Kacper Jankowski 1 grudnia 2022 roku

Konto Jakże Osobiste od Alior Bank z premią do 790 zł

Alior bank ruszył z VII edycją „Bankuj mobilnie”. W najnowszej Bank przygotował 400 zł premii gotówkowej za aktywność. Oprócz tego do zgarnięcia: 240 zł moneybacku za transakcje mobilne, oraz 150 zł w punktach od MasterCard.

Zasady promocji

W promocji Banku udział mogą wziąć nowi klienci. Z promocji zostali wykluczeni klienci, którzy w przeciągu ostatnich 2 lat przed złożeniem wniosku byli właścicielami (lub współwłaścicielami) konta osobistego lub oszczędnościowego w Alior Banku oraz dawnego T-Mobile Usługi Bankowe.

Udział w promocji

Do wzięcia udziału w promocji należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej, w terminie do 28.02.2023 roku.

Po otworzeniu rachunku należy podpisać umowę z bankiem w ciągu 30 dni. Umowę możesz zawrzeć za pomocą VideoSelfie w aplikacji Alior Mobile, za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego Banku lub w oddziale Banku.

Po zawarciu umowy z bankiem masz 30 dni na wybranie 2 z 11 korzyści w Alior Banku.

Premia przez osiem miesięcy

Bank podzielił premię na osiem miesięcy. W każdym miesiącu do zdobycia 50 zł premii (łącznie 400 zł). Wystarczy przez następne 8 miesięcy od otwarcia konta aktywnie z niego korzystać:

 • Wykonasz jedną transakcje na dowolną kwotę,
 • Minimum raz w miesiącu zalogujesz się do aplikacji mobilnej.

Premie otrzymasz na konto w każdym następnym miesiącu po spełnieniu warunków aktywności.

Załóż darmowe konto

Konto Jakże Osobiste i jego korzyści

Każdy z klientów banku może skorzystać z 11 korzyści przygotowanych przez Bank. Dwie pierwsze korzyści są całkowicie darmowe, a aktywacja każdej kolejnej wiąże się z opłatą w wysokości 3,50 zł.

 • 30 darmowych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku,
 • Assistance samochodowe, domowe i medyczne,
 • Darmowe wypłaty z bankomatów za granicą,
 • Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów,
 • Punkty dla graczy za płatności kartą – Riot Points,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • Pakiet 5 darmowych przelewów natychmiastowych,
 • Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,
 • Ubezpieczenie podróżne, pokrywające m.in. koszt leczenia za granicą czy zgubienie bagażu,
 • Płatność kartą za granicą bez opłaty za przewalutowanie,
 • Moneyback 1% za płatności zbliżeniowe – Możliwość zwrotu do 20 zł miesięcznie.

MoneyBack

Jedną z korzyści Konta Jakże Osobistego jest 1% MoneyBacku za płatności telefonem. Za płatności w sklepach stacjonarnych można otrzymać do 20 zł zwrotu miesięcznie, co w ciągu roku daje 240 zł.

Punkty Mastercard

Mastercard wraz z Alior Bankiem przygotowali 12 000 punktów (150 zł) dla posiadaczy karty debetowej oraz 20 000 punktów (250 zł) dla posiadaczy karty kredytowej.

Warunkiem przystąpienia do akcji jest zarejestrowanie karty w programie MasterCard oraz wykonanie transakcji na kwotę min. 100 zł (dla kart debetowych) lub 150 zł (dla kart kredytowych).

Opłaty

Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe dla osób do 26 r.ż., a dla osób po 26 r.ż. opłata wynosi 10 zł, jednak zwolnienie z opłaty następuje pod warunkiem zapewnienia wpływu na konto w wysokości min. 1500 zł.

Osoby do 18 roku życia zostają zwolnione z opłaty miesięcznej za kartę. Jednak dla osób po 18 roku życia opłata miesięczna za kartę wynosi 5 zł, a zwolnienie z niej następuje po wykonaniu transakcji na łączną kwotę min. 300 zł.

Regulamin Promocji

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media