Kacper Jankowski
, 1 kwietnia 2022 roku

Koniecznie sprawdź! Łatwe 300zł dla młodych

50 zł
za założenie darmowego Konta Przekorzystnego
150 zł
za płatności kartą
100 zł
w programie Bezcenne Chwile
Bank Pekao S.A. ruszył z mega promocją dla młodych. Już za samo założenie darmowego konta otrzymasz 50 zł, następne 150 zł otrzymasz za płatności kartą na dowolną kwotę. Dodatkowo możesz zgarnąć 100 zł w programie Bezcenne Chwile i zgarnąć łączną kwotę aż 1500 zł polecając konto znajomym.

Korzyści

50 zł
za założenie darmowego Konta Przekorzystnego
150 zł
za płatności kartą
100 zł
w programie Bezcenne Chwile

Zasady promocji

Do promocji może przystąpić osoba pełnoletnia, poniżej 26. roku życia, która w okresie od 01.01.2020 r do 31.03.2022 r, nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta Przekorzystnego. Jeśli kwalifikujesz się do udziału w promocji wystarczy, że złożysz wniosek o darmowe Konto Przekorzystne dla młodych wraz z kartą płatniczą (jest to karta wielowalutowa). Cały proces powinieneś zakończyć biometrią i  podpisaniem umowy, nie powinien On trwać dłużej niż 15 min. Pamiętaj, aby zapisać login i hasło utworzony podczas wniosku, będzie potrzebny w późniejszym kroku.

Skrót promocji

Nagrodę w postaci 50 zł w formie przelewu na Twój rachunek otrzymasz za samo założenie darmowego rachunku. Bonus pojawi się na koncie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarłeś umowę. Dla rachunków założonych w czerwcu będzie to lipiec.

ETAP 1

Kolejną nagrodę w wysokości 150 zł zyskasz za wykonanie min. 5 płatności kartą dołączoną do konta w każdym z trzech pełnych miesięcy następujących po miesiącu w którym założyłeś rachunek.

Premia 150 zł zostanie przelana na rachunek do końca miesiąca następującego po trzech wcześniej wspomnianych miesiącach.

Oprócz nagród pieniężnych Bank dorzuca możliwość skorzystania z darmowego konta oszczędnościowego oprocentowanego na 5% w okresie 183 dni. 

W kolejnej edycji programu poleceń możesz zdobyć nawet 1500 zł. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie programu poleceń i wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Potwierdzenie udziały otrzymasz sms’em. Kodem polecającym będzie Twój numer telefonu, wystarczy, że podasz gdy znajomy będzie wnioskował o Konto Przekorzystne. Za każde udane polecenie otrzymasz 100 zł.

Jak założyć konto

Cały proces możesz przejść w mniej niż 20 min wraz z podpisaniem umowy za pomocą kodu sms. Podczas wykonywania poleceń w biometrii należy wykonywać ruchy płynnie oraz utrzymywać całą twarz w wyznaczonym miejscu.
Przejdź na stronę promocji
Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe dane wniosku, pamiętaj, aby zapisać login i hasło (będą wymagane w dalszym procesie).
Pobierz aplikację mobilną
Pobierz aplikacje PeoPay z Google Play lub App Store, a następnie wejdź i kliknij kolejno; “Zostań Klientem Pekao”, “Klient Indywidulany” i “Kontynuuj Wniosek”. Potem zalogujesz się przy pomocy zapisanego loginu i hasła.
Otwarcie rachunku
Przejdź proces weryfikacji, w tym celu wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie. Po szybkiej akceptacji wypełnij resztę danych, potwierdź chęć otwarcia rachunku i gotowe. Możesz w pełni korzystać z konta!

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest całkowicie pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Za kartę nie zapłacisz nic w dodatku jest to karta wielowalutowa.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego Bank Pekao S.A. organizuje promocję?
Odpowiedź jest prosta, taka akcja z premią przyciąga więcej osób. Bank tym samym buduje lepszy wizerunek, a samo zorganizowanie promocji jest bardziej opłacalne niż zwykłe reklamy. Większy odsetek takich klientów zostaje z instytucją na dłużej.
Czy można założyć konto w promocji bezpośrednio w oddziale?
Niestety nie, ponieważ regulamin promocji jasno mówi o tym, że rachunek musi być założony przy pomocy selfie. Wyjątek stanowią losowe sytuacje, gdzie system odeśle nowego klienta do najbliższego oddziału.
Czy można wziąć udział w promocji wieloktronie?
Nagrodę w promocji można otrzymać tylko raz.
Szukaj