Kacper Jankowski
, 2 listopada 2021 roku

Zgarnij 200 zł od Pekao S.A. w nowej promocji z Kontem Przekorzystnym

100 zł
premii na start
100 zł
za płatności kartą na dowolną kartą
1500 zł
w programie poleceń
Bank Pekao S.A. cały czas zaskakuje! Tym razem przygotował promocję, w której znowu do zgarnięcia jest 200 zł, tym razem na łatwiejszych warunkach! Dodatkiem do tego jest 6 miesięcy darmowego Pakietu Komfort. Prócz tego możesz zyskać aż 1500 zł w programie poleceń.

Korzyści

100 zł
premii na start
100 zł
za płatności kartą na dowolną kartą
1500 zł
w programie poleceń

Dodatkowo możesz skorzystać z Pakietu Komfort, który jest swego rodzaju zestawem ubezpieczeń, a wraz z nim otrzymujesz określoną liczbę przelewów Express Elixir w zależności od wariantu. Dostęp do tego otrzymujesz na 6 miesięcy za darmo!

Zasady promocji

Do promocji możesz przystąpić wówczas, gdy nie posiadałeś żadnego konta ani lokaty od Banku Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 r do 31.10.2021 r. Pamiętaj, aby zakończyć wnioskowanie poprzez biometrie, tylko w razie problemów założyć konto w oddziale (wymóg do odebrania drugiej stówki). Nie zapomnij aktywować darmowego na 6 miesięcy Pakietu Komfort 🙂

Skrót promocji

ETAP 1

Premię 100 zł zyskasz za spełnienie poniższych warunków:

✅ wykonanie co najmniej jednej płatności kartą lub za pomocą PeoPay na dowolną kwotę,
✅ zapewnienie wpływu min. 500 zł,
✅ aktywacja Pakietu Komfort (który jest darmowym przez pół roku).

I to tyle! Oba warunki trzeba spełnić w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto Przekorzystne.

Nagrodę 100 zł otrzymasz przelewem na konto do końca miesiąca następującego po okresie spełniania warunków.

ETAP 2

Druga promocja jest połączona z pierwszą, skorzystać z niej możesz, jeśli nie posiadałeś żadnego konta ani lokaty od Pekao S.A. od 01.09.2020 r do 31.10.2021 r.

Kwalifikując się do tej oferty wystarczy, że wykonasz po min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę w każdym z trzech pełnych miesiącach kalendarzowych.

Nagrodę 100 zł za płatności otrzymasz do 31.01.2022 r.

Biorąc udział w promocji możesz (a właściwie trzeba) aktywować Pakiet Komfort, jest to warunek promocji, ale bez obaw, ponieważ pierwsze pół roku jest darmowe.  Ubezpieczenie świadczy PZU S.A., pakiet podzielony jest na 3 warianty, każdy z nich różni się ilością natychmiastowych przelewów, opłatą i liczbą ubezpieczeń. Masz do wyboru:

➡️ Pakiet Standard 6 zł na miesiąc – 2 przelewy Express Elixir miesięcznie oraz ubezpieczenie zakupów przez Internet (5000 zł), rzeczy osobistych w tym telefon komórkowy (1000 zł),
➡️Pakiet Złoty 9 zł na miesiąc – 3 przelewy Express Elixir miesięcznie, ubezpieczenia jak w pakiecie Standard oraz dodatkowo pomoc w domu przy np. naprawach AGD (obejmuje przyjazdy specjalistów, koszty robocizny, części itd.) 3 x 800 zł,
➡️Pakiet Platynowy 12 zł na miesiąc  – 4 sztuki przelewów Express Elixir, powyższe ubezpieczenia oraz dodatkowo odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym do 10 000 zł.

Biorąc pod uwagę fakt, iż koszt jednego przelewu Expres Elixir to 5 zł w przypadku otrzymania w wariancie podstawowym dwóch sztuk już wychodzisz na plus. Dodatkowo jesteś objęty paroma rodzajami ubezpieczeń!  Wybierając Pakiet Platynowy dzięki promocji de facto zyskujesz 72 zł, bo tyle kosztuje pół roku. Tutaj należy wspomnieć, że pakiet jest aktywowany 1. dnia miesiąca, gdy złożysz dyspozycje do 25. dnia poprzedniego miesiąca.

Jak założyć konto

Weź udział w promocji rejestrując się na stronie banku i załóż konto bez wychodzenia z domu.
Przejdź na stronę promocji
Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe dane wniosku, pamiętaj, aby zapisać login i hasło (będą wymagane w dalszym procesie).
Pobierz aplikację mobilną
Pobierz aplikacje PeoPay z Google Play lub App Store, a następnie wejdź i kliknij kolejno; “Zostań Klientem Pekao”, “Klient Indywidulany” i “Kontynuuj Wniosek”. Potem zalogujesz się przy pomocy zapisanego loginu i hasła.
Otwarcie rachunku
Przejdź proces weryfikacji, w tym celu wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie. Po szybkiej akceptacji wypełnij resztę danych, potwierdź chęć otwarcia rachunku i gotowe. Możesz w pełni korzystać z konta!

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Osoby starsze (powyżej 26. roku życia) mogą również nie ponosić opłaty spełniając dwa poniższe warunki w danym miesiącu: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), – oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Spełniając te warunki nie ponosisz comiesięcznej opłaty 6 zł.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Dla osób powyżej 26. roku życia karta jest darmowa, jeśli spełnią poniższe warunki: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), -oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Standardowa comiesięczna opłata za kartę wynosi 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
W przypadku osób powyżej 26. roku życia wypłaty z bankomatów własnych są darmowe i dwie pierwsze wypłaty z innych również pod warunkiem spełnienia warunków aktywności. Pozostałe wypłaty w innych bankomatach wiążą się z prowizją 2,3% dla kwoty min. 5 zł

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego Bank Pekao S.A. organizuje promocję?
Odpowiedź jest prosta, taka akcja z premią przyciąga więcej osób. Bank tym samym buduje lepszy wizerunek, a samo zorganizowanie promocji jest bardziej opłacalne niż zwykłe reklamy. Większy odsetek takich klientów zostaje z instytucją na dłużej.
Czy można założyć konto w promocji bezpośrednio w oddziale?
Niestety nie, ponieważ regulamin promocji jasno mówi o tym, że rachunek musi być założony przy pomocy selfie. Wyjątek stanowią losowe sytuacje, gdzie system odeśle nowego klienta do najbliższego oddziału.
Jak długo muszę utrzymać zgody marketingowe?
Według regulaminu do czasu otrzymania obu premii, oczywiście możesz je wycofać każdej chwili, lecz wiążę się to z brakiem nagród.
Czy można wziąć udział w promocji wieloktronie?
Nagrodę w promocji można otrzymać tylko raz.
Jakie transakcje bezgotówkowe są wykluczone z promocji?
Regulamin wyklucza transakcje wykonane w miejscach z kodami MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540, 7511, 8999, 9311. Najprościej zapłacić w zwykłych sklepach lub marketach.
Szukaj