Darmowa karta Twisto oraz 100 zł premii

100 zł za samo wyrobienie darmowej karty

Ruszyła promocja od fintechu Twisto w której czeka na nas darmowa karta Twisto, 100 zł premii na start oraz 3 miesiące darmowego plany Space. Jest to jedna tzw. “szybkich promocji”, ponieważ trwa do 21.12.2020 r, a samą premię uzyskujemy praktycznie tylko za zawarcie umowy.

Darmowa karta Twisto i 100 zł premii

Pierwsze co musimy zrobić to złożyć wniosek o limit Twisto Free wraz z darmowa karta Twisto za pomocą dedykowanego linku promocyjnego. Gdy już znajdziemy się na stronie z linku we wniosku należy podać swoje dane, które zatwierdzamy za pomocą przelewu na 1 zł, oczywiście przelew jest zwrotny. Pamiętajmy, aby się upewnić, że dane podane we wniosku o limit Twisto Free są takie same jak dane podane Bankowi. Należy również zaakceptować wszystkie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną w celu finalizacji promocji, zgody można potem wycofać.

Jako, że firma nie korzysta z BIKu tylko dokonuje weryfikacji naszej zdolności kredytowej przy użyciu “wewnętrznych i zewnętrznych baz danych takich jak KBIG to czas rozpatrywania wniosku może trwać do 24 godzin

I to tyle! Kolejnym krokiem jest jedna płatność kartąna min. 100 zł (fizyczną lub wirtualną)  Twisto. Kartę wirtualną będziemy mieli prawie od razu, na fizyczną musimy poczekać od 5 do 10 dni. Karta fizyczna jest darmowa przez okres 3 pierwszych miesięcy. W skrócie ujmując robimy zakupy naszą darmowa karta Twisto na 100 zł, otrzymujemy od Twisto Free 100 zł premii i spłacamy nasze zakupy, aby wykorzystać bonus do spłaty zadłużenia wystraczy wejść w transakcje, którą wykonaliśmy i wybrać “zapłać”.

Obierz 100 zł premii

Koszty związane z korzystaniem Twisto

Fintech Twisto oferuje nam dwa warianty, Online lub Space. Online jest to w pełni darmowa karta Twisto,  karta jest zawarta w aplikacji i nic nas nie kosztuję. Drugi wariant Space wiążę się z co miesięczną opłatą w wysokości 10 zł, wybierając go otrzymujemy fizyczną kartę, którą możemy płacić w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Przypominam, że jako nowi użytkownicy mamy 3 miesiące darmowe z planem Space. Płatny plan oferuje nam również dwie korzystne opcje. Pierwsza z nich to Twisto Split, a druga to darmowe korzystanie z kursów wymiany walut po kursach organizacji płatniczej do 3000 zł miesięcznie, po przekroczeniu tej kwoty płacimy 3% wartości transakcji, w darmowym planie zawsze będziemy płacić 3% za wymianę.

Na koniec dodam, że Twisto jest fajną alternatywą karty kredytowej, większość funkcji jest taka sama. Różnica polega na łatwiejszym przyznaniu karty Twisto. Fintech Twisto zazwyczaj nie sprawdza baz BIG i BIK, przez co łatwiej o przyznanie karty. Dodatkowo nie ponosimy żadnych kosztów związanych z przesunięciem spłaty za zakupy do 45 dni, potem każdy koszt przesunięcia 100 zł wynosi 4,5 zł.

Zapraszam również do zapoznania się z innymi aktualnymi promocjami.

 

 

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.