Bartłomiej Kłyk
, 1 września 2021 roku

Sprawdź! Do zgarnięcia 50 zł za samo założenie konta, 100 zł za aktywność na koncie

50 zł
za założenie darmowego Konta Przekorzystnego
100 zł
za spełnienie banalnego warunku
1500 zł
w programie poleceń
Bank Pekao S.A. ruszył z mega promocją dla młodych. Za sam fakt założenie darmowego konta otrzymasz 50 zł, za spełnienie prostego warunku zyskasz kolejne 100 zł. Dodatkowo możesz, a właściwie trzeba aktywować Pakiet Komfort na 6 miesięcy za darmo. Na koniec dodam informacje o programie poleceń, w którym do otrzymania jest 1500 zł.

Korzyści

50 zł
za założenie darmowego Konta Przekorzystnego
100 zł
za spełnienie banalnego warunku
1500 zł
w programie poleceń

Dodatkowo możesz skorzystać z Pakietu Komfort, który ubezpiecza Cię w wielu sferach życia, a wraz z nim otrzymujesz określoną liczbę przelewów Express Elixir w zależności od wariantu. Dostęp do tego otrzymujesz na 6 miesięcy za darmo!

Zasady promocji

Do promocji może przystąpić osoba pełnoletnia, poniżej 26. roku życia, która w okresie od 01.01.2019 r do 31.08.2021 r, nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta Przekorzystnego. Jeśli kwalifikujesz się do udziału w promocji wystarczy, że złożysz wniosek o darmowe Konto Przekorzystne dla młodych wraz z kartą płatniczą (jest to karta wielowalutowa). Cały proces powinieneś zakończyć biometrią i  podpisaniem umowy, nie powinien On trwać dłużej niż 15 min. Pamiętaj, aby zapisać login i hasło utworzony podczas wniosku, będzie potrzebny w późniejszym kroku.

Skrót promocji

ETAP 1

Nagrodę w postaci 50 zł w formie przelewu na Twój rachunek otrzymasz za samo założenie darmowego rachunku. Bonus pojawi się na koncie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarłeś umowę.

Kolejną nagrodę w wysokości 100 zł zyskasz za wykonanie min. 5 płatności kartą dołączoną do Konta Przekorzystnego w każdym z trzech pełnych miesięcy następujących po miesiącu w którym założyłeś rachunek. Dla przykładu, podpisując umowę we wrześniu, warunki musisz spełnić w październiku, listopadzie i grudniu.

W kolejnej edycji programu poleceń możesz zdobyć nawet 1500 zł. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie programu poleceń i wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Potwierdzenie udziały otrzymasz sms’em. Kodem polecającym będzie Twój numer telefonu, wystarczy, że podasz gdy znajomy będzie wnioskował o Konto Przekorzystne. Za każde udane polecenie otrzymasz 100 zł.

W kolejnej edycji programu poleceń możesz zdobyć nawet 1500 zł. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie programu poleceń i wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Potwierdzenie udziały otrzymasz sms’em. Kodem polecającym będzie Twój numer telefonu, wystarczy, że podasz gdy znajomy będzie wnioskował o Konto Przekorzystne. Za każde udane polecenie otrzymasz 100 zł.

Bank Pekao S.A. cały czas zaskakuje kolejną bonusem, bo inaczej się nie da tego ująć jest możliwość skorzystania z Pakietu Komfort na pół roku za darmo. Będziesz wtedy objęty ubezpieczenie różnymi rodzajami ubezpieczeń, które gwarantuje PZU S.A. oraz będziesz miał do dyspozycji określoną w ramach któregoś z wariantu ilość przelewów Expres Elixir. Warianty są podzielone na:

➡️ Pakiet Standard 6 zł na miesiąc – 2 przelewy Express Elixir miesięcznie oraz ubezpieczenie zakupów przez Internet (5000 zł), rzeczy osobistych w tym telefon komórkowy (1000 zł),
➡️Pakiet Złoty 9 zł na miesiąc – 3 przelewy Express Elixir miesięcznie, ubezpieczenia jak w pakiecie Standard oraz dodatkowo pomoc w domu przy np. naprawach AGD (obejmuje przyjazdy specjalistów, koszty robocizny, części itd.) 3 x 800 zł,
➡️Pakiet Platynowy 12 zł na miesiąc  – 4 sztuki przelewów Express Elixir, powyższe ubezpieczenia oraz dodatkowo odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym do 10 000 zł.

Po pierwszych 6 miesiącach Pakiet jest bardzo opłacalny, ponieważ przy wyborze nawet najdroższego wariantu zyskujesz 4 przelewy natychmiastowe (koszt jednego 5 zł). A więc wychodzisz na plus i jesteś dodatkowo objęty ubezpieczeniami. Przypominam, że, jeśli złożysz dyspozycje pakietu do 25. dnia danego miesiąca zostanie aktywowany 1 dnia następnego miesiąca. Podsumowując otrzymujesz wybrany przez siebie wariant za darmo co przy ostatniej opcji daje 72 zł w ciągu 6 miesięcy!

Jak założyć konto

Cały proces możesz przejść w mniej niż 20 min wraz z podpisaniem umowy za pomocą kodu sms. Podczas wykonywania poleceń w biometrii należy wykonywać ruchy płynnie oraz utrzymywać całą twarz w wyznaczonym miejscu.
Przejdź na stronę promocji
Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe dane wniosku, pamiętaj, aby zapisać login i hasło (będą wymagane w dalszym procesie).
Pobierz aplikację mobilną
Pobierz aplikacje PeoPay z Google Play lub App Store, a następnie wejdź i kliknij kolejno; “Zostań Klientem Pekao”, “Klient Indywidulany” i “Kontynuuj Wniosek”. Potem zalogujesz się przy pomocy zapisanego loginu i hasła.
Otwarcie rachunku
Przejdź proces weryfikacji, w tym celu wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie. Po szybkiej akceptacji wypełnij resztę danych, potwierdź chęć otwarcia rachunku i gotowe. Możesz w pełni korzystać z konta!

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest całkowicie pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Za kartę nie zapłacisz nic w dodatku jest to karta wielowalutowa.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego Bank Pekao S.A. organizuje promocję?
Odpowiedź jest prosta, taka akcja z premią przyciąga więcej osób. Bank tym samym buduje lepszy wizerunek, a samo zorganizowanie promocji jest bardziej opłacalne niż zwykłe reklamy. Większy odsetek takich klientów zostaje z instytucją na dłużej.
Czy można założyć konto w promocji bezpośrednio w oddziale?
Niestety nie, ponieważ regulamin promocji jasno mówi o tym, że rachunek musi być założony przy pomocy selfie. Wyjątek stanowią losowe sytuacje, gdzie system odeśle nowego klienta do najbliższego oddziału.
Czy można wziąć udział w promocji wieloktronie?
Nagrodę w promocji można otrzymać tylko raz.