Premia za płatności w banku Pekao S.A.

Kacper Jankowski 27 stycznia 2019 roku

Premia za płatności w banku Pekao S.A. nawet 100 zł do zdobycia

Premia za płatności w banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. wystartował z nową promocją, gdzie czeka na nas premia za płatności w banku nawet 100 zł nagrody za założenie Konta Przekorzystnego, a warunki płatności promocji są niezwykle proste.

100 zł jako premia za płatności w banku Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji i zyskać 100 zł musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.07.2018 do 31.12.2018.

Uwaga! Jest jednak wyjątek, jeśli suma średnich miesięcznych sald w okresie od 01.07.2018 do 31.12.2018. nie przekroczy 50 zł to możemy skorzystać z promocji! Dotyczy to wszystkich naszych rachunków i lokat w banku Pekao S.A..

ZŁÓŻ WNIOSEK

Aby zgarnąć 100 zł premii należy:

  • Złożyć wniosek o konto na stronie promocji

Uwaga! Ważne jest, aby złożyć wniosek o konto wraz z kartą. Inną opcją jest aktywowanie bankowości elektronicznej, daje ona możliwość korzystania z PeoPay (odpowiednik Google Pay, Android Pay).

  • Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay
  • Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł

Oba warunki musimy spełnić w miesiącu następującym po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Przykładowo, jeśli podpisaliśmy umowę w lutym, to warunki musimy spełnić do końca marca.

Nagroda jako 100 zł premia za płatności w banku trafi do nas w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniliśmy warunki.

3% na koncie oszczędnościowym

Nowi klienci dostają gratis od banku konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% na pół roku, maksymalnie możemy ulokować na nim 30 000 zł.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Poznaj również  aktualny ranking promocji bankowych

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

5 odpowiedzi

  1. Zrobione, dziękuję za informacje i jawny opis, zawsze to 100 zł w przód, a konto i tak darmowe. Akurat szukałem pierwszego konta dla siebie i mam. Mam pytanie, kiedy mogę spodziewać się telefonu od banku?

Dodaj komentarz

Podziel się w social media