200 zł premii dla obecnych klientów PKO BP - Sukcesywny

200 zł premii dla obecnych klientów PKO BP

200 zł premii dla obecnych klientów PKO BP

Do zdobycia 200 zł premii dla obecnych klientów PKO BP w nowej promocji, wystarczy otrzymać zaproszenie, aby przystąpić do akcji. Według regulaminu musimy przenieść wpływy “z tytułu wynagrodzenia” na konto w PKO BP oraz wykonać parę płatności kartą lub płatnością BLIK i 200 zł w formie bonu do Allegro nasze! Skorzystaj z innych promocji bankowych

Będąc aktualnym posiadaczem konta osobistego w PKO BP, który otrzymał zaproszenie do promocji w skrzynce pocztowej iPKO możemy przystąpić do promocji. Wystarczy, że zapiszemy się do promocji z dedykowanego linku najpóźniej do 30.04.2021 r. Aby otrzymać zaproszenie należy też posiadać przez nas akceptacje zgód marketingowych w tym informacji handlowych, które muszą pozostać aż do czasu odbioru nagrody. Z promocji wykluczone są osoby posiadające konto Inteligo.

UWAGA! Pula nagród wynosi 3400 i w każdej chwili może się wyczerpać.

200 zł premii dla obecnych klientów PKO BP

Aby zdobyć 200 zł w formie bonów do Allegro wystarczy, że w maju i czerwcu spełnimy poniższe warunki:

  • zapewnimy wpływ na konto min. 900 zł “z tytułu wynagrodzenia”
  • wykonamy min. 3 płatności kartą lub płatnością BLIK na łączną sumę min. 10 zł

Jeśli chodzi o wpływy “z tytułu wynagrodzenia” to bank nie precyzuje skąd mają One pochodzić, nie mnie jednak powinny to być stałe dochody z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS.

Wypłata nagrody

Sama nagroda zostanie nam wypłacona w formie bonów oba po 100 zł do serwisu Allegro, oczywiście dalej będąc posiadaczem konta wraz z kartą płatniczą. Każdą z nich otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy warunki, czyli w tym przypadku pierwsze 100 zł otrzymamy do końca czerwca, a następną część do końca lipca. Oba kody będą ważne do 15.10.2021 i otrzymamy je w poczcie iPKO.

 

 

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.