Kacper Jankowski 29 kwietnia 2021 roku

400 zł z darmowym kontem + 1500 zł w programie poleceń od Pekao S.A.

Otwierając darmowe konto (otworzysz je w pełni online) możemy zgarnąć 150 zł nagrody gwarantowanej i 1500 zł za polecenie konta znajomym. Ponadto dla chętnych jest dodatkowe 150 zł z kartą kredytową – ale dodaje, nie trzeba korzystać z tej części promocji i można zadowolić się 150 zł nagrody i programem poleceń. 🙂 Samo konto założysz w pełni online w 10 – 15 minut.

Uwaga! Wraz z darmowym kontem zyskujemy darmową kartę wielowalutową, możemy naszą kartą płacić wszędzie!

 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały żadnego rachunku i lokaty w Pekao S.A. w okresie od 01.01.2019 do 31.03.2021 r. Jeśli spełniasz ten warunek wejdź na stronę promocji i otwórz darmowy rachunek.

50 zł z programem Bezcenne Chwile

Jeśli otworzyłeś już konto możesz w łatwy sposób odebrać 50 zł do wybranego przez ciebie sklepu. Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę do konta w bankowości internetowej banku Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile. Następnie wykonujesz 4 płatności kartą i otrzymujesz punkty, które wymienisz na bon o wartości 50 zł do wybranego przez ciebie sklepu.

W skrócie:

  • Zakładasz darmowe konto w pełni online na stronie promocyjnej banku (zajmie ci to około 10 minut
  • Rejestrujesz kartę i płacisz nią 4 razy (nawet po 1 zł)
  • Odbierasz 50 zł do wybranego sklepu

ODBIERZ NAGRODĘ

Można zadowolić się kwotą 50 zł lub zgarnąć jeszcze dodatkowe 100 zł premii. 🙂

Dodatkowe 100 zł za aktywność na koncie!

Prócz 50 zł na start zyskamy również dodatkowe 100 zł za dosłownie … korzystanie z darmowego konta, które założyliśmy. Tytułową nagrodę otrzymamy za spełnienie poniższych warunków trzech miesiącach następujących po miesiącu w którym zawarliśmy umowę:

  • wykonanie min. 4 płatności kartą
  • zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł

Jeśli chodzi o warunek zapewnienia wpływu na rachunek to wystarczy, że przelejemy sobie pieniądze z innego konta w banku. Proste, prawda?

Zakładając konto na poprzez selfie musimy udać się do oddziału banku, aby zweryfikować swoją tożsamość – mamy na to czas do końca spełniania warunków – czyli aż 4 miesiące.

Nagrodę 100 zł otrzymamy w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełniliśmy warunki ostatni raz.

Dla chętnych – 200 zł z kartą kredytową

Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie łapiemy się  się na kolejną, w której możemy dodatkowo zgarnąć 200 zł premii. Wystarczy, że do 30.09.2021 r podpiszemy umowę o dowolną kartę kredytową Pekao z logo Mastercard. Następnie musimy w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu w którym otrzymaliśmy kartę wykonać min 4 transakcje naszą kartą. Łącznie mamy rekordowe 300 zł od Pekao S.A.

Także zyskamy dodatkowe 50 zł w programie Bezcenne Chwile za płatności kartą kredytową – tak jak w przypadku debetowej.

1500 zł z programem poleceń

Możesz również zyskiwać na każdej poleconej osobie. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie poleceń i przekażesz kod polecający (twój numer) znajomej lub znajomemu. Osoba polecona musi zapłacić kartą przynajmniej jeden raz oraz zapewnić 500 zł wpływu na konto, abyś otrzymał 100 zł. Z tytułowej kwoty wychodzi na to, że możemy polecić bank 15- stu osobom.

Darmowe Konto Przekorzystne

Najlepszą informacją dla młodych (osoby poniżej 26. roku życia) może być fakt, że rachunek jest pozbawiony kosztów tak samo jak karta płatnicza. Osoby powyżej 26 roku życia wystarczy, że w danym miesiącu zapłacą raz kartą na dowolną kwotę i przeleją lub wpłacą sobie minimum 500 zł w miesiącu (mówimy o łącznym wpływie, więc banalne do spełnienia).

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media