Kacper Jankowski 19 listopada 2020 roku

1650 zł do zgarnięcia z kontem Przekorzystnym oraz BMW i kody Allegro do wygrania w loterii!

Nadal trwa promocja od Banku Pekao S.A. w której zgarnąć można 100 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego, 50 zł w formie bonu, 1500 zł w gotówce w programie poleceń. Dodatkowo! Bank organizuje loterie w której główną nagrodą jest BMW i3, do zgarnięcia mamy nagrody dodatkowe w formie bonu o wartości 50 zł do serwisu Allegro.

100 zł za konto od Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji i zyskać 100 zł musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 30.06.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 31.12.2020.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

  We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za:

  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku

Wszystkie warunki należy spełniać w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy w listopadzie to warunki należy spełnić – w grudniu, styczniu, lutym i marcu. Nagrodę otrzymamy w formie przelewu na konto miesiąc później.

Wygraj nagrodę główną BMW i3 lub bony do serwisu Allegro o wartości 50 zł w Loterii kartowej Pekao S.A.

Posiadając kartę debetową do Konta Przekorzystnego mamy szanse, aby wygrać jedną z nagród w Loterii kartowej Pekao S.A.. Wystarczy, że będziemy płacić kartą (za każdą płatność otrzymujemy 2 losy), karta kredytowa też jest zaliczana do programu płacąc nią zdobywamy aż 4 losy! Zwiększ swoją szansę rejestrując kartę w programie Bezcenne Chwilę i weź expresową pożyczkę, otrzymasz za to 100 losów, pod warunkiem posiadania karty kredytowej od  02.10.2020  do 01.01.2021 r. Pamiętaj im więcej losów tym większa szansa na wygranie 50 zł do serwisu Allegro lub nagrody głównej, czyli Samochodu BMW i3.

50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Nowi klienci mają możliwość zgarnąć dodatkowe 50 zł w formie bonu. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile do 31.12.2020.. Otrzymamy za to aż 1000 punktów powitalnych – zostaną one nam przypisane w ciągu 14 dni. Kolejne 2400 punktów zgarniemy za zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku – punkty otrzymamy do maksymalnie 30 dni. Same punkty będą ważne przez pół roku i możemy je wykorzystać wymieniając na bon o wartości 50 zł – do wyboru są różne sklepy, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

W programie poleceń można zgarnąć nawet 1500 zł ❗ 😀 Na czym to polega? Mając już konto osobiste możemy zapisać się do programu poleceń banku Pekao S.A. Podając kod poleceń mamy możliwość zgarnąć 100 zł – za 15 osób aż 1500 zł. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 100 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 100 zł premii, 50 zł w formie bonu, a także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1650 zł.

Darmowe konto od Pekao S.A.

Konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!  

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media