Kacper Jankowski 26 kwietnia 2021 roku

Jesteś w wieku 18-26 lat? Zgarnij 150 zł za założenie darmowego konta osobistego + 1500 zł za polecenia

Otwierając darmowe konto (otworzysz je w pełni online) możemy zgarnąć 150 zł nagrody gwarantowanej i 1500 zł za polecenie konta znajomym. Należy zaznaczyć, że konto założymy w 10 minut, jest całkowicie darmowe, ponadto zyskamy premię na start.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały żadnego rachunku i lokaty w Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 31.03.2021 r. Jeśli spełniasz ten warunek wejdź na stronę promocji i otwórz darmowy rachunek.

50 zł z programem Bezcenne Chwile

Jeśli otworzyłeś już konto możesz w łatwy sposób odebrać 50 zł do wybranego przez ciebie sklepu. Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę do konta w bankowości internetowej banku Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile. Następnie wykonujesz 4 płatności kartą i otrzymujesz punkty, które wymienisz na bon o wartości 50 zł do wybranego przez ciebie sklepu.

W skrócie:

  • Zakładasz darmowe konto w pełni online na stronie promocyjnej banku (zajmie ci to około 10 minut
  • Rejestrujesz kartę i płacisz nią 4 razy (nawet po 1 zł)
  • Odbierasz 50 zł do wybranego sklepu

ODBIERZ NAGRODĘ

Można zadowolić się kwotą 50 zł lub zgarnąć jeszcze dodatkowe 100 zł premii. 🙂

Dodatkowe 100 zł za aktywność na koncie!

Prócz 50 zł na start zyskamy również dodatkowe 100 zł za dosłownie … korzystanie z darmowego konta, które założyliśmy. Tytułową nagrodę otrzymamy za spełnienie poniższych warunków trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym zawarliśmy umowę:

  • wykonanie min. 4 płatności kartą
  • zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł

Jeśli chodzi o warunek zapewnienia wpływu na rachunek to wystarczy, że przelejemy sobie pieniądze z innego konta w banku. Proste, prawda?

Zakładając konto na poprzez selfie musimy udać się do oddziału banku, aby zweryfikować swoją tożsamość – mamy na to czas do końca spełniania warunków – czyli aż 4 miesiące.

Nagrodę 100 zł otrzymamy w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniliśmy warunki ostatni raz.

1500 zł z programem poleceń

Możesz również zyskiwać na każdej poleconej osobie. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie poleceń i przekażesz kod polecający (twój numer) znajomej lub znajomemu. Osoba polecona musi zapłacić kartą przynajmniej jeden raz oraz zapewnić 500 zł wpływu na konto, abyś otrzymał 100 zł. Z tytułowej kwoty wychodzi na to, że możemy polecić bank 15- stu osobom.

Darmowe Konto Przekorzystne

Najlepszą informacją dla młodych (osoby poniżej 26. roku życia) może być fakt, że rachunek jest pozbawiony kosztów tak samo jak karta płatnicza.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media