Promocyjne 150 zł za założenie Nest Konta

Kacper Jankowski 12 marca 2019 roku

150 zł za założenie Nest Konta i 4% na Lokacie Witaj

Promocyjne 150 zł za założenie Nest Konta

Ruszyła kolejna promocja Nest Banku, w której do zgarnięcia mamy 150 zł za założenie Nest Konta. Dodatkowo, konto oraz kartą są całkowicie darmowe!

Ostatnia tego typu promocja skończyła się w około jedną dobę! Zainteresowanie jest ogromne, a złożyć wniosek może tylko 650 pierwszych osób! Zaznaczam, że w poprzedniej promocji limit wyniósł aż 1000,a promocja skończyła się lekko po upływie jednej doby!

Nest Konto z premią dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji musimy być osobą, która w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadała konta osobistego w Nest Banku. Dodatkowo, z promocji są wykluczone osoby, które w tym okresie wnioskowały o konto osobiste w Nest Bank lub są w trakcie wnioskowania.

Aby wziąć udział w promocji musimy:

  • Złożyć wniosek o promocyjne konto wraz z kartą na stronie promocji

Uwaga! Przypominam, że promocja może się skończyć nawet dzisiaj, poprzednia promocja skończyła się lekko ponad dobę!

Po złożeniu wniosku, mamy kilka sposobów finalizacji umowy:

  • wizyta w oddziale
  • kurier, który dostarczy umowę
  • wideorozmowa
  • przelew z innego banku

Jeśli posiadamy inne konto bankowe, zalecam skorzystanie z przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Należy pamiętać, aby dane z przelewu zgadzały się z danymi podanymi we wniosku. Czas na zawarcie umowy mamy do 12.04.2019.

ZŁÓŻ WNIOSEK

150 zł za założenie Nest Konta

Aby zgarnąć gwarantowane 150 zł należy spełnić dwa proste warunki:

  • Wykonanie płatności kartą na minimum 500 zł do końca maja
  • Zapewnienie jednego wpływu wynagrodzenia na kwotę minimum 1000 zł w maju

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.


Według regulaminu bank ma prawo do poproszenia nas o udokumentowanie prawidłowości naszego wynagrodzenia, dokument będziemy musieli dostarczyć w ciągu 7 dni.

Natomiast wypłata premii w wysokości 150 zł, nastąpi do 20 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki.

4% na Lokacie Witaj

Oprócz nagrody 150 zł za założenie Nest Konta mamy możliwość skorzystania z promocyjnej Lokaty Witaj w Nest Banku! Mamy do wyboru lokatę na 3 lub 6 miesięcy na 4% w skali roku.

Maksymalna kwota lokaty to 10 000 zł. Lokata 3 miesięczna nie posiada żadnych dodatkowych warunków, natomiast 6 miesięczna wymaga spełnienia jednego warunku z promocji ,,na start,, – zapewnienie minimum jednego wpływu wynagrodzenia na konto.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Ile kosztuje konto w Nest Banku?

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnymi promocjami bankowymi.

 

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media