Kacper Jankowski 17 czerwca 2022 roku

Zyskaj dostęp do Canal+ z Netflix na 6 miesięcy za darmo!

Pekao przygotował promocje dla nowych klientów w której można dostać darmowy dostęp do platform Netflix i Canal+ na pół roku o wartości 420 zł Całkowicie za darmo. Promocja idealna dla fanów filmów i seriali. Wszystko to za spełnienie kilku prostych warunków.

W promocji Pekao mogą wziąć udział osoby, które nie były właścicielami lub współwłaścicielami konta osobistego w Pekao S.A. Promocja trwa do 30.06.2022 roku.  

Uwaga! bank przygotował tylko 2000 voucherów.

                                                               ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Jak wziąć udział?

Do wzięcia udziału w promocji musisz złożyć wniosek o Konto Przekorzystne z Kartą Visa Debit FX do 30.06.2022 roku. Na podpisanie umowy z bankiem masz czas do końca czerwca i zrobisz to nie wychodząc z domu, poprzez Selfie.

Składając wniosek do banku pamiętaj o podaniu adresu email i wprowadzeniu kodu promocyjnego: „CANAL”.

Kolejnym warunkiem do otrzymania vouchera jest wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z trzech następnych miesięcy, po otwarciu rachunku.

Nagrodę w postaci vouchera do przypadku założenia konta w czerwcu warunki musisz wykonać w lipcu, sierpniu oraz we wrześniu.

Darmowe konto Przekorzystne

Konto jest darmowe, nie musisz spełniać żadnych warunków.

Karta Visa Debit FX, jest całkowicie darmowa dla osób poniżej 26 roku życia. Dla drugiej grupy wiekowej (powyżej 26. roku życia) karta również może być darmowa , wystarczy, że w danym miesiącu wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową oraz zapewnisz wpływ na rachunek na kwotę min. 500 zł. W innym przypadku opłata za kartę wynosi  4 zł.

Przy składaniu wniosku możesz mieć do wyboru inne karty Visa, jednak tylko z kartą Visa Debit FX możesz wziąć udział w promocji. Dlatego zwróć na to uwagę przed wysłaniem wniosku.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media