Kacper Jankowski
, 1 kwietnia 2022 roku

Zyskaj 300 zł na start oraz 5% na koncie oszczędnościowym od Pekao S.A.

50 zł
za otwarcie konta
150 zł
za aktywność na koncie
100 zł
w punktach w programie Bezcenne Chwile
W tym roku Bank Pekao S.A. ruszył z promocją w której do zyskania masz 50 zł premii za samo założenie konta, 150 zł za aktywność na koncie oraz 100 zł w punktach w programie Bezcenne Chwile. Dodatkowo zyskasz aż 5% na koncie oszczędnościowym.

Korzyści

50 zł
za otwarcie konta
150 zł
za aktywność na koncie
100 zł
w punktach w programie Bezcenne Chwile

Zasady promocji

Do promocji możesz przystąpić jako nowy klient, czyli osoba, która nie posiadała żadnego konta osobistego lub lokaty w Pekao S.A. od 01.01.2020 r do 31.03.2022 r.

Rachunek osobisty musi założyć przy pomocy biometrii (zajmuje to mniej niż 20 minut i konto założone) by otrzymać premię. Wyjątek (oddział) stanowią problemy techniczne.

Skrót promocji

Nagrodę w postaci 50 zł w formie przelewu na Twój rachunek otrzymasz za samo założenie darmowego rachunku. Bonus pojawi się na koncie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarłeś umowę. Dla rachunków założonych w czerwcu będzie to lipiec.

ETAP 1

Kolejną nagrodę w wysokości 150 zł zyskasz za wykonanie min. 5 płatności kartą dołączoną do konta w każdym z trzech pełnych miesięcy następujących po miesiącu w którym założyłeś rachunek.

Premia 150 zł zostanie przelana na rachunek do końca miesiąca następującego po trzech wcześniej wspomnianych miesiącach.

Oprócz nagród pieniężnych Bank dorzuca możliwość skorzystania z darmowego konta oszczędnościowego oprocentowanego na 5% w okresie 183 dni. 

Pierwszy raz posiadasz konto w Pekao S.A.? Jeśli tak, to możesz skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że owotrzysz konto oszczędnościowe  równolegle z rachunkiem Przekorzystnym lub w okresie od 3 do 5 dni roboczych po zawarciu tejże umowy. Oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym wynosi 2,5% do kwoty 20 000 zł przez okres 183 dni.

Jak założyć konto

Konto założysz nie wychodząc z domu w pełni online!
Przejdź na stronę promocji
Klikając w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Teraz wystarczy uzupełnić podstawowe dane wniosku, pamiętaj, aby zapisać login i hasło (będą wymagane w dalszym procesie).
Pobierz aplikację mobilną
Pobierz aplikacje PeoPay z Google Play lub App Store, a następnie wejdź i kliknij kolejno; “Zostań Klientem Pekao”, “Klient Indywidulany” i “Kontynuuj Wniosek”. Potem zalogujesz się przy pomocy zapisanego loginu i hasła.
Otwarcie rachunku
Przejdź proces weryfikacji, w tym celu wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie. Po szybkiej akceptacji wypełnij resztę danych, potwierdź chęć otwarcia rachunku i gotowe. Możesz w pełni korzystać z konta!

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Osoby starsze (powyżej 26. roku życia) mogą również nie ponosić opłaty spełniając dwa poniższe warunki w danym miesiącu: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), – oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Spełniając te warunki nie ponosisz comiesięcznej opłaty 6 zł.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Dla osób powyżej 26. roku życia karta jest darmowa, jeśli spełnią poniższe warunki: – wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą/ Google Pay/Apple Pay/ PeoPay), -oraz zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł. Standardowa comiesięczna opłata za kartę wynosi 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
W przypadku osób powyżej 26. roku życia wypłaty z bankomatów własnych są darmowe i dwie pierwsze wypłaty z innych również pod warunkiem spełnienia warunków aktywności. Pozostałe wypłaty w innych bankomatach wiążą się z prowizją 2,3% dla kwoty min. 5 zł

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego Bank Pekao S.A. organizuje promocję?
Odpowiedź jest prosta, taka akcja z premią przyciąga więcej osób. Bank tym samym buduje lepszy wizerunek, a samo zorganizowanie promocji jest bardziej opłacalne niż zwykłe reklamy. Większy odsetek takich klientów zostaje z instytucją na dłużej.
Czy można założyć konto w promocji bezpośrednio w oddziale?
Niestety nie, ponieważ regulamin promocji jasno mówi o tym, że rachunek musi być założony przy pomocy selfie. Wyjątek stanowią losowe sytuacje, gdzie system odeśle nowego klienta do najbliższego oddziału.
Jak długo muszę utrzymać zgody marketingowe?
Według regulaminu do czasu otrzymania obu premii, oczywiście możesz je wycofać każdej chwili, lecz wiążę się to z brakiem nagród.
Czy można wziąć udział w promocji wielokrotnie?
Nagrodę w promocji można otrzymać tylko raz.
Jakie transakcje bezgotówkowe są wykluczone z promocji?
Regulamin wyklucza transakcje wykonane w miejscach z kodami MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540, 7511, 8999, 9311. Najprościej zapłacić w zwykłych sklepach lub marketach.
Szukaj