20 zł dla każdego, 100 zł dla najlepszych

Kacper Jankowski 16 kwietnia 2020 roku

20 zł dla każdego i 100 zł dla najlepszych w konkursie Getin Banku

20 zł dla każdego, 100 zł dla najlepszych

20 zł dla każdego, 100 zł dla najlepszych!

Ruszyła nowa promocja od Getin Banku, gdzie bank oferuje 20 zł dla każdego i 100 zł dla najlepszych w konkursie plastycznym, na zakupy w sklepach Decathlon, promocja jest skierowana do obecnych klientów banku. Jeśli nasze dziecko stworzy pracę, w której pokazuje pomysł na spędzenie czasu w domu to nasze dziecko otrzyma 20 zł, a najlepsi otrzymają 100 zł. Niezależnie od tego jaki talent ma nasze dziecko (bo może być w czym innym mistrzem 🙂 ) to i tak każdy wygrywa!

Uwaga! Promocja trwa do końca kwietnia lub do wyczerpania puli 1000 rejestracji. Warto się spieszyć!

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji to musisz być klientem Getin Banku, który ma wyrażone zgody marketingowe i te dotyczące informacji handlowych drogą elektroniczną.

Spełniasz warunki? Dokonaj rejestracji na stronie konkursu i wyślij do banku pracę konkursową po zalogowaniu się do bankowości internetowej. Po zalogowaniu się do banku wystarczy, że wejdziemy w zakładkę Kontakt, a następnie przyjdziemy do zakładki Konkurs, tam znajdziemy niezbędne informacje co i jak. 🙂 Praca powinna zostać wysłana w formie zdjęcia lub skanu pracy dziecka.

Każda praca wygrywa 20 zł na zakupy w Decathlon! Natomiast 40 najlepszych prac według komisji konkursu otrzyma 100 zł ! Nagrody zostaną rozdane do 31.05.2020.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych. 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media