Załóż konto w Alior Banku i zarób 150 zł w gotówce za założenie konta

Kacper Jankowski 27 maja 2019 roku

150 zł za założenie konta w Alior Banku

Załóż konto w Alior Banku i zarób 150 zł w gotówce za założenie konta

Ruszyła kolejna edycja Money Manii, gdzie za założenie konta możemy zgarnąć 150 zł za założenie konta w Alior Banku, a dodatkowo skorzystać z pakietu korzyści dołączonych do konta.

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 150 zł za założenie konta w Alior Banku musimy być osobą, która:

w okresie jednego roku przed datą złożenia wniosku o otwarcie Konta nie posiadała konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z promocji.

Spełniasz powyższe warunki? To świetnie! Następnie wystarczy zarejestrować się na stronie Money Manii. a następnie złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą z wygenerowanego dla nas linku. Należy pamiętać, że podczas składania wniosku powinniśmy wyrazić zgodę na ujawnianie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. Zgoda wyrażana jest w nie dużym zakresie, bank musi mieć podstawę do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu przez nas warunków promocji.

Rejestracja. a następnie złożenie wniosku musi nastąpić do 10.06.2019., samo podpisanie umowy może nastąpić nawet do 10.07.2019.

150 zł za założenie konta w Alior Banku

Jeśli podpisaliśmy już umowę o konto to wystarczy, że spełnimy dwa proste warunki i mamy 150 zł w gotówce, w kieszeni!

 • Zapewnić wpływ na łączną kwotę minimum 1000 zł (najprościej przelać sobie 1000 zł z naszego konta w innym banku)
 • Zapłacić trzy razy kartą lub BLIK (wystarczy zapłacić 1 zł za bułki)

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów po 200 zł lub wpłać kilka razy pieniądze w bankomacie lub oddziale banku. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze tyle razy, aby uzyskać wymagany wpływ. Jeśli jesteś uczniem lub studentem i chcesz zgarnąć premię to wystarczy tobie nawet 200 zł, aby spełnić warunki promocji.

Aby odebrać nagrodę musimy uzupełnić dane na stronie Money Manii. konkretnie numer założonego konta. Czas na uzupełnienie danych mamy do 10.09., a wypłata premii nastąpi do 10.10.2019..

Oprócz 150 zł premii zyskujemy korzyści dołączone do konta osobistego. Dwie z nich możemy aktywować za darmo, a za każdą kolejną zapłacimy 3,50 zł miesięcznie.

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • program Mastercard Priceless Specials
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Dość korzystna opcja. 🙂

ZAŁÓŻ KONTO

Zgarnij 150 zł za założenie konta w Alior Banku!

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem jeśli zapewnimy wpływ 1500 zł na konto (inaczej 10 zł). Najprościej przelać sobie 1500 zł z naszego konta w innym banku. Bezwarunkowo darmowego konto jest natomiast dla osób do 26 roku życia, oni nie muszą zapewniać wpływów.

Jeśli chodzi o kartę to jest darmowa jeśli wydamy nią łącznie 300 zł w ciągu miesiąca (inaczej 5 zł opłaty). Wypłaty z bankomatów własnych są darmowe (inne opłata 2,50 zł).

Zapraszam również do zapoznania się aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

6 odpowiedzi

  1. Umowę można zawrzeć na trzy sposoby: przelew weryfikacyjny, wideo rozmowa lub kurier. Moim zdaniem najlepszy jest przelew weryfikacyjny, wybieramy swój bank i przelewamy 1 zł. 🙂

Dodaj komentarz

Podziel się w social media