2,6% na koncie oszczędnościowym od Banku Millennium

bank Millennium

Bank Millennium ruszył z nową edycją konta oszczędnościowego, niestety z niższym oprocentowaniem – 2,6%. Nasze oszczędności możemy ulokować na okres 92 dni, maksymalnie do kwoty 100 000 zł.

Należy dodać, że od bardzo dawna z oprocentowania można korzystać cały czas. Jak to zrobić?

2,6% do nawet 100 000 zł od Banku Millennium

Jeśli chcemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym musimy być klientem Banku Millennium. Następnie należy przelać nasze środki (które chcemy trzymać na ,,procencie,,)  na konto oszczędnościowe Profit nowe środki.

Nowymi środkami nazywamy w tym przypadku środki stanowiące nadwyżkę nad saldo z dnia 14.03.2020.. Jak to rozumieć? Jeśli 14 marca posiadaliśmy na koncie 10 000 zł to nowymi środkami będzie wszystko ponad tą kwotę.

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

Aktualna edycja promocji trwa od 15.03. do 25.04.. Jeśli w tym okresie przelejemy jakiekolwiek środki na promocyjne konto oszczędnościowe to bank aktywuje nam podwyższone oprocentowanie na okres 92 dni. Po upływie tego okresu najprawdopodobniej będziemy mogli przedłużyć podwyższone oprocentowanie. Udostępnimy informacje na blogu kiedy wypłacić środki, aby ponownie w oczach banku były nowymi. 🙂

Wypłata z konta oszczędnościowego jest darmowa – pierwsza, każda kolejna to koszt 7,5 zł.

 

 

 

Zapisz się, a otrzymasz jako pierwszy informacje o nowych wpisach i najlepszych promocjach bankowych.

.

KOMENTARZE

Powiadom mnie
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sukcesywny newsletter

Najlepsze promocje
trwają tylko kilka godzin!

Dowiedz się jako pierwszy o nowych ofertach.

.