Kacper Jankowski
, 13 stycznia 2022 roku

Zyskaj aż 420 zł nagród z darmowym kontem osobistym od BNP Paribas

400 zł
premii na start
20 zł
w formie e-kodu do Costa Coffee
Bank BNP Paribas ruszył z świetną promocją, w której do zdobycia masz aż 400 zł w gotówce oraz 20 zł w formie e-kodu do Costa Coffee.

Korzyści

400 zł
premii na start
20 zł
w formie e-kodu do Costa Coffee

Zasady promocji

Przystąpić do promocji mogą tylko osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego od BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Rejestrując się w promocji należy zaznaczyć wszystkie zgody, które wymaga wniosek.  Na podpisanie umowy oraz aktywację karty jest czas do 20.02.2022r. Przy wnioskowaniu doradzam wyłączyć wszelkiego rodzaju wtyczki adblock lub HTTPS everywhere, ponieważ mogą utrudnić zakończenie wniosku.

Aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie kodu PIN do kart. Karta zostanie przywieziona przez kuriera. Innym sposobem jest wideoweryfikacja bez wychodzenia z domu.

Uwaga! W promocji obowiązuje pula, która wynosi zaledwie 3000 promocyjnych wniosków.

Skrót promocji

ETAP 1

I pierwsza nagroda Twoja! A mianowicie 20 zł w formie e-kodu do Costa Coffee za sam fakt założenia rachunku.

Kolejne 125 zł w gotówce otrzymasz, jeśli w marcu 2022 r spełnisz poniższe warunki:

wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę łączną min. 300 zł,
otrzymanie łącznych wpływów min. 1000 zł na konto.

Pierwszy warunek najłatwiej spełnisz robiąc po prostu zakupy kartą dołączoną do konta. Drugi warunek najlepiej wykonać przelewając sobie środki z innego rachunku. I to tyle!

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymasz do 10.03.2022 r. Natomiast o drugiej do 20.04.2022 r. W drugim mailu organizator promocji poprosi Cię o uzupełnienie danych do przelewu premii, czas na to będziesz miał do 26.04.2022 r. A do końca kwietnia na wskazanym przez Ciebie rachunku pojawi się druga transza premii, czyli 125 zł.

ETAP 2

W kolejnym etapie, a zarazem miesiącu – kwietniu należy wykonać uprzednie warunki z tą różnicą, że pierwszy warunek wykonujesz nie za pomocą karty tylko transakcją BLIK. Za spełnienie obu tych warunków otrzymasz ponownie 125 zł.

Informacja o przyznaniu trzeciej transzy premii trafi do Ciebie do 26.05.2022 r. A samą nagrodę otrzymasz do końca miesiąca.

ETAP 3

W tym etapie jedyne różnica jaka jest to wysokość premii, bo wynosi Ona 150 zł, natomiast warunki należy wykonać te same co w kwietniu, czyli:

wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę łączną min. 300 zł,
otrzymanie łącznych wpływów min. 1000 zł na konto,

w maju 2022 r. I to tyle!

Nagrodę otrzymasz do końca czerwca.

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Znajdując się na stronie promocji musisz zarejestrować się w promocji podając podstawowe dane kontaktowe.
Złożenie wniosku
Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz potwierdzenie na skrzynkę mailową. Teraz wystarczy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, czyli uzupełnić dane do otwarcia konta.
Założenie konta osobistego
Po poprawnym złożeniu wniosku wystarczy, że zawrzesz umowę o konto osobiste przy pomocy kuriera lub wideo weryfikacji.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta Otwarta na Dzisiaj dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowa. Osoby powyżej tego wieku nie poniosą opłaty, jeśli wykonają co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty w wysokości 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że jesteś osobą poniżej 26. roku życia. Opłat z wszystkich bankomatów nie poniosą użytkownicy niestandardowych kart (karta otwarta na eŚwiat Mastercard lub Karta Otwarta na Świat)

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Kiedy mogę zrezygnować z rachunku osobistego?
W dowolnym momencie, okres wypowiedzenia trwa 30 dni.
Szukaj