Kacper Jankowski 26 lutego 2022 roku

Sprawdzamy jak w 3 krokach zgarnąć 400 zł + możliwość wygrania roweru za 1000 zł

Ruszyła nowa promocja od BNP Paribas skierowana dla nowych klientów, w której możemy zgarnąć aż 400 zł za założenie darmowego konta na start. Oprócz tego możesz wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania są rowery o wartości 1000 zł każdy!

Premia 400 zł za założenie darmowego konta

Aby skorzystać z promocji i zyskać 500 zł za założenie darmowego konta musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Spełniając powyższe warunki wystarczy, że złożysz wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą.

Rejestrując się w promocji należy zaznaczyć wszystkie zgody, które wymaga wniosek.  Na podpisanie umowy oraz aktywację karty jest czas do 20.02.2022r. Przy wnioskowaniu doradzam wyłączyć wszelkiego rodzaju wtyczki adblock lub HTTPS everywhere, ponieważ mogą utrudnić zakończenie wniosku.

Aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie kodu PIN do kart. Karta zostanie przywieziona przez kuriera. Innym sposobem jest wideoweryfikacja bez wychodzenia z domu.

Uwaga! Promocja posiada ograniczenie – 3000 promocyjnych wniosków, po przekroczeniu limitu dalsza rejestracja zostanie zablokowana, więc radzę się zapisać się do promocji jak najszybciej.

Nagroda została podzielona na dwie części.

Pierwszą z nich, czyli 150 zł otrzymasz za spełnienie w marcu poniższego warunku:

  • Pierwszą część premii, czyli 150 zł otrzymasz za wykonanie min. 3 przelewów w marcu na dowolną kwotę. Najlepiej przelać sobie na inne konto w banku,

Drugą część – 200 zł otrzymasz za spełnienie poniższych warunków w kwietniu i maju:

  • wykonanie min. 5 płatności transakcją BLIK,
  • zapewnienie wpływów na rachunek o kwocie łącznej min. 1000 zł,

Jeśli chodzi o wpływy na konto najlepiej, jeśli przelejesz sobie środki z innego rachunku bankowego, może być w dwóch ratach po 500 zł.

Informacja o otrzymaniu pierwszej nagrody pojawi się u Ciebie w skrzynce pocztowej do 19.04, musisz wówczas wypełnić dane odbioru bonusu w załączonym formularzu. Premia 150 zł wpłynie na wskazane przez Ciebie konto do końca kwietnia. Informacje o przyznaniu 200 zł otrzymasz do 27.06, a sama gotówkę otrzymasz do końca czerwca. I to tyle!

Konkurs! – wygraj rower o wartości 1000 zł

Biorąc udział w promocji możesz również wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 30x rowerów Rayon Siera, każdy o wartości 1000 zł oraz 100x sakiew rowerowych Crosso Dry 60 o wartości 253 zł każda. Wystarczy, że spełnisz warunek przyznania pierwszej nagrody (wykonanie min. 3 przelewów w marcu) i do 06.03.2022 r. na tej stronie prześlesz fotografię pod tytułem „Rowerem przez świat”. Komisja konkursowa wybierze najciekawszą pracę, adekwatną do tematu konkursu. Informacja o uzyskaniu jednej z nagród trafi do Ciebie 29.04.2022 , a samą nagrodę uzyskasz do 31.05.2022 r. Powodzenia!

Konto Otwarte na Ciebie kiedy darmowe?

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem pozbawionych kosztów za jego prowadzenie. Możemy zapłacić jedynie za kartę (3 zł miesięcznie), ale wykonując jedną płatność kartą w miesiącu (nawet za 1 zł), karta jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy także za wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów własnych ( inne – 5 zł).

Osoby do 26 roku życia mają darmowe bankomaty w całej Polsce, a karta jest darmowa niezależnie od aktywności.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media