160 zł premii na start z eKontem od mBanku

160 zł w premii na start

Ruszyła X edycja promocji od mBanku, w której nowy klient może zyskać 160 zł premii na start za założenie konta i spełnienie warunków. Dodatkowo możemy zyskać na koncie oszczędnościowym, gdzie mamy 2% oprocentowania.

Kto może przystąpić do promocji 16o zł premii na start?

Z promocji  160 zł na start skorzystać mogą nowi klienci, nie posiadający żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku lub dawnego Multibanku od 01.01.2017 r. Posiadanie innych produktów nie wyklucza nas z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o eKonto osobiste wraz z karta debetową nie później niż do 27.01.2021 r. Przypominam, aby zaakceptować wszystkie oświadczenia z części “X. Oświadczenia”.

Nagroda została podzielona na trzy części.

ZAŁÓŻ KONTO

160 zł premii na start

W promocji 160 zł premii na start, pierwsze 100 zł otrzymamy za zapewnienie “szybkiego wpływu” na konto pochodzącego z innego banku na jednorazową kwotę min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Kolejnym warunkiem jest wykonanie min. 5 płatności kartą lub płatnością BLIK na dowolną kwotę, czas na spełnienie tego warunku mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.

60 zł w dwóch transzach 

Aby naszą premię powiększyć o 60 zł musimy powtórzyć poprzednie warunki w dwóch kolejnych miesiącach (za każdy miesiąc otrzymamy po 30 zł), czyli powinniśmy zapewnić wpływ min. 1000 zł z tą różnicą, że mamy na do cały miesiąc oraz dokonać min. 5 płatności kartą debetową lub płatnością BLIK. 

Kiedy otrzymamy premię?

Każdą część premii otrzymamy w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

Dodatkowe 2% na koncie oszczędnościowym

Bank dorzuca nam w promocji 2% na koncie oszczędnościowym “Moje Cele” do kwoty maksymalnej 10 000 zł. Oprocentowanie będzie trwało od chwili otwarcia konta do 4 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po dniu otwarcia konta. Przypominam jednak, aby uzyskiwać wyższe oprocentowanie salda musimy kwotę na rachunku oszczędnościowym powiększać co miesiąc o 100 zł.

eKonto za darmo?

Samo prowadzenie eKonta jest darmowe, zapłacić jedynie możemy za kartę debetową (koszt 7 zł co miesiąc), ale wystarczy wykonać jedną transakcję kartą, aby być zwolnionym z tej opłaty.

Wypłaty z krajowych bankomatów są darmowe pod warunkiem wypłaty min. 100 zł, mniejsze wypłaty to koszt 1.3 zł za każdą z nich.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

 

 

 

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.