Kacper Jankowski
, 1 stycznia 2022 roku

200 zł dla młodych (18-26 lat) + 2,5% na koncie oszczędnościowym

100 zł
premii na start
1500 zł
w programie poleceń
1500 zł
w programie poleceń
Tak łatwo jeszcze nie było! Bank Pekao S.A. stworzył rewelacyjną promocję dla młodych osób w wieku 18-26 lat. Zakładasz konto w około 15 minut i za to już otrzymasz 50 zł, potem robisz 15 płatności kartą na dowolną kwotę i bank przeleje Ci za to 150 zł. Dodatkowo do wzięcia Pakiet Komfort na 6 miesięcy za darmo!

Korzyści

100 zł
premii na start
1500 zł
w programie poleceń
1500 zł
w programie poleceń

Prócz nagród pieniężnych bank daje do Twojej dyspozycji Pakiet Komfort na pół roku za darmo! Jest to swego rodzaju zbiór różnych ubezpieczeń w różnych sferach życia, np. od zalania mieszkania. Całość jego możliwości znajduje się tutaj .

Zasady promocji

Aby wziąć udział w promocji musisz być osobą w przedziale wiekowym 18-26 lat. Ponadto z akcji wykluczone są osoby, które w okresie od 01.01.2019 r do 01.11.2021 r nie posiadały Konta Przekorzystnego, ani nie były współwłaścicielem.

Możesz przystąpić do promocji? – super, teraz wystarczy, że złożysz wniosek o darmowe Konto Przekorzystne wraz z kartą wielowalutową na stronie banku klikając w przycisk na naszej stronie. Tak jak wcześniej wspomniałem rachunek założysz w około 15 minut poprzez biometrie w aplikacji banku – PeoPay, jeśli coś pójdzie nie tak to ostatecznością pozostaje najbliższy oddział banku. Pamiętaj, aby zapamiętać login i hasło, będzie potrzebne.

Skrót promocji

Aby otrzymać tytułową nagrodę wystarczy, że w 3 miesiącach następujących po sobie spełnisz poniższe warunki:

➡️ zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł,
➡️ wykonanie min. 4 transakcji bezgotówkowych,
➡️ aktywacja Pakietu Komfort, który jest darmowy przez 6 miesięcy,

Nagrodę w formie przelewu 100 zł otrzymasz na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś ostatni raz warunki.

Oczywiście po raz kolejny jest do zdobycia aż 1500 zł w programie poleceń. Polega to na zarejestrowaniu się w programie i wypełnienie formularza. Następnie trzeba poczekać na wiadomość sms, która potwierdzi Twój udział. Teraz wystarczy, że podasz swój kod (numer telefonu podany podczas rejestracji) znajomemu, gdy będzie wnioskował o Konto Przekorzystnę. Za każde udane polecenie otrzymasz 50 zł lub 100 zł w zależności jaki rodzaj rachunku poleciłeś.

Jak założyć konto

Przejdź na stronę promocji
Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe dane wniosku, pamiętaj, aby zapisać login i hasło (będą wymagane w dalszym procesie).
Pobierz aplikacje PeoPay z Google Play lub App Store, a następnie wejdź i kliknij kolejno; “Zostań Klientem Pekao”, “Klient Indywidulany” i “Kontynuuj Wniosek”. Potem zalogujesz się przy pomocy zapisanego loginu i hasła.
Otwarcie rachunku
Przejdź proces weryfikacji, w tym celu wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie. Po szybkiej akceptacji wypełnij resztę danych, potwierdź chęć otwarcia rachunku i gotowe. Możesz w pełni korzystać z konta!

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest całkowicie pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Za kartę nie zapłacisz nic w dodatku jest to karta wielowalutowa.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego Bank Pekao S.A. organizuje promocję?
Odpowiedź jest prosta, taka akcja z premią przyciąga więcej osób. Bank tym samym buduje lepszy wizerunek, a samo zorganizowanie promocji jest bardziej opłacalne niż zwykłe reklamy. Większy odsetek takich klientów zostaje z instytucją na dłużej.
Co zrobić gdy zapomniałeś loginu lub hasła wygenerowanego z wstępnego wniosku?
W takiej sytuacji należy skontaktować się z infolinią banku i anulować wniosek, i jeszcze raz go złożyć.
W jakich miesiącach wykonać płatności?
Po otworzeniu rachunku musisz wykonać po 5 płatności kolejno w tych miesiącach – listopad, grudzień i styczeń.
Kiedy mogę zamknąć konto?
Rachunek osobisty możesz zamknąć w każdej chwili, okres wypowiedzenia trwa 30 dni.
Jak aktywować Pakiet Komfort?
Instrukcję jak to zrobić znajdziesz w osobnym artykule poświęconym tej promocji.
Szukaj