Kacper Jankowski
, 1 sierpnia 2021 roku

Zyskaj 50 zł za założenie Konta Przekorzystnego, 100 zł łatwej premii oraz 110 zł w programie Bezcenne Chwile + 6 miesięcy Pakietu Komfort za darmo!

50 zł
za założenie Konta Przekorzystnego
100 zł
premii za aktywność na rachunku
110 zł
w formie punktów do programu Bezcenne Chwile
Promocja dla młodych osób, w której do zyskania masz 50 zł za samo założenie konta, 100 zł za wykonanie prostych transakcji kartą oraz 110 zł w programie Bezcenne Chwile. Dodatkowo Bank Pekao S.A. daje 6 miesięcy za darmo na skorzystanie z Pakietu Komfort. Ponadto możesz zyskać w programie poleceń aż 1500 zł. Nie przegap takiej okazji.

Korzyści

50 zł
za założenie Konta Przekorzystnego
100 zł
premii za aktywność na rachunku
110 zł
w formie punktów do programu Bezcenne Chwile
1500 zł
w programie poleceń

Zasady promocji

W promocji mogą wziąć tylko osoby poniżej 26. roku życia, które w okresie od 01.01.2019 r do 31.08.2021 r, nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku osobistego od Pekao S.A. Jeśli jesteś taką osobą wystarczy, że do końca trwania promocji złożysz wniosek o darmowe Konto Przekorzystne dla młodych wraz z kartą płatniczą. Następnie konieczne jest zakończenie wnioskowania przy pomocy biometrii jest to całkowicie bezpieczna metoda i bardzo wygodna, bo nie musisz wychodzić z domu, aby brać udział w promocji. Pamiętaj, aby podczas wnioskowania zapisać login i hasło, ponieważ będą potrzebne w późniejszym procesie.

Skrót promocji

I to tyle, jeśli chodzi o sam początek, teraz wystarczy poczekać na pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł. Bonus otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

ETAP 1

Teraz pora wziąć się za wykonanie 5 płatności kartą w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym założyłeś rachunek, aby zyskać 100 zł premii. Dla przykładu zakładając Konto Przekorzystne we wrześniu transakcję musisz zrobić w październiku, listopadzie i grudniu, mogą być na dowolną kwotę 🙂

Swoją nagrodę 100 zł otrzymasz końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu spełniania warunków, według przykładu powyżej, będzie to styczeń.

ETAP 2

Kolejną nagrodą jest 110 zł w formie punktów od programu Bezcenne Chwile. Po otrzymaniu karty wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocji i zaakceptujesz jedną zgód marketingowych. Gdy to już zrobisz wystarczy, że wykonasz min. 4 płatności stacjonarnych lub internetowych i 3400 punktów Twoje! (50 zł) Kolejne punkty otrzymasz za dokonanie zarejestrowaną kartą transakcję na kwotę łączną min. 50 zł. Tak płatności w obu przypadkach łączą się ze sobą.

Wygląd panelu startowego z celem oraz celem po odebraniu 7400 punktów
Pamiętaj! Organizator wyklucza transakcje w miejscach z kodem MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540 oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych.

Nagrodę w postaci punktów otrzymasz w ciągu dwóch tygodni od spełnienia warunków. Punkty możesz wymienić na bony o łącznej wartości 110 zł do wybranego na stronie Bezcenne Chwile sklepu, otrzymasz w ciągu dwóch tygodni od spełnienia warunku.

Polecaj Konto Przekorzystne znajomym i zgarniaj po 100 zł za każde udane polecenie! W tej edycji programu poleceń maksymalna kwota zgarnięcia to aż 1500 zł, więc jest o co się starać. Samo wzięcie udziału jest banalne, musisz zgłosić udział na stronie i poczekać wiadomość sms potwierdzająca Twój udział. Teraz wystarczy podać kod znajomemu, a będzie nim numer telefonu podany we formularzu.

Skorzystaj z Pakietu Komfort na 6 miesięcy za darmo, dobierz sobie wariant dla siebie i sprawdź jego możliwości. Więcej informacji co oferuje znajdziesz w tym artykule.

Jak założyć konto

Cały proces możesz przejść w mniej niż 20 min wraz z podpisaniem umowy za pomocą kodu sms. Podczas wykonywania poleceń w biometrii należy wykonywać ruchy płynnie oraz utrzymywać całą twarz w wyznaczonym miejscu.
Przejdź na stronę promocji
Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe dane wniosku, pamiętaj, aby zapisać login i hasło (będą wymagane w dalszym procesie).
Pobierz aplikację mobilną
Pobierz aplikacje PeoPay z Google Play lub App Store, a następnie wejdź i kliknij kolejno; “Zostań Klientem Pekao”, “Klient Indywidulany” i “Kontynuuj Wniosek”. Potem zalogujesz się przy pomocy zapisanego loginu i hasła.
Otwarcie rachunku
Przejdź proces weryfikacji, w tym celu wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie. Po szybkiej akceptacji wypełnij resztę danych, potwierdź chęć otwarcia rachunku i gotowe. Możesz w pełni korzystać z konta!

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest całkowicie pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Za kartę nie zapłacisz nic w dodatku jest to karta wielowalutowa.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego Bank Pekao S.A. organizuje promocję?
Odpowiedź jest prosta, taka akcja z premią przyciąga więcej osób. Bank tym samym buduje lepszy wizerunek, a samo zorganizowanie promocji jest bardziej opłacalne niż zwykłe reklamy. Większy odsetek takich klientów zostaje z instytucją na dłużej.
Czy można założyć konto w promocji bezpośrednio w oddziale?
Niestety nie, ponieważ regulamin promocji jasno mówi o tym, że rachunek musi być założony przy pomocy selfie. Wyjątek stanowią losowe sytuacje, gdzie system odeśle nowego klienta do najbliższego oddziału.
Czy można wziąć udział w promocji wielokrotnie?
Nagrodę w promocji można otrzymać tylko raz.
Szukaj