100 zl za konto bankowe od Nest bank

Kacper Jankowski 24 kwietnia 2019 roku

100 zł za założenie konta od Nest Banku i 4% na Lokacie Witaj

100 zl za konto bankowe od Nest bank
Ruszyła kolejna promocja Nest Banku, w której do zgarnięcia mamy 100 zł za założenie konta osobistego. Dodatkowo, konto oraz kartą są całkowicie darmowe! Promocja jest ograniczona, w puli jest tylko 600 promocyjnych wniosków!  

100 zł za założenie Konta Nest

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć 100 zł za założenie konta, musimy być osobą, która w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadała konta osobistego w Nest Banku. Dodatkowo, z promocji są wykluczone osoby, które w tym okresie wnioskowały o konto osobiste w Nest Bank lub są w trakcie wnioskowania. Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć 100 zł za założenie konta musimy: Po złożeniu wniosku, mamy kilka sposobów finalizacji umowy:
  • wizyta w oddziale
  • kurier, który dostarczy umowę
  • wideorozmowa
  • przelew z innego banku
Jeśli posiadamy inne konto bankowe, zalecam skorzystanie z przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Należy pamiętać, aby dane z przelewu zgadzały się z danymi podanymi we wniosku. Czas na zawarcie umowy mamy do 15.05.2019.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Zgarnij 100 zł za założenie konta!

100 zł za założenie konta od Nest Banku

Aby zgarnąć gwarantowane 150 zł należy spełnić dwa proste warunki:
  • Wykonanie płatności kartą na minimum 500 zł do końca czerwca
  • Zapewnienie jednego wpływu wynagrodzenia na kwotę minimum 1000 zł do końca czerwca
Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.
Według regulaminu bank ma prawo do poproszenia nas o udokumentowanie prawidłowości naszego wynagrodzenia, dokument będziemy musieli dostarczyć w ciągu 7 dni. Natomiast wypłata premii w wysokości 100 zł, nastąpi do 20 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki.

4% na Lokacie Witaj

Razem z kontem osobistym mamy możliwość skorzystania z promocyjnej Lokaty Witaj w Nest Banku! Mamy do wyboru lokatę na 3 lub 6 miesięcy na 4% w skali roku. Maksymalna kwota lokaty to 10 000 zł. Lokata 3 miesięczna nie posiada żadnych dodatkowych warunków, natomiast 6 miesięczna wymaga spełnienia jednego warunku z promocji ,,na start,, – zapewnienie minimum jednego wpływu wynagrodzenia na konto. Aktywowanie Lokaty Witaj jest możliwe w ciągu 30 dni od dnia aktywowania konta.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Ile kosztuje konto w Nest Banku?

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media