Zgarnij nawet 1000 zł za założenie darmowego konta

Kacper Jankowski 1 sierpnia 2020 roku

1000 zł z darmowym kontem osobistym i 2% na lokacie od Santander Bank Polska! Rekordowa kumulacja promocji – tylko do 14 sierpnia!

Zgarnij nawet 1000 zł za założenie darmowego konta

Nawet 1000 zł z darmowym kontem osobistym

To już ostatnie dni, aby skorzystać z ogromnej kumulacji promocji od Santander Bank Polska – łącznie zyskamy nawet 1000 zł! W najnowszej promocji otrzymamy 200 zł premii podstawowej, 500 zł w programie poleceń i 300 zł w formie zwrotów za rachunki.

Uwaga! To ostatnie chwile na skorzystanie z kumulacji promocji od Santander Bank Polska! Bank oferuje nam bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitu! Dodatkowo konto osobiste jest darmowe!

Nie wierzysz w promocje bankowe? Zejdź niżej i sprawdź nagrody naszych czytelników!

Konto osobiste z premią

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć nawet 1000 zł z darmowym kontem osobistym, musimy być:

 • Osobą, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska od 01.07.2019.

Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji!

Dodatkowo:

W Promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli Klienci Banku, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać premię z darmowym kontem osobistym należy:

Założyć Konto Jakie Chcę poprzez stronę promocji do 14.08., a następnie podpisać umowę do 31.08.2020.

W wniosku wymagane jest, aby wyrazić następujące zgody:

 • Kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • Kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych
 • Na elektroniczny kanał kontaktu (ją zaznaczamy przy pierwszym logowaniu na konto)
 • Kontakt telefoniczny w celach marketingowych

Należy również podać mail i numer telefonu do kontaktu, zgodę na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) zaznaczamy przy pierwszym logowaniu na nasze konto.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Ostatnie godziny promocji! Zgarnij nawet 1000 zł z darmowym kontem osobistym!

150 zł z darmowym kontem osobistym

Warunki w aktualnej promocji są niezwykle proste, więc nikt nie powinien mieć problemu z ich spełnieniem. Pamiętajmy, że prócz promocji 150 zł, czeka na nas jeszcze 850 zł w innych premiach od Santander Bank Polska.

Aby zgarnąć 150 zł z  darmowym kontem osobistym wystarczy, że:

 • Zapłacimy 5 razy kartą (dowolne kwoty, nawet po 1 zł za bułki w sklepie)
 • Przelejemy na swoje konto minimum 1000 zł
 • Zalogujemy się do aplikacji mobilnej banku

Powyższe warunki powinniśmy spełniać przez trzy kolejne miesiące. Z warunkami możemy ruszyć od miesiąca podpisania umowy lub miesiąca następnego – bank daje tutaj nam wybór.

Nie masz 1000 złotych? Zrób kilka mniejszych przelewów. Zaliczany jest fakt pojawienia się pieniędzy na koncie. Przelew możesz rozłożyć na kilka mniejszych, nie musisz przelewać od razu 1000 zł na konto.

I to tyle! Za spełnienie tych prostych warunków na nasze konto trafi 150 zł premii, nagroda trafi na konto do 15.12.2020..

 50 zł za założenie konta z polecenia

W trakcie wypełniania wniosku, możemy podać kod polecający (na dole przy wyborze karty) , dzięki któremu zgarniemy dodatkowe 50 zł premii. Tutaj niestety jest okres wykluczenia, 50 zł mogą zgarnąć osoby, które nie posiadały konta w złotówkach w Santander Bank Polska (także dawnym BZWBK) od 01.05.2019.. Kwota premii rośnie nam już do .. 200 zł, a to przecież nie wszystko. 🙂

Zachęcamy do skorzystania z naszego sprawdzonego kodu:

1015911701

Co należy zrobić?

 • Użyć kodu polecającego w trakcie wnioskowania (zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu – 1015911701

Ważne jest wpisanie kodu w odpowiednim miejscu podczas składania wniosku (grafika poniżej).

Użyj kodu i zgarnij 80 zł premii

(miejsce na kod poleceń może delikatnie się różnić)

 • Wyrazić zgodę na ujawniania tajemnicy bankowej, zakres jest bardzo mały, chodzi tylko o to, aby bank mógł poinformować polecającego, że należy się mu nagroda

Po podpisaniu umowy należy spełnić tylko dwa proste warunki i 50 zł mamy w kieszeni. 🙂

 • Zalogować się minimum raz do bankowości mobilnej lub internetowej
 • Wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę minimum 300 zł

Warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Jeśli podpiszemy umowę w lipcu to na spełnienie warunków mamy czas do końca sierpnia. Natomiast nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy miesiąc później.

Dodatkowe 500 zł za polecanie konta

I przyszedł czas na kolejną premię, nawet 500 zł w programie poleceń (i to w jednym programie), od początku roku można było zgarnąć aż 1800 zł w programach poleceń Santander Bank Polska! Osoba polecająca, jak i polecona otrzymują po 50 zł. Każdy może zostać polecającym! Wystarczy zalogować się do bankowości mobilnej i przystąpić do programu poleceń, zaakceptować regulamin i zaznaczyć takie zgody, jakie są wymagane w przypadku poleconego – marketing i otrzymywanie informacji handlowych,  itd. . Każdy kod jest ważny bez limitu, ale nagroda dla polecającego ma określony limit. Możemy otrzymać maksymalnie nagrodę za 10 poleceń – 500 zł w jednym programie poleceń! (jeden trwa 3-4 miesiące). Późniejsze polecenia nie mają wpływu na wypłatę premii dla naszego znajomego, możemy konto polecić, ale nie otrzymany więcej niż 500 zł, nasz znajomy otrzyma 50 zł.

Wystarczy, że polecisz konto koledze, mamie, czy dziewczynie, a oboje na tym zyskacie, a polecać możesz zawsze i każdemu.

Każdy kod można używać bez limitów (polecamy nasz sprawdzony kod poleceń – 1015911701

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Ostatnie godziny promocji! Zgarnij nawet 1000 zł z darmowym kontem osobistym!

300 zł zwrotu za rachunki od Santander

Mamy już 250  zł + 500 zł do zgarnięcia w programie poleceń, ale nagrodę możemy zwiększyć o kolejne 300 zł! Bank oferuje nam 1% zwrotu za płatności za rachunki – prąd, gaz, telefon itd. Łączna kwota zwrotu to 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Uwaga! Jest to usługa wbudowana w rachunek, oznacza to, że zwroty możemy mieć cały czas lub do zawieszenia usługi przez bank. Zyskujemy konto, które stale daje nam profity! 🙂

Masz wątpliwości? Sprawdź nagrody naszych czytelników!

 

Pamiętaj, że konto jest darmowe, wystarczy zapłacić tylko 5 razy kartą (nawet po 1 zł). Od banku zyskujesz darmowe przelewy natychmiastowe i możliwość zgarnięcia nawet 1000 zł premii.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Największym plusem Konta Jakie Chcę są darmowe przelewy natychmiastowe, bez limitu! Jak jest z prowadzeniem konta? Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe!

Karta jest darmowa jeśli zapłacimy nią 5 razy w ciągu miesiąca ( na dowolne kwoty, nawet po 1 zł). Inaczej bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł. mamy także drugą opcję – bank będzie pobierał stałą opłatę 3 zł miesięcznie. Zdecydowanie lepsza jest ta pierwsza opcja, płatności kartą są nam potrzebne do zgarnięcia premii.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych. 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Podziel się w social media