Zgarnij 200 zł za założenie konta osobistego, dodatkowo otrzymujesz ubezpieczenie

Kacper Jankowski 20 maja 2019 roku

200 zł do H&M za założenie konta w BNP Paribas

Zgarnij 200 zł za założenie konta osobistego, dodatkowo otrzymujesz ubezpieczenie

Ruszyła nowa promocja banku BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia mamy 200 zł do H&M za założenie konta osobistego. Same warunki są bardzo proste do spełnienia.

Uwaga! W puli jest tylko 1000 promocyjnych wniosków na całą Polskę! Po wyczerpaniu limitu dalsze wnioskowanie zostanie zablokowane, a na stronie promocji pojawi się specjalny komunikat.

Promocja 200 zł do H&M od BNP Paribas z darmowym kontem

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 200 zł do H&M musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które posiadały konto osobiste w Raiffeisen Polbank w tym samym okresie. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy ten prosty warunek wystarczy, że:

  • Złożymy wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą (Otwartą na eŚwiat) do 31.07. z wygenerowanego dla nas linku)
  • Podpiszemy umowę o konto do 14.08.2019

Aby skorzystać z promocji nie musimy się ruszać nawet z domu, umowę wraz z kartą dostarczy nam do domu kurier.

200 zł do H&M za założenie konta

Jak łatwo zgarnąć 200 zł do H&M?

  • Aktywować aplikację mobilną banku (do końca sierpnia)
  • Wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe (karta) na łączną kwotę 300 zł

Transakcje kartą należy wykonać do końca miesiąca następującym po miesiącu, w którym aktywowaliśmy aplikację mobilną banku. Jeśli aktywowaliśmy aplikację mobilną w lipcu to czas na spełnienie warunków mamy do końca sierpnia.

I tyle! Wystarczy spełnić tylko te dwa proste warunki i mamy w kieszeni 200 zł na zakupy.

Ważna informacja! Jeśli dostałeś się na stronę poprzez aplikację Facebook to przycisk ,,załóż konto,, może nie działać. Bank pracuje nad naprawieniem tego błędu. Wpisz i wejdź na sukcesywny.pl poprzez dowolną przeglądarkę. Wszystko będzie wtedy działać!

Informacje o nagrodzie otrzymamy za pomocą wiadomości mailowej do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagrodę w formie 200 zł do sklepów H&M otrzymamy w formie wiadomości SMS do końca miesiąca.


ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 200 zł do H&M za założenie konta w BNP!

Nie działa przycisk?

Link może nie działać w aplikacji Facebook (bank pracuje nad naprawą błędu). Wejdź na stronę: sukcesywny.pl poprzez przeglądarkę, wszystko będzie już działać!) (skopiuj link lub wpisz ręcznie sukcesywny.pl w dowolnej przeglądarce).


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (Otwartą na eŚwiat) ,6 złotych miesięcznie. Posiadanie karty jest wymagane do dnia przekazania nagrody. Karta daje nam darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo otrzymujemy ubezpieczenie ,,CYBER Pomoc,,.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media