Kacper Jankowski 18 października 2022 roku

Voucher na Canal+ od Banku Pekao

Bank Pekao wychodzi do miłośników filmów i seriali, ty,m razem oferując Voucher na Canal Plus o wartości 504 zł. Wystarczy otworzyć Konto Przekorzystne i wykonać tylko kilka transakcji, by otrzymać półroczny dostęp do Canal+ z pakietem Netflix Plan Standard.

Do kogo skierowana promocja

Promocja skierowana do nowych klientów Banku nie posiadająca konta osobistego lub lokaty terminowej w okresie od 01.01.2020 roku do 11.10.2022 roku.

Uwaga! Promocja trwa do wyczerpania puli nagród (2500 voucherów) jednak nie dłużej niż do 30.11.2022 roku.

Jak zdobyć Voucher?

Do otrzymania nagrody należy do 30.11.2022 roku złożyć wniosek o otwarcie Konta Przekorzystnego z dostępem do bankowości internetowej i Kartą debetową Visa Debit FX. Składając wniosek należy pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Również do 30.11.2022 roku należy zawrzeć umowę z Bankiem na podstronie Banku lub w aplikacji mobilnej, korzystając z weryfikacji na Selfie.

Zawierając umowę Bankiem należy podać adres e-mail oraz wpisać słowo CANAL w polu „KOD REKOMENDACJI”.

W miesiącu następującym po otwarciu rachunku należy wykonać minimum 5 transakcji kartą Visa Debit FX na dowolną kwotę. Czyli otwierając konto do końca Listopada należy do końca Grudnia wywiązać się z warunków otrzymania nagrody.

Voucher o wartości 504 zł otrzymasz za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz na adres poczty internetowej w terminie 60 dni od zakończenia ostatniego etapu promocji:

  • Do 29.01.2023 roku dla kont założonych w Październiku,
  • Do 01.03.2023 roku dla kont założonych w Listopadzie.
Załóż darmowe konto

Opłaty

Opłata miesięczna za prowadzenie konta – 0 zł

Opłata miesięczna za katę – 4 zł

Zwolnienie z opłaty dla osób do 26 roku życia, zapewnieniu wpływu na konto min. 500 zł lub w przypadku wykonania 1 transakcji bezgotówkowej.

Regulamin Promocji

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media