Promocyjne 100 zł za samo założenie konta oraz 150 zł premii za spełnienie warunków

Kacper Jankowski 11 marca 2021 roku

100 zł za samo założenie konta oraz 150 zł premii za spełnienie warunków

Promocyjne 100 zł za samo założenie konta oraz 150 zł premii za spełnienie warunków

Weź udział w najnowszej promocji od mBanku w której czeka na Ciebie 100 zł za samo złożenie wniosku i podpisanie umowy  w wybranej placówce tam również odbierzemy wybraną nagrodę (karta podarunkowa o wartości 100 zł do Biedronki lub Rossmanna, głośnik bezprzewodowy lub walizka) oraz 150 zł premii za spełnienie warunków.  Dodatkowo bank dorzuca nam 1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”.

100 zł za samo założenie konta

Aby przystąpić do promocji i mieć możliwość zgarnięcia 100 zł za samo założenie konta trzeba być osobą, która nie posiadała konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 01.01.2017 r.

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że do 21.03.2021 złożymy wniosek o eKonto wraz z kartą płatniczą, a następnie udamy się do wyszczególnionej placówki, aby podpisać umowę i odebrać 100 zł za samo założenie konta.

WEŹ UDZIAŁ!

Dodatkowa premia 150 zł

Naszą poprzednią nagrodę możemy zwiększyć o dodatkowe 150 zł wystarczy spełniać warunek przystąpienia do promocji. Aby zyskać 150 zł musimy spełnić poniższe warunki w trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym założyliśmy konto:

  • zapewnić wpływ min. 1000 zł na konto (najlepiej przelać sobie daną kwotę z innego konta)
  • wykonywać płatności kartą, BLIKiem lub telefonem za co będziemy otrzymywać zwrot na konto w każdym miesiącu mamy 50 zł do zdobycia

Za każdą płatność karta płatniczą lub BLIKiem będziemy otrzymywać- 1 zł, a za transakcje telefonem- 2 zł.

1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Dodatkowo bank dorzuca nam 1,8% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł. Wystarczy, że w każdym miesiącu będziemy zwiększać nasze saldo o dodatkowe 100 zł, jest to korzystne oprocentowanie, ponieważ w większości bankach wynosi Ono około 1%. Oprocentowanie będzie obowiązywać przez 4 miesiące.

Darmowe eKonto?

Za prowadzenie eKonta nie zapłacimy nic, karta również jest darmowa, jeśli wykonamy w miesiącu transakcje kartą na łączną kwotę min. 350 zł inaczej opłata wynosi 7 zł za miesiąc.

Wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, jeśli wypłacimy co najmniej 100 zł inaczej koszt wypłaty to 1,3 zł.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media