2 bilety do Multikina za 2 płatności telefonem od Citibanku

Zapłać dwa razy telefonem i zgarnij 2 bilety do Multikina

Premia za płatności telefonem od Citibanku

Ruszyła nowa promocja od Citibanku dla obecnych klientów. Za wykonanie 2 transakcji aplikacją mobilną Google Pay otrzymamy 2 bilety do Multikina. Promocja przeznaczona jest dla pierwszych 1700 osób!

Jak zdobyć 2 bilety do Multikina?

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 2 bilety do Multikina, musimy być oczywiście obecnym klientem banku, musimy także posiadać kartę debetową (zwykła do konta osobistego) lub kredytową z logiem Mastercard.

Wykluczone są osoby, które wykonały jakąkolwiek transakcje za pomocą Google Pay kartą Citibanku po 01.03.2019.. Spełniasz warunki udziału? Więc bierzemy się za warunki promocji. 🙂

Dwie płatności telefonem wystarczą!

Aby zgarnąć dwa bilety do kina wystarczy, że zapłacimy dwa razy telefonem za pomocą dodanej karty do aplikacji Google Pay. Transakcje muszą być na kwotę minimum 5 zł każda, a dodatkowo nie mogą być dokonane tego samego dnia. Bank dał nam czas do 15.06.2019. na spełnienie warunków promocji.

W ciągu 7 dni od spełnienia warunków, bank poinformuje nas o przyznaniu nagrody. Nagrodę otrzymamy w formie dwóch kodów, które możemy wymienić na bilet na seans 2D w Multikinie.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.