Kacper Jankowski 24 stycznia 2022 roku

Zakładasz darmowe konto i zgarniasz 200 zł w gotówce. Proste!

Czytając taki tytuł w głowie pojawić się może myśl, że to coś naciąganego, niemożliwe, aby dostać 200 zł za darmo, a tym bardziej od banku. Otóż właśnie nie. Osoby, które brały już udział w jakichkolwiek promocjach bankowych wiedzą o co chodzi i śmiało mogą przejść do kolejnego podpunktu, aby zapoznać się ze szczegółami. Jeśli natomiast jesteś osobą, która jeszcze nie miała styczności z taką akcją promocyjną to przeczytaj krótkie wyjaśnienie o co chodzi.

Promocje bankowe są organizowane przez banki po to, aby przyciągnąć większą rzeszę klientów. Akcja w której zdobywasz 200 zł w prosty sposób z darmowym kontem osobistym bardzo przyciąga. I nie, nie ma tutaj żadnych haczyków. Wszystko masz jasno napisane w regulaminie, za założenie konta, prowadzenie rachunku i kartę nie zapłacisz nic. Warunki promocji są proste do spełnienia. Sam rachunek założysz w równie prosty sposób nie wychodząc z domu.

Szczegóły promocji

Promocja trwa do 31. 03. 2022 r. przystąpić mogę do niej osoby, które w okresie od 01.01.2020 r do 23.01.2022 r, nie były posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego od banku Pekao S.A. oraz żadnej lokaty.

Za sam fakt założenia konta, bank przeleje Tobie 50 zł, kolejne 150 zł otrzymasz za wykonanie łącznie 15 transakcji kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay w każdym miesiącu po min. 5 płatności na dowolną kwotę (możesz kupować nawet bułki). Płatności należy wykonać w każdym z 3 miesięcy następujących po sobie. Dla przykładu, zakładając rachunek w styczniu transakcję musisz wykonać w lutym, marcu i kwietniu. Niżej przedstawiam parę zrzutów ekranu z nagrodami od banków. Nasi czytelnicy chwycili już tysiące takich nagród.

Prócz samej nagrody pieniężnej możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania wynoszącego 2,5% na okres 183 dni.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości możesz śmiało zweryfikować promocję. Dlatego zachęcam do wejścia na oficjalną stronę promocji banku i przeczytać samemu.

Konto zakładasz w pełni online, raptem dwa kroki:

✅ Przechodzisz na stronę promocji, gdzie możesz założyć konto Przekorzystne dla młodych z kartą. Następnie zaznaczasz zgodę na przystąpienie do promocji i rejestrujesz się. Pamiętaj, aby zapisać login i hasło.
✅ Teraz czas na zainstalowanie aplikacji PeoPay na telefon. W aplikacji klikasz „Zostań klientem Pekao”, „Załóż konto osobiste” i „Kontynuuj wniosek w aplikacji”, wpisujesz login i hasło. Resztę procesu dokończysz w aplikacji – po jego zakończeniu od razu możesz zalogować się do darmowego konta.

Pierwszą nagrodę 50 zł za założenie rachunku otrzymasz do końca lutego w przypadku gdy konto założyłeś jeszcze w styczniu.

Co myślę o samej promocji?

Promocja jest najlepsza wśród dostępnych aktualnie na rynku. Wystarczy tak naprawdę założyć konto i odbiera się 50 zł nagrody, a dodatkowe 150 zł jest za same płatności kartą. Same nagrody są gwarantowane regulaminem promocji – więc każdy ma pewność, że nagrodę otrzyma.

Najważniejszym faktem jest całkowita darmowość – 0 zł za kartę, konto i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Ponadto karta, którą dorzucają do konta jest wielowalutowa. Testowaliśmy ją nie dawno za granicą przy okazji wyjazdu do Chech. Przewalutowanie odbywa się po najkorzystniejszym kursie, także wypłaty z bankomatów są bez prowizji.

Pytania i odpowiedzi – czyli to o co najczęściej pytacie

Czy muszę zwracać bankowi nagrodę jak zamknę konto?

Oczywiście, że nie. Nagroda to zachęta, aby zainteresować się produktem banku. Jeśli konto się Tobie nie spodobało to masz prawo w każdej chwili je zamknąć. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Konto masz prawo zamknąć w dowolnym momencie i nic nie musisz oddawać.

Dlaczego bank robi takie promocje?

Bo mu to się opłaca. Bank musi wydawać miliony złotych na reklamy w telewizji i Internecie. Premia na start (nawet przy darmowym koncie) to ogromna oszczędność dla banku – promocje organizuje prawie każdy bank. Instytucji zależy na długoletniej relacji z klientem – aby w przyszłości wziął kredyt, ulokował pieniądze na lokacie.

Wystarczy tylko założyć konto?

Tak, wystarczy tylko założyć (podkreślę, całkowicie darmowe) konto. Za sam fakt otwarcia masz już 50 zł, później za płatności kartą bank przeleje Tobie 150 zł. Wszystko gwarantuje oficjalny regulamin banku.

Kto jest organizatorem i gdzie mogę zweryfikować promocję?

Organizatorem promocji jest Bank Pekao S.A. z siedzibą w Warszawie. Promocję możesz zweryfikować na infolinii banku, w dowolnym oddziale, również czytając regulamin, który przeanalizowałem za Ciebie.

Masz pytania? Napisz w komentarzu!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało napisz je w komentarzu. Jeśli skorzystałeś z promocji również zostaw coś po sobie.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media