za samo założenie konta

Kacper Jankowski 22 grudnia 2020 roku

100 zł za samo założenie konta i 170 zł za aktywność od Banku Millennium

za samo założenie konta

Ruszyła nowa edycja promocji od Banku Millennium, gdzie za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student i spełnienie warunków otrzymamy 3 nagrody, 150 zł w gotówce, bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro za samo założenie konta oraz 20 zł w formie cashbacku do goodie.

Premia za za samo założenie konta?

W promocji mogą wziąć udział osoby które:

  • nie posiadały żadnego konta w Bank Millenium
  • nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millenium
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” organizowanej przez sam bank lub podmiot zewnętrzny

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do złożenia wniosku o Konto 360° lub  Konto 360° Student Czas na złożenie wniosku i podpisanie umowy mamy do 01.02.2021 r. Pamiętaj, aby przy składaniu wniosku zaznaczyć zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych. Bank oferuje nam dwa warianty podpisania umowy:

  • podpisanie umowy przy kurierze z tym, że jeśli robimy do przed końcem daty zakończenia promocji należy wziąć pod uwagę to, żeby zrobić sobie kilka dni zapasu
  • podpisanie umowy całkowicie zdalnie, wystarczy wejść na stronę promocji z telefonu lub tabletu i postępować zgodnie z poleceniami. Przypomnę tylko, żeby wcześniej przygotować sobie dowód, bo będzie nam potrzebny do weryfikacji.

Przypominam, aby do 01.02.2021 aktywować aplikacje mobilną banku.

Spełniając powyższe warunki otrzymamy 100 zł w formie karty podarunkowej do Allegro, czyli tak naprawdę otrzymamy nagrodę za samo założenie konta. Nagrodę Bank przekaże nam do 26.02.2021 r, a sama karta będzie ważna minimum 6 miesięcy na jednorazowe zakupy.

ZAŁÓŻ KONTO

150 zł premii z Kontem 360°

Oprócz 100 zł w formie bonu do Allegro za samo założenie konta mam do zdobycia kolejną nagrodę otrzymamy za spełnienie warunków darmowego konta, a są nimi:

  • zapewnienie wpływu 1000 zł
  • wykonanie 1 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

Oba te warunki będziemy musieli spełnić w lutym, marcu, kwietniu oraz maju 2021 roku. Dodatkowo w którymś z wcześniej wymienionych miesięcy wykonać co najmniej jedną płatność telefonem za pomocą metody HCE lub jeden przelew z tytułu opłaty stałej np. za prąd lub telefon.

Nagrodę otrzymamy do 30.06.2021 r spełniając poprawnie powyższe warunki.

20 zł na Goodie

Spełniając poprzednie warunki otrzymasz również 20 zł do wykorzystania w serwisie Goodie. Sam kod otrzymamy wiadomością SMS na numer, który podaliśmy we wniosku do 26.02.2021 wraz z instrukcją jego użycia, kod będzie ważny przez 14 dni.

 Ile kosztuje konto 360° Student?

To nie wszystko, bo oprócz otrzymania 100 zł w formie bonu do Allegro za samo założenie konta i premii za spełnienie warunków nasze konto jest darmowe tak samo jak wypłaty ze wszystkich bankomatów, gdy spełnimy warunek zwolnienia opłaty za kartę. Jest jeszcze jedna rzecz o której warto wspomnieć, podczas wypełniania wniosku możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale po czasie kosztuje 3,99 zł. Proponuję ustawić sobie przypomnienie, aby go dezaktywować.

Dla osób poniżej 26. roku życia sprawa jest ułatwiona, muszą wykonać jedną transakcję kartą lub metodą BLIK.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media