Kacper Jankowski 10 marca 2023 roku

DARMOWE CitiKonto z łączną premią do 450 zł od CitiHandlowego

CitiHandlowy ponownie promuje swoje CitiKonto, tym razem premia za otwarcie i aktywne korzystanie z konta wynosi 350 zł. Dodatkowo wrócił program Bezcenne Chwile od Mastercard, w którym do zdobycia jest 8000 punktów na powitanie (100 zł).

Zasady promocji

Promocja przygotowana dla nowych klientów banku nie posiadających rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego po 31.12.2020 roku.

Jednak posiadając inny produkt Banku CitiHandlowym – np. kartę kredytową – w dalszym ciągu można wziąć udział w promocji.

Udział w promocji

Do 19.04.2023 roku, należy wypełnić wniosek na stronie CitiHandlowego, a następnie złożyć wniosek o otwarcie rachunku i zawrzeć umowę z Bankiem.

W terminie 10 dni od otwarcia rachunku, klienci mają czas na zaakceptowanie regulaminu, korzystając z otrzymanego kodu w wiadomości SMS.

350 zł premii

Już sam fakt otwarcia konta i podpisania umowy z bankiem klienci otrzymają 20 zł premii gotówkowej.

Do końca pierwszego miesiąca od otwarcia konta wystarczy wykonać min. 3 transakcje BLIK na łączną kwotę min. 300 zł – klienci otrzymają premię w wysokości 120 zł.

Premię otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od otwarcia konta.

Trzecią premią o wartości 120 zł, klienci banku otrzymają za spełnienie warunków aktywności w drugim miesiącu od otwarcia rachunku:

  • Zapewnienie wpływu na konto min. 2000 zł,
  • Zlecenie operacji walutowej, w aplikacji lub bankowości internetowej, na kwotę 2000 zł lub jej równowartość w innej walucie.

Nagroda wpłynie na twój rachunek do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, po otwarciu rachunku.

Czwartą i ostatnią premię, o wartości 90 zł w gotówce klienci otrzymają za spełnienie warunków do otrzymania 2 i 3 premii.

Bezcenne Chwile od Mastercard

Za zarejestrowanie karty na stronie Mastercard i wykonanie transakcji bezgotówkowej na min. 100 zł, uczestnicy otrzymają 8000 punktów powitalnych (100 zł) do wykorzystania w jednym z wielu sklepów partnerskich.

Opłaty

0 zł – prowadzenie konta,

0 zł – oplata miesięczna za kartę,

0 zł – bankomaty własne,

8 zł – bankomaty obce (4 pierwsze operacje w miesiącu za darmo),

0 zł – przelewy.

Regulamin Promocji

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media