Zgarnij 310 zł nagród od Pekao S.A.

Kacper Jankowski 13 marca 2021 roku

1100 zł premii z firmowym kontem od Pekao S.A.

Zgarnij 310 zł nagród od Pekao S.A.

Ruszyła promocja od Pekao S.A., gdzie do zgarnięcia mamy aż 1100 zł na start wraz z firmowym kontem. Promocja jest kierowana dla nowych klientów, którzy nie posiadają jeszcze Konta Przekorzystnego Biznes, aby zgarnąć premie wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Dodatkowo możemy nasza premie powiększyć o 400 zł! zakładając konto dla klientów indywidulanych. Bank dorzuca nam bezpłatne przetestowanie konta przez okres pierwszych 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy.

Jaki warunek przystąpienia do promocji?

Skorzystać z promocji i zgarnąć premię z firmowym kontem, mogą osoby  posiadające firmę, która nie posiadała rachunku firmowego w Pekao S.A. od 01.10.2019 r.

Spełniając powyższy warunek wystarczy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową Mastercard oraz bankowość elektroniczna Pekao24 najpóźniej do 31.03.2021 r.  Przypominam, aby w trakcie wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe dotyczących banku oraz podmiotów współpracujących.

Uwaga! Zakładając konto całkowicie zdalnie powiększymy naszą nagrodę o 100 zł!

1100 zł premii z kontem firmowym

Tytułowa premia z kontem firmowym została podzielona na 5 części, pierwszą z nich, czyli 100 zł otrzymamy za rejestrację jednoosobowej gospodarczej z wykorzystaniem Profilu zaufanego trzeba tego dokonać w okresie trwania promocji. Profil zaufany dostępny jest w świadczonej przez Bank usłudze bankowości elektronicznej Pekao24.

Druga część premii (200 zł) jest do zdobycia za

 • wykonanie min. 3 transakcji kartą debetową na kwotę min. 100 zł w każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po miesiącu od otwarcia konta
 • wykonanie min. 3 przelewów (innych niż do ZUS) przez aplikację PeoPay na kwotę min. 100 zł każdy w ciągu tych samych miesięcy
 • wykonanie przelewów do ZUS na kwotę min. 100 zł miesięcznie w każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta,

Powyższą premie z kontem firmowym możemy zwiększyć o 100 zł, jeśli konto założyliśmy zdalnie.

Trzecią część premii uzyskamy za podpisanie z bankiem umowy o terminal płatniczy dla firmy oraz zapewnienie przepływu transakcji na kwotę min. 500 zł, jeśli to spełnimy 200 zł nasze. Bank jednak zastrzega, że ta premia nie dotyczy firm, które prowadzą działalność sklasyfikowaną jako: biura turystyczne/podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD 46.69Z, 25.40.Z).

Kolejna część premii, czyli 200 zł jest dostępna dla przedsiębiorców, którzy wykonają transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Pekao na równowartość min. 20 000 zł w terminie do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Ostatnią transze w wysokości 300 zł otrzymamy za zawarcie umowy z bankiem o:

 • kredyt zabezpieczonego gwarancjami BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI
 • kartę kredytową Mastercard zabezpieczoną gwarancjami BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI
 • pożyczkę zabezpieczonego gwarancjami BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI

w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu w którym otworzyliśmy konto.

Kiedy otrzymamy nagrody?

Każda część premii będzie wypłacana w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniliśmy określony warunek. Przypominam, że jako firma sami musimy wykazać i odporwadzić podatek od premii.

Ile kosztuje nas Konto Przekorzystne Biznes?

Jak wspomniałem na początku Pekao S.A. daje nam do dyspozycji 12 darmowych miesięcy korzystania z konta po tym okresie możemy nadal korzystać z konta za darmo, jeśli spełnimy jeden z określonych warunków:

 • wykonamy przelew do US
 • wykonamy przelew do ZUS
 • na rachunek wpłynie 2000 zł z wyłączeniem wpływów z depozytów, kredytów, pożyczek czy przelewów między rachunkami własnymi w Pekao
 • opłacona zostanie rata w Pekao Leasing
 • wykonana zostanie transakcja wymianu walut
 • na rachunku zostanie odnotowany wpływ z terminala wydanego przez bank

W przypadku karty sprawa wygląda tak samo przez pierwsze 12 miesięcy mamy ją całkowicie za darmo, potem Bank za jej prowadzenie może pobrać 7 zł, jednak z opłaty można zostać zwolnionym po wykonaniu płatności o wartości 300 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

Pierwsze 15 przelewów przez bankowość internetową jest darmowych kolejne kosztują 1,5 zł za jeden przelew, o wiele lepiej sprawa wygląda gdy przelewy zlecamy przez aplikacje PeoPay tam przelewy nie kosztują nas nic.

Wypłaty gotówki są opłacalne z bankomatów własnych oraz 2 pierwsze wypłaty z bankomatów obcych w kraju. Za kolejne płacimy 2% wartości wypłaty (min. 5 zł).

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

 

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media