Jesteś w wieku 18-26 lat? Zgarnij 150 zł za założenie darmowego konta osobistego + 1500 zł za polecenia - Sukcesywny

Jesteś w wieku 18-26 lat? Zgarnij 150 zł za założenie darmowego konta osobistego + 1500 zł za polecenia

PEKAO dla młodych - wpis

Otwierając darmowe konto (otworzysz je w pełni online) możemy zgarnąć 150 zł nagrody gwarantowanej i 1500 zł za polecenie konta znajomym. Należy zaznaczyć, że konto założymy w 10 minut, jest całkowicie darmowe, ponadto zyskamy premię na start.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały żadnego rachunku i lokaty w Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 31.03.2021 r. Jeśli spełniasz ten warunek wejdź na stronę promocji i otwórz darmowy rachunek.

50 zł z programem Bezcenne Chwile

Jeśli otworzyłeś już konto możesz w łatwy sposób odebrać 50 zł do wybranego przez ciebie sklepu. Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę do konta w bankowości internetowej banku Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile. Następnie wykonujesz 4 płatności kartą i otrzymujesz punkty, które wymienisz na bon o wartości 50 zł do wybranego przez ciebie sklepu.

W skrócie:

  • Zakładasz darmowe konto w pełni online na stronie promocyjnej banku (zajmie ci to około 10 minut
  • Rejestrujesz kartę i płacisz nią 4 razy (nawet po 1 zł)
  • Odbierasz 50 zł do wybranego sklepu

ODBIERZ NAGRODĘ

Można zadowolić się kwotą 50 zł lub zgarnąć jeszcze dodatkowe 100 zł premii. 🙂

Dodatkowe 100 zł za aktywność na koncie!

Prócz 50 zł na start zyskamy również dodatkowe 100 zł za dosłownie … korzystanie z darmowego konta, które założyliśmy. Tytułową nagrodę otrzymamy za spełnienie poniższych warunków trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym zawarliśmy umowę:

  • wykonanie min. 4 płatności kartą
  • zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł

Jeśli chodzi o warunek zapewnienia wpływu na rachunek to wystarczy, że przelejemy sobie pieniądze z innego konta w banku. Proste, prawda?

Zakładając konto na poprzez selfie musimy udać się do oddziału banku, aby zweryfikować swoją tożsamość – mamy na to czas do końca spełniania warunków – czyli aż 4 miesiące.

Nagrodę 100 zł otrzymamy w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniliśmy warunki ostatni raz.

1500 zł z programem poleceń

Możesz również zyskiwać na każdej poleconej osobie. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie poleceń i przekażesz kod polecający (twój numer) znajomej lub znajomemu. Osoba polecona musi zapłacić kartą przynajmniej jeden raz oraz zapewnić 500 zł wpływu na konto, abyś otrzymał 100 zł. Z tytułowej kwoty wychodzi na to, że możemy polecić bank 15- stu osobom.

Darmowe Konto Przekorzystne

Najlepszą informacją dla młodych (osoby poniżej 26. roku życia) może być fakt, że rachunek jest pozbawiony kosztów tak samo jak karta płatnicza.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.