100 zł za samo założenie konta oraz 150 zł premii za spełnienie warunków

Promocyjne 100 zł za samo założenie konta oraz 150 zł premii za spełnienie warunków

Weź udział w najnowszej promocji od mBanku w której czeka na Ciebie 100 zł za samo złożenie wniosku i podpisanie umowy  w wybranej placówce tam również odbierzemy wybraną nagrodę (karta podarunkowa o wartości 100 zł do Biedronki lub Rossmanna, głośnik bezprzewodowy lub walizka) oraz 150 zł premii za spełnienie warunków.  Dodatkowo bank dorzuca nam 1,8% na koncie oszczędnościowym “Moje Cele”.

100 zł za samo założenie konta

Aby przystąpić do promocji i mieć możliwość zgarnięcia 100 zł za samo założenie konta trzeba być osobą, która nie posiadała konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 01.01.2017 r.

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że do 21.03.2021 złożymy wniosek o eKonto wraz z kartą płatniczą, a następnie udamy się do wyszczególnionej placówki, aby podpisać umowę i odebrać 100 zł za samo założenie konta.

WEŹ UDZIAŁ!

Dodatkowa premia 150 zł

Naszą poprzednią nagrodę możemy zwiększyć o dodatkowe 150 zł wystarczy spełniać warunek przystąpienia do promocji. Aby zyskać 150 zł musimy spełnić poniższe warunki w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym założyliśmy konto:

  • zapewnić wpływ min. 1000 zł na konto (najlepiej przelać sobie daną kwotę z innego konta)
  • wykonywać płatności kartą, BLIKiem lub telefonem za co będziemy otrzymywać zwrot na konto w każdym miesiącu mamy 50 zł do zdobycia

Za każdą płatność karta płatniczą lub BLIKiem będziemy otrzymywać- 1 zł, a za transakcje telefonem- 2 zł.

1,8% na koncie oszczędnościowym “Moje Cele”

Dodatkowo bank dorzuca nam 1,8% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł. Wystarczy, że w każdym miesiącu będziemy zwiększać nasze saldo o dodatkowe 100 zł, jest to korzystne oprocentowanie, ponieważ w większości bankach wynosi Ono około 1%. Oprocentowanie będzie obowiązywać przez 4 miesiące.

Darmowe eKonto?

Za prowadzenie eKonta nie zapłacimy nic, karta również jest darmowa, jeśli wykonamy w miesiącu transakcje kartą na łączną kwotę min. 350 zł inaczej opłata wynosi 7 zł za miesiąc.

Wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, jeśli wypłacimy co najmniej 100 zł inaczej koszt wypłaty to 1,3 zł.

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.