Kacper Jankowski 12 marca 2021 roku

100 zł za podpisanie umowy, 150 premii zł za spełnienie warunków oraz 1,8% na koncie oszczędnościowym od mBanku

Zdobądź 100 zł  za podpisanie umowy w formie nagród takich jak: karta podarunkowa o wartości 100 zł do Biedronki lub Rossmanna, głośnik bezprzewodowy lub walizka od mBanku.  Wystarczy, że złożysz wniosek o darmowe eKonto i dokonasz finalizacji podpisując umowę w wyszczególnionym oddziale. Możesz zwiększyć swój bonus o kolejne 150 zł premii tym razem w formie gotówki spełniając proste warunki. Dodatkowo mBank umożliwia nam skorzystanie ze sporego oprocentowania na koncie oszczędnościowym „Moje Cele” aż 1,8%.

100 zł za podpisanie umowy

Aby mieć możliwość zdobycia 100 zł za podpisanie umowy musimy być osobą, która nie posiadała konta osobistego oraz oszczędnościowego w mBanku od 01.01.2017 r. Posiadanie innych produktów w banku nie wyklucza nas z promocji.

Jeśli spełniasz powyższy warunek wystarczy, że złożysz wniosek o darmowe eKonto wraz z kartą debetową. Po złożeniu wniosku możemy się udać do określonej placówki mBanku, aby podpisać umowę i odebrać naszą nagrodę.

WEŹ UDZIAŁ!

Dodatkowe 150 zł premii za spełnienie warunków

Odebranie poprzedniej nagrody nie wyklucza nas z promocji w której do zdobycia mamy 150 zł premii za spełnienie warunków, bonus został podzielony na 3 części po 50 zł, a zdobyć każdą część możemy, jeśli zapewnimy wpływ min. 1000 zł w każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu w którym założyliśmy konto oraz dokonywać płatności kartą lub BLIKiem za co będziemy otrzymywać po 1 zł zwrotu gotówki lub płatności telefonem za którą otrzymamy 2 zł zwrotu i tak do uzbierania się 50 zł w danym miesiącu.

1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Dodatkowo bank dorzuca nam 1,8% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł. Wystarczy, że w każdym miesiącu będziemy zwiększać nasze saldo o dodatkowe 100 zł, jest to korzystne oprocentowanie, ponieważ w większości bankach wynosi Ono około 1%. Oprocentowanie będzie obowiązywać przez 4 miesiące.

Darmowe eKonto?

Za prowadzenie eKonta nie zapłacimy nic, karta również jest darmowa, jeśli wykonamy w miesiącu transakcje kartą na łączną kwotę min. 350 zł inaczej opłata wynosi 7 zł za miesiąc.

Wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, jeśli wypłacimy co najmniej 100 zł inaczej koszt wypłaty to 1,3 zł.

Zapraszam również do zapoznania się z aktualnym rankingiem promocji bankowych.

 

Skomentuj

Udostępnij

Skomentuj

Udostępnij

Analizujemy najlepsze konta bankowe. Sprawdź, które z nich są darmowe.

Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego.

Zobacz również

Szukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Podziel się w social media