100 zł za samo wyrobienie darmowej karty

Kacper Jankowski 19 grudnia 2020 roku

Darmowa karta Twisto oraz 100 zł premii

100 zł za samo wyrobienie darmowej karty

Ruszyła promocja od fintechu Twisto w której czeka na nas darmowa karta Twisto, 100 zł premii na start oraz 3 miesiące darmowego plany Space. Jest to jedna tzw. „szybkich promocji”, ponieważ trwa do 21.12.2020 r, a samą premię uzyskujemy praktycznie tylko za zawarcie umowy.

Darmowa karta Twisto i 100 zł premii

Pierwsze co musimy zrobić to złożyć wniosek o limit Twisto Free wraz z darmowa karta Twisto za pomocą dedykowanego linku promocyjnego. Gdy już znajdziemy się na stronie z linku we wniosku należy podać swoje dane, które zatwierdzamy za pomocą przelewu na 1 zł, oczywiście przelew jest zwrotny. Pamiętajmy, aby się upewnić, że dane podane we wniosku o limit Twisto Free są takie same jak dane podane Bankowi. Należy również zaakceptować wszystkie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną w celu finalizacji promocji, zgody można potem wycofać.

Jako, że firma nie korzysta z BIKu tylko dokonuje weryfikacji naszej zdolności kredytowej przy użyciu „wewnętrznych i zewnętrznych baz danych takich jak KBIG to czas rozpatrywania wniosku może trwać do 24 godzin

I to tyle! Kolejnym krokiem jest jedna płatność kartąna min. 100 zł (fizyczną lub wirtualną)  Twisto. Kartę wirtualną będziemy mieli prawie od razu, na fizyczną musimy poczekać od 5 do 10 dni. Karta fizyczna jest darmowa przez okres 3 pierwszych miesięcy. W skrócie ujmując robimy zakupy naszą darmowa karta Twisto na 100 zł, otrzymujemy od Twisto Free 100 zł premii i spłacamy nasze zakupy, aby wykorzystać bonus do spłaty zadłużenia wystraczy wejść w transakcje, którą wykonaliśmy i wybrać „zapłać”.

Obierz 100 zł premii

Koszty związane z korzystaniem Twisto

Fintech Twisto oferuje nam dwa warianty, Online lub Space. Online jest to w pełni darmowa karta Twisto,  karta jest zawarta w aplikacji i nic nas nie kosztuję. Drugi wariant Space wiążę się z co miesięczną opłatą w wysokości 10 zł, wybierając go otrzymujemy fizyczną kartę, którą możemy płacić w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Przypominam, że jako nowi użytkownicy mamy 3 miesiące darmowe z planem Space. Płatny plan oferuje nam również dwie korzystne opcje. Pierwsza z nich to Twisto Split, a druga to darmowe korzystanie z kursów wymiany walut po kursach organizacji płatniczej do 3000 zł miesięcznie, po przekroczeniu tej kwoty płacimy 3% wartości transakcji, w darmowym planie zawsze będziemy płacić 3% za wymianę.

Na koniec dodam, że Twisto jest fajną alternatywą karty kredytowej, większość funkcji jest taka sama. Różnica polega na łatwiejszym przyznaniu karty Twisto. Fintech Twisto zazwyczaj nie sprawdza baz BIG i BIK, przez co łatwiej o przyznanie karty. Dodatkowo nie ponosimy żadnych kosztów związanych z przesunięciem spłaty za zakupy do 45 dni, potem każdy koszt przesunięcia 100 zł wynosi 4,5 zł.

Zapraszam również do zapoznania się z innymi aktualnymi promocjami.

 

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media