Kacper Jankowski 25 kwietnia 2022 roku

360 zł kontem Millennium 360

W związku z dodaniem do swojej oferty nowego produktu, Millenium przychodzi do nas z akcją „Zyskaj 360 zł z Kontem Millennium 360°”. Dostępne od lat Konto 360° zostaje zastąpione bezwarunkowo darmowym kontem Millennium 360, a nowi klienci mogą zgarnąć aż 360 zł w gotówce.

Wymogi przystąpienia do promocji:

Udział w promocji może być każdy, kto nie był posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego po 01.01.2019 r.

Z regulaminu jasno wynika też iż posiadacze innych produktów Banku Millennium, nie jest przeszkodą aby starać się o premie.

Promocja trwa do momentu aż nie zostanie otworzone aż 40000 kont, jednak nie dłużej niż do 31.07.2022 roku.

Uczestnictwo w promocji:

Aby wziąć udział w promocji do dnia 31.07.2022 musisz złożyć wniosek o otwarcie konta Millennium 360°, zaznaczając zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz marketingowych oraz zamówić kartę debetową.

Na podpisanie umowy z Bankiem czas jest również do 31.01.2022 r. Do podpisania umowy mamy dwie opcje – za pomocą Selfie lub przelewem weryfikującym z innego banku.

 

Jak zgarnąć 360 zł premii?

Aby otrzymać premię 180 zł w gotówce wystarczy że do końca miesiąca następującego po otwarciu konta aktywujesz aplikacje mobilną Millenium oraz wykonasz jedną transakcje bezgotówkową na dowolną kwotę.

Uwaga: Jeśli otwierasz konto w kwietniu, czas na wykonanie zadani masz do końca czerwca.

Druga premię o wartości 180 zł w gotówce otrzymasz jeżeli przez następne trzy miesiące zasilisz konto wpływem o wysokości min. 500 zł oraz wykonasz min. 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych.

Opłaty za konto Millennium 360° :

Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe.

Opłata miesięczna za kartę wynosi 5 zł w przypadku osób do 26 r.ż. lub 11 zł w przypadku osób po 26 r.ż. Możliwość uniknięci opłaty miesięcznej dla osób do 26 r.ż. po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej, z kolei dla osób po 26 r.ż. po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Bankomaty Millennium są całkowicie darmowe, w przypadku pozostałych maszyn korzystanie jest darmowe w przypadku spełnienia warunków aktywności. W przypadku nie spełnienia warunków aktywności pobierana jest oplata 5 zł za korzystanie z bankomatów obcych (1 zł w przypadku bankomatów Santander lub Planet Cash).

Millenium REGULAMIN

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Podziel się w social media