100 zł na start

Kacper Jankowski 3 października 2020 roku

100 zł na start + 1500 zł w programie poleceń od Pekao S. A.

100 zł na start

Ruszyła najnowsza kumulacja promocji od Banku Pekao S. A., z darmowym kontem osobistym zgarniemy nawet 1600 zł. Bank przygotował dla swoich klientów pakiet kilku promocji – 1500 zł w programie poleceń, 100 zł na start.

100 zł na start za konto od Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji i zyskać 100 zł na start musimy być osobami, które nie posiadały konta, lokaty w banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 30.06.2019.

 

Jeśli spełniamy powyższe warunki to śmiało możemy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą. Umowę musimy podpisać do 30.09.2020.

 

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Zgarnij 100 zł na start!!!

 

We wniosku musimy wybrać metodę biometrii jako sposób zawarcia umowy o konto. Biometria jest bardzo ciekawą opcją, gdzie nie musimy iść do oddziału, aby otworzyć rachunek. Uwaga! Gdyby ze względów technicznych nie było możliwości zawarcia umowy w powyższy sposób to możemy podpisać umowę w oddziale banku. Jest to ostateczność! W takim wypadku najlepiej zapisać sobie zrzut ekranu, że zawarcie umowy poprzez biometrię nie była możliwa. Premię w wysokości 100 zł otrzymamy za:

 

Dokonać minimum jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay

Zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł

Zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku

 

Wszystkie warunki należy spełniać w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli konto założymy w październiku to warunki należy spełnić – w listopadzie, grudniu, styczniu i lutym. Nagrodę otrzymamy w formie przelewu na konto miesiąc później.

Dodatkowe 1500 zł w programie poleceń

W programie poleceń można zgarnąć nawet 1500 zł ❗ 😀 Na czym to polega? Mając już konto osobiste możemy zapisać się do programu poleceń banku Pekao S.A. Podając kod poleceń mamy możliwość zgarnąć 100 zł – za 15 osób aż 1500 zł. Polecony musi spełnić tylko dwa warunki – zapłacić raz kartą i przelać sobie na konto minimum 500 zł lub zapewnić inny wpływ. Warunki pokrywają się z warunkami promocji 100 zł. Polecona przez nas osoba ma możliwość zgarnąć również 100 zł premii, a także może polecać i zwiększyć nagrodę do 1600 zł.

 

Prawie każdy nasz znajomy zgodzi się sprawdzić darmowe konto z premią do zgarnięcia. Każdy polecony może skorzystać z całego pakietu promocji. 😉 A ty chwycisz 100 zł nagrody na konto za każdą poleconą osobę, która przeleje sobie na konto minimum 500 zł, zapłaci raz kartą i zaloguje się chociaż raz do aplikacji mobilnej banku (czyli pokrywają się z warunkami premii 100 zł na start, więc na pewno je spełni !).

 

 

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

 

Darmowe konto od Pekao S.A.

 

Konto oraz karta są darmowe pod warunkiem zapłacenia jeden raz kartą w miesiącu i przelania sobie na konto 500 zł. Więc wystarczy tylko z konta korzystać, a warunki nie będą problemem. Osoby do 26 roku życia mają darmowe konto oraz kartę bez spełniania warunków!

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media