100 zł za samo wyrobienie darmowej karty

Kacper Jankowski 3 lutego 2021 roku

100 zł za samo wyrobienie darmowej karty od Twisto

100 zł za samo wyrobienie darmowej karty

Fintech Twisto powrócił kolejny raz z promocją w której możemy zgarnąć 100 zł za wyrobienie darmowej karty na start. Dodatkowo otrzymujemy plan Space na 3 miesiące za darmo.

100 zł za samo wyrobienie darmowej karty od Twisto

Aby otrzymać 100 zł za wyrobienie darmowej karty, wystarczy złożyć wniosek o limit Twisto Free wraz z darmową kartą za pomocą dedykowanego linku promocyjnego. Na stronie wystarczy, że uzupełnimy formularz z naszymi danymi i zatwierdzimy je przelewem za 1 zł (oczywiście przelew jest zwrotny). Przypominam o tym, aby dane podane we wniosku o limit Twisto Free były takie same jak te w banku z którego zrobimy przelew. Oczywiście należy zaakceptować wszystkie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną w celu finalizacji promocji, zgody można potem wycofać.

Jako, że firma nie korzysta z BIKu tylko dokonuje weryfikacji naszej zdolności kredytowej przy użyciu „wewnętrznych i zewnętrznych baz danych takich jak KBIG to czas rozpatrywania wniosku może trwać do 24 godzin.

Kartę wirtualną będziemy mieli prawie od razu, na fizyczną będziemy musieli poczekać od 5 do 10 dni.

WEŹ UDZIAŁ

UWAGA! Pula nagród jest ograniczona! Tylko 2500 wniosków

100 zł za wydane 100 zł

Jak w tytule wystarczy, że po otrzymaniu karty fizycznej lub tej wirtualnej wydamy 100 zł, a później spłacamy ten wydatek naszą nagrodą, czyli mamy darmowe zakupy za 100 zł. Spłacić debet możemy wchodząc w transakcje, którą wykonaliśmy i wybrać „zapłać”.

Czas na wykorzystanie 100 zł mamy do 31.07.2021 r.

Karta Twisto, kiedy darmowa?

Fintech Twisto oferuje nam dwa warianty, Online lub Space. Online jest to w pełni darmowa opcja, karta jest zawarta w aplikacji i nic nas nie kosztuję. Drugi wariant Space wiążę się z co miesięczną opłatą w wysokości 10 zł, wybierając go otrzymujemy fizyczną kartę, którą możemy płacić w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Przypominam, że jako nowi użytkownicy mamy 3 miesiące darmowe z planem Space. Płatny plan oferuje nam również dwie korzystne opcje. Pierwsza z nich to Twisto Split, a druga to darmowe korzystanie z kursów wymiany walut po kursach organizacji płatniczej do 3000 zł miesięcznie, po przekroczeniu tej kwoty płacimy 3% wartości transakcji, w darmowym planie zawsze będziemy płacić 3% za wymianę.

Na koniec dodam, że Twisto jest fajną alternatywą karty kredytowej, większość funkcji jest taka sama. Różnica polega na łatwiejszym przyznaniu karty Twisto. Fintech Twisto zazwyczaj nie sprawdza baz BIG i BIK, przez co łatwiej o przyznanie karty. Dodatkowo nie ponosimy żadnych kosztów związanych z przesunięciem spłaty za zakupy do 45 dni, potem każdy koszt przesunięcia 100 zł wynosi 4,5 zł.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media