Kacper Jankowski 27 października 2021 roku

Jak to jest z tymi promocjami? Analizuje promocje, gdzie zgarniecie 200 zł praktycznie za nic

Niejednokrotnie się powtarza „W życiu nie ma nic za darmo” dokładnie tak jest. Czasami kosztuje nas to nie pieniądze, a poświęcony czas. A ile trzeba poświęcić, aby zgarnąć 50 zł? Niektórzy powiedzą, że gdzieś około 2 godziny z hakiem. Oczywiście nie jest to zła odpowiedź. Co byś powiedział na to, że w około 15 minut możesz zgarnąć gwarantowane 50 zł.

To nie żadna ściema, jest to po prostu jedna z najlepszych promocji od Banku Pekao S.A. w tym roku. Sam wielokrotnie uczestniczyłem w promocjach, mój wspólnik Bartek również. Za udział i spełnianie tak naprawdę banalnych warunków zyskać możesz sumę kilku tysięcy złotych!

Dziś na blogu wziąłem pod lupę promocje od Banku Pekao S. A., gdzie osoby od 18 do 25 roku życia otrzymują po 150 zł zakładając konto w tym banku. Co najlepsze, konto jest całkowicie darmowe, a założenie konta trwa 10-15 minut – w pełni online. Sama promocja trwa do końca października, więc nie warto odkładać udziału na ostatnią chwile. Dodatkowo, Pekao przygotował loterię, gdzie do wygrania jest samochód Audi Q4 e-tron o wartości prawie 220 000 zł!

Za sam fakt założenia konta, bank przeleje Tobie 50 zł, kolejne 100 zł dostajesz w sumie za zapłacenie 15 razy kartą (możesz kupować nawet bułki, kwota płatności dowolna). Sam korzystam z takich promocji, zgarnąłem z nich tysiące złotych. Niżej trzymaj parę zrzutów ekranu z nagrodami od banków. Nasi czytelnicy chwycili już tysiące takich nagród.

Każdy może mieć wątpliwości, nie wierzyć w takie promocje. Dlatego zachęcam do wejścia na oficjalną stronę promocji banku i przeczytać samemu. Jeśli masz jakieś pytania to zachęcam do zadawania pytań. Podkreślę, że zostały ostatnie godziny promocji, trwa do końca października.

Konto zakładasz w pełni online, raptem dwa kroki:

✅ Przechodzisz na stronę promocji, gdzie możesz założyć konto Przekorzystne dla młodych z kartą. Następnie zaznaczasz zgodę na przystąpienie do promocji i rejestrujesz się. Pamiętaj, aby zapisać login i hasło.
✅ Teraz czas na zainstalowanie aplikacji PeoPay na telefon. W aplikacji klikasz „Zostań klientem Pekao”, „Załóż konto osobiste” i „Kontynuuj wniosek w aplikacji”, wpisujesz login i hasło. Resztę procesu dokończysz w aplikacji – po jego zakończeniu od razu możesz zalogować się do darmowego konta.

Pierwszą nagrodę 50 zł za założenie rachunku otrzymasz do końca listopada w przypadku gdy konto założyłeś w październiku. Natomiast 100 zł otrzymasz do końca lutego.

Wyżej dowód, że Pekao wypłaca nagrody. 😉

Loteria kartowa – Audi Q4 e-tron lub rower elektryczny

Poza samą promocją, gdzie każdy uczestnik otrzymuje gwarantowaną nagrodę, bank przygotował również loterię kartową. Jeśli założysz konto, to możesz zarejestrować się do loterii, gdzie każda płatność kartą to jeden los. Główną nagrodą jest Audi Q4 e-tron o wartości ponad 200 000 zł, organizator przewidział również inne nagrody w postaci rowerów elektrycznych. Niżej samochód, ładny. 😉

W prosty sposób możesz zyskać darmowe 100 losów, wystarczy, że zarejestrujesz kartę w programie Bezcenne Chwile Mastercard.

Co myślę o samej promocji?

Promocja jest aktualnie najlepsza wśród dostępnych aktualnie na rynku. Wystarczy tak naprawdę założyć konto i odbiera się 50 zł nagrody, a dodatkowa setka jest za same płatności kartą. Same nagrody są gwarantowane regulaminem promocji – więc każdy ma pewność, że nagrodę otrzyma.

Najważniejszym faktem jest całkowita darmowość – 0 zł za kartę, konto i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Ponadto karta, którą dorzucają do konta jest wielowalutowa. Testowaliśmy ją nie dawno za granicą przy okazji wyjazdu do Chech. Przewalutowanie odbywa się po najkorzystniejszym kursie, także wypłaty z bankomatów są bez prowizji.

Pytania i odpowiedzi – czyli to o co najczęściej pytacie

Czy muszę zwracać bankowi nagrodę jak zamknę konto?

Oczywiście, że nie. Nagroda to zachęta, aby zainteresować się produktem banku. Jeśli konto się Tobie nie spodobało to masz prawo w każdej chwili je zamknąć. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Konto masz prawo zamknąć w dowolnym momencie i nic nie musisz oddawać.

Dlaczego bank robi takie promocje?

Bo mu to się opłaca. Bank musi wydawać miliony złotych na reklamy w telewizji i Internecie. Premia na start (nawet przy darmowym koncie) to ogromna oszczędność dla banku – promocje organizuje prawie każdy bank. Instytucji zależy na długoletniej relacji z klientem – aby w przyszłości wziął kredyt, ulokował pieniądze na lokacie.

Wystarczy tylko założyć konto?

Tak, wystarczy tylko założyć (podkreślę, całkowicie darmowe) konto. Za sam fakt otwarcia masz już 50 zł, później za płatności kartą bank przeleje Tobie 100 zł. Wszystko gwarantuje oficjalny regulamin banku.

Kto jest organizatorem i gdzie mogę zweryfikować promocję?

Organizatorem promocji jest Bank Pekao S.A. z siedzibą w Warszawie. Promocję możesz zweryfikować na infolinii banku, w dowolnym oddziale, również czytając regulamin, który przeanalizowałem za Ciebie.

Masz pytania? Napisz w komentarzu!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało napisz je w komentarzu. Jeśli skorzystałeś z promocji również zostaw coś po sobie.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

11 odpowiedzi

    1. Bank przygotował również promocje dla osób powyżej tego progu wiekowego. Wystarczy, że wejdziesz na stronę promocji i klikniesz ,,Konto osobiste,, (górny prawy róg strony). Powoduje to przeniesienie do promocji dla osób powyżej 25 roku życia. Uwaga, ta promocja ma zupełnie inne warunki!

    1. Promocja trwa do końca miesiąca. Zostało więc jeszcze trochę czasu. A jeśli przeszkodą jest przekroczenie progu wiekowego to jak w przypadku Marty – wejdziesz na stronę promocji i klikniesz ,,Konto osobiste,, (górny lewy róg strony). Powoduje to przeniesienie do promocji dla osób powyżej 25 roku życia. Uwaga, ta promocja ma zupełnie inne warunki!

Dodaj komentarz

Podziel się w social media