20 zł dla każdego i 100 zł dla najlepszych w konkursie Getin Banku

Konkurs zostańwdomu Getin Bank

Ruszyła nowa promocja od Getin Banku, gdzie w prosty sposób można zgarnąć 20 zł na zakupy w sklepach Decathlon, promocja jest skierowana do obecnych klientów banku. Jeśli nasze dziecko stworzy pracę, w której pokazuje pomysł na spędzenie czasu w domu to nasze dziecko otrzyma 20 zł, a najlepsi otrzymają 100 zł. Niezależnie od tego jaki talent ma nasze dziecko (bo może być w czym innym mistrzem 🙂 ) to i tak każdy wygrywa!

Uwaga! Promocja trwa do końca kwietnia lub do wyczerpania puli 1000 rejestracji. Warto się spieszyć!

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji to musisz być klientem Getin Banku, który ma wyrażone zgody marketingowe i te dotyczące informacji handlowych drogą elektroniczną.

Spełniasz warunki? Dokonaj rejestracji na stronie konkursu i wyślij do banku pracę konkursową po zalogowaniu się do bankowości internetowej. Po zalogowaniu się do banku wystarczy, że wejdziemy w zakładkę Kontakt, a następnie przyjdziemy do zakładki Konkurs, tam znajdziemy niezbędne informacje co i jak. 🙂 Praca powinna zostać wysłana w formie zdjęcia lub skanu pracy dziecka.

Każda praca wygrywa 20 zł na zakupy w Decathlon! Natomiast 40 najlepszych prac według komisji konkursu otrzyma 100 zł ! Nagrody zostaną rozdane do 31.05.2020.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.