wysokości 100 zł otrzymamy za:

  • Wykonanie płatności kartą na minimum 300 zł w czerwcu oraz lipcu 2019
  • Zapewnienie wpływu minimum 1000 zł na w czerwcu i lipcu 2019

W ten sposób zyskujemy 200 zł premii za założenie konta i spełnienie warunków!

Informacje o zgarnięciu pierwszej nagrody otrzymamy mailowo do 19.06., następnie do 25.06. mamy czas na uzupełnienie danych do odebrania nagrody (instrukcja będzie w mailu). Nagroda w postaci przelewu wpłynie na naszego konto do 30.06.. Informacje o drugiej i trzeciej otrzymamy do 19.08., a wypłata nastąpi do 31.08..

ZŁÓŻ WNIOSEK 

Zgarnij premię za założenie konta od BGŻ BNP Paribas!

Ile kosztuje Konto Optymalne?

0 zł – za prowadzenie konta

0 zł – za kartę

0 zł – za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

3 odpowiedzi

  1. Czy jest to wiarygodna promocja? Z tego co zauwazyłem promocję bgż bnp paribas są cykliczne. Ale dlaczego organizatorem nie jest sam bank tylko jakaś spółka, która na siedzibę w domku jednorodzinnym. To dla mnie nie wygląda poważnie.

    1. Promocja jest w 100 procentach wiarygodna. W celu weryfikacji, może pan zadzwonić na infolinię banku i zapytać, konsultant potwierdzi wiarygodność promocji. Po uzupełnieniu danych na stronie, otrzyma pan maila z linkiem, z którego można złożyć wniosek o konto na stronie banku.Wymieniona niżej spółka to najprawdopodobniej podmiot, który współpracuje z bankiem. Wniosek składany jest na stronie banku, a dodatkowo promocje tego typu, bank BGŻ BNP Paribas prowadzi od bardzo długiego czasu. Z wypłatą premii także nie ma problemu, osobiście skorzystałem z jednej z edycji, jak i dziesiątki moich czytelników, który skorzystali z różnych promocji BGŻ BNP Paribas i otrzymali pieniądze od banku na konto.

Dodaj komentarz

Podziel się w social media