Zgarnij 160 zł premii na start w promocji od ING Banku Śląskiego

Kacper Jankowski 8 stycznia 2021 roku

160 zł premii na start założenie darmowego konta od ING Banku

Zgarnij 160 zł premii na start w promocji od ING Banku Śląskiego

ING Bank ruszył z kolejną promocją, w której można zyskać 160 zł premii na start. Promocja jest kierowana do nowych klientów, którzy są chętni założyć Konto Direct lub Konto Mobi dla młodych.

Warunki przystąpienia do promocji, aby zgarnąć 160 zł premii na start

Skorzystać z promocji mogą osoby będące nowymi klientami (nowym klientem jest osoba nieposiadająca żadnego Konta osobistego z Lwem w ING Banku od 01.10.2019 do 31.12.2020 r.)

Spełniając powyższy warunek możemy przystąpić do złożenia wniosku o konto Direct na dedykowanej stronie promocji Banku wraz z karta debetową i kontem oszczędnościowym.

Konto możemy założyć całkowicie online, mamy na to dwa sposoby, przez kuriera lub przelew weryfikacyjny (w tym przypadku musimy posiadać zweryfikowane konto w Banku, czyli posiadające nasz wzór podpisu oraz dane).Przypominam, aby zaakceptować wszystkie zgody marketingowe  (informacje handlowe i profilowe informacje handlowe).

Na to wszystko mamy czas do 31.03.2021 r.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

160 zł premii na start

Promocyjne 160 zł premii na start jest podzielona na dwie części.

Pierwsze 100 zł otrzymamy za to, że do 30.06.2021 r wykonamy płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł. Jeśli to spełnimy nagroda zostanie przekazana na ansze konto oszczędnościowe do 15.07.2021 r dlatego do tego czasu musi być Ono aktywne tak samo jak karta debetową.

Następną część nagrody, czyli 60 zł otrzymamy za spełnienie poniższych warunków:

  • wykonanie 3 płatności bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
  • założenie min. jednego Celu Oszczędnościowego na otwartym w promocji OKO
  • posiadanie na dzień 30.06 na założonych celach (min. jednym) saldo min. 300 zł
  • otrzymanie wpływów z tytułu „wynagrodzenia” w trzech różnych miesiącach na kwotę min. 1000 zł na konto osobiste, muszą być to wpływy zewnętrzne z rachunków nie należących do nas

Na wszystkie powyższe warunki mam czas do 30.06.2021 r, a sama całkowita premia 160 zł będzie wypłacona do 15.07.2021 r.

Ile kosztuję Konto Direct?

Prowadzenie konta Direct jest darmowe, zapłacić możemy natomiast za kartę debetową. Koszt posiadania karty debetowej to 7 zł na miesiąc, ale gdy wykonamy transakcje bezgotówkową na min. 300 zł zostajemy automatycznie zwolnieni z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów Planet cash oraz ING są całkowicie darmowe, reszta to koszt 2,5 zł.

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media