Kacper Jankowski 2 października 2022 roku

Super oferta Santander Bank Polska, do 880 zł z kontem osobistym

Bank Santander nie przestaje promować Kanta Jakie Chcę. W najnowszej promocji można zgarnąć do 880 zł premii z czego znaczną część stanowi gotówka, jednak nie brakuje elektronicznych voucherów, jak na przykład bon Sodexo o wartości 100 zł. premie można zdobyć za spełnienie kilku prostych warunków.

Zasady promocji

Promocja przygotowana dla nowych klientów Banku Santander, które po 01 października 2021 nie posiadali konta osobistego oraz po 01 kwietnia 2019 nie posiadały Konta Jakie Chcę lub Konta Select.

Obecni klienci Banku posiadający konto firmowe lub kartę kredytową, mają szanse na udział w promocji Konta Jakie Chcę.

Udział w promocji

Do wzięcia udziału w promocji należy w okresie od 01.10.2022 do 31.10.2022 roku złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej, pamiętając o podaniu numeru kontaktowego oraz adresu e-mail.

Na podpisanie umowy z Bankiem masz czas do 10.11.2022 roku.

300 zł premi od banku

Pierwszą nagrodę, w wysokości 100 zł, otrzymasz jeżeli do końca Listopada na twoje koto wpłynie łącznie 1000 zł. Premię otrzymasz do końca Grudnia 2022 roku.

Premię w wysokości 200 zł otrzymasz za spełnienie warunków aktywności przez kolejne 3 miesiące (Grudzień 2022, Styczeń 2023, Luty 2023):

  • Zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł,
  • Wykonanie jednej transakcji kartą debetową, na kwotę min. 10 zł,
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej minimum raz w miesiącu.

Bank wypłaci Ci premię do końca Marca 2023 roku.

Załóż darmowe konto

Konto z bonusem 100 zł

Sodexo we współpracy z Bankiem Santander przygotował akcje, w której zakładając Konto Jakie Chcę, możesz zgarnąć voucher o wartości 100 zł.

Do wzięcia udziału w akcji wystarczy że, składając wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę, wypełnisz formularz promocji na stronie Santander Banku.

Aby zdobyć nagrodę w akcji wystarczy że przez następne 5 miesięcy ( od Listopada 2022 do Marca 2023 roku) wykonasz min. 3 przelewy internetowe (opcjonalnie):

  • Przelew w złotówkach na rachunek obcy (np. opłata za rachunek),
  • Przelew na telefon kodem Blik,
  • Przelew do Urzędu Skarbowego, ZUS lub też innego organu podatkowego.

Nagroda zostanie przyznana do 30 kwietnia 2023 roku, o której zostaniesz poinformowany w wiadomości SMS lub na poczcie Santander internet/mobile, pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań.

Program poleceń

Santander Bank Polska nie rezygnuje z programu Polecam Mój Bank.

Za otwarcie konta z polecenie można zdobyć bon o wartości 80 zł do wykorzystania u partnerów lub 4 bilety do kina sieci Helios lub Cinema City.

Do wzięcia udziału wystarczy zarejestrować się w programie polecającym w ciągu 30 dni od założenia konta, korzystając z kodu polecającego otrzymanego od członka rodziny lub znajomego, jeżeli jednak nie otrzymałeś takiego kodu od nikogo możesz skorzystać z naszego: WMBWPH.

Drugim warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie dowolnej transakcji na kwotę min. 300 zł.

Dodatkową korzyścią programu jest to że polecając konto innym osobą możesz otrzymać dodatkową nagrodę. Korzystając ze swojego kodu polecającego możesz otrzymać premię aż za 5 osób, co daje dodatkowe 400 zł.

Bezcenne chwile Mastercard

Dalej trwa program Mastercard Bezcenne Chwile, w którym za rejestracje karty i zakupy za min. 50 zł w sklepie partnerskim, każdy otrzymuje 8000 punktów powitalnych (o wartości 100 zł).

Akcja trwa do 09.10.2022 roku.

MoneyBack

Właściciele Konta Jakie Chcę mogą liczyć na zwrot do 300 zł rocznie, za opłaty takie jak prąd, woda, gaz, telefon. Wystarczy jedynie opłacać rachunki za pomocą przelewu lub polecenia zapłaty, a Bank zwróci ci 1% wartości rachunków (do 25 zł miesięcznie).

Opłaty

Prowadzenie Konta Jakie Chcę dla Młodych jest całkowicie zwolnione z opłaty miesięcznej jak i z opłaty za kartę.

Konto Jakie Chcę po 26 roku życia:

6 zł za prowadzenie rachunku

8 zł opłata miesięczna za kartę

Zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku oraz kartę następuje po:

  • Zapewnienie wpływu w minimalnej wysokości 500 zł na konto
  • Wykonanie 1 transakcji bezgotówkowej.

Regulamin Promocji „Twoje konto z premią 300 zł”

Regulamin promocji ” Konto z bonusem 100 zł”

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media