Kacper Jankowski
, 1 września 2021 roku

Zyskaj do 500 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 1,8% dla konta oszczędnościowego „Moje Cele”

50 zł
za założenie eKonta przez e-dowód
200 zł
premii na start
200 zł
w formie bonu do sieci sklepów Biedronka
Ruszyła promocja od mBanku, w której do zyskania masz łącznie aż 500 zł premii i 1,7% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”. W promocji otrzymujesz nagrody oraz eKonto, które jest darmowe, wystarczy zapewnić niewielką aktywność na rachunku.

Korzyści

50 zł
za założenie eKonta przez e-dowód
200 zł
premii na start
200 zł
w formie bonu do sieci sklepów Biedronka
50 zł
za założenie rachunku swojemu dziecku

Zasady promocji

Do promocji mogą przystąpic osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku (dawniej Multibanku) od 01.01.2018 r. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji. We wniosku należy zaznaczyć wszystkie części „Moje Oświadczenia”.

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwszą część nagród otrzymasz za otwarcie darmowego rachunku poprzez e-dowód, zweryfikujesz tożsamość za pomocą aplikacji eDO. Ponadto w tym samym miesiącu musisz wykonać co najmniej 1 płatność kartą lub transakcją BLIK na dowolną kwotę.

Premię 50 zł w formie przelewu otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu rachunku.

ETAP 2

Premia na start została podzielona na 4 części każda po 50 zł. Pierwszą transze otrzymasz za wykonanie min. 8 płatności kartą lub telefonem na dowolne kwoty. Drugim warunkiem jest zapewnienie wpływu na min. 1000 zł w ciągu 7 dni od założenia eKonta.  Czas na wykonanie płatności masz do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym podpisałeś umowę. Dla przykładu zakładając darmowe eKonto we wrześniu płatności musisz wykonać do końca października.

3x 50 zł otrzymasz za spełnienie powyższych warunków w październiku, listopadzie i grudniu, z tym, że na zapewnienie wpływu 1000 zł masz już cały miesiąc.

Każdą część premii 50 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym wykonałeś warunki. Łącznie 200 zł premii na start.

Nagrodę dodatkową 200 zł w formie bonu do sieci sklepów Biedronka otrzymasz za spełnienie warunków z drugiego etapu w miesiącu otwarcia rachunku. Warunki pokrywają się ze sobą.

ETAP 3

Ostatni bonus w postaci 50 zł otrzymasz za założenie założenie eKonta Junior swojemu dziecka, czas na to masz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku.

Dodatkowo możesz skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Wyższe oprocentowanie 1,7% obowiązuje od dnia otwarcia rachunku aż do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. Zakładając eKonto we wrześniu podwyższone oprocentowanie będzie trwało do końca grudnia.  Kwota maksymalna to 10 000 zł z tym, że warunkiem jest zwiększanie salda na koncie Moje Cele co miesiąc o 100 zł.

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Po przejściu na stronę promocji wystarczy, że klikniesz w „chcę otworzyć konto”.
Wybranie metody zawarcia umowy
Po kliknięciu przycisku Twoim oczom okażę się strona z dwiema opcjami. Pierwsz to automatyczne wypełnienie wniosku o eKonto Osobiste za pomocą e-dowodu i tym samym metoda zawarcia umowy. Druga to własnoręczne wypełnienie danych wniosku i wybranie jednej z trzech metod zawarcia umowy.
Finalizacja wniosku
Po wybraniu metody wystarczy sfinalizować wniosek o eKonto osobiste jedną z metod i aktywować rachunek.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie rachunku jest pozbawione jakichkolwiek opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta jest darmowa, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 350 zł. Standardowo opłata wynosi 7 zł za miesiąc.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów nie wiążą się z prowizją gdy wypłacana kwota wynosi min. 100 zł, kwoty poniżej ponoszą prowizję 2,5 zł.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Jeśli zamknę rachunek przed otrzymaniem premii, to czy ją otrzymam?
Niestety, ale konto należy posiadać, aż do otrzymania premii/bonusu/nagrody.
Szukaj