200 zł premii dla obecnych klientów PKO BP

Kacper Jankowski 14 kwietnia 2021 roku

200 zł premii dla obecnych klientów PKO BP

200 zł premii dla obecnych klientów PKO BP

Do zdobycia 200 zł premii dla obecnych klientów PKO BP w nowej promocji, wystarczy otrzymać zaproszenie, aby przystąpić do akcji. Według regulaminu musimy przenieść wpływy „z tytułu wynagrodzenia” na konto w PKO BP oraz wykonać parę płatności kartą lub płatnością BLIK i 200 zł w formie bonu do Allegro nasze! Skorzystaj z innych promocji bankowych

Będąc aktualnym posiadaczem konta osobistego w PKO BP, który otrzymał zaproszenie do promocji w skrzynce pocztowej iPKO możemy przystąpić do promocji. Wystarczy, że zapiszemy się do promocji z dedykowanego linku najpóźniej do 30.04.2021 r. Aby otrzymać zaproszenie należy też posiadać przez nas akceptacje zgód marketingowych w tym informacji handlowych, które muszą pozostać aż do czasu odbioru nagrody. Z promocji wykluczone są osoby posiadające konto Inteligo.

UWAGA! Pula nagród wynosi 3400 i w każdej chwili może się wyczerpać.

200 zł premii dla obecnych klientów PKO BP

Aby zdobyć 200 zł w formie bonów do Allegro wystarczy, że w maju i czerwcu spełnimy poniższe warunki:

  • zapewnimy wpływ na konto min. 900 zł „z tytułu wynagrodzenia”
  • wykonamy min. 3 płatności kartą lub płatnością BLIK na łączną sumę min. 10 zł

Jeśli chodzi o wpływy „z tytułu wynagrodzenia” to bank nie precyzuje skąd mają One pochodzić, nie mnie jednak powinny to być stałe dochody z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS.

Wypłata nagrody

Sama nagroda zostanie nam wypłacona w formie bonów oba po 100 zł do serwisu Allegro, oczywiście dalej będąc posiadaczem konta wraz z kartą płatniczą. Każdą z nich otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki, czyli w tym przypadku pierwsze 100 zł otrzymamy do końca czerwca, a następną część do końca lipca. Oba kody będą ważne do 15.10.2021 i otrzymamy je w poczcie iPKO.

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media