Kacper Jankowski
, 1 sierpnia 2021 roku

Zyskaj 300 zł na prostych warunkach z iKontem Biznes oraz 1500 zł za aktywne korzystanie w Alior Banku

300 zł
premii na start
1500 zł
za określone aktywności na rachunku
Bankier.pl we współpracy z Alior Bankiem zorganizował XI edycje promocji dla klientów firmowych. Wystarczy, że założysz iKonto Biznes i spełnisz banalne warunki i 300 z premii na start Twoje. Dodatkowo za aktywność na koncie łącznie możesz zyskać aż 1500 zł.

Korzyści

300 zł
premii na start
1500 zł
za określone aktywności na rachunku

Zasady promocji

Do promocji możesz przystąpić wówczas, gdy nie posiadałeś żadnego rachunku firmowego Alior banku dla danego numeru NIP od 26.07.2020 r. Posiadanie innych produktów dla klientów indywidulanych nie wyklucza z promocji. Czas na rejestracje i złożenie wniosku masz do 13.09.2021 r, a samą umowę o konto po złożonym wniosku powinieneś podpisać ciągu 30 dni.

Skrót promocji

ETAP 1

Aby zyskać 300 zł premii na start wystarczy, że zasilisz rachunek na łączną kwotę min. 500 zł w terminie 60 dni od otwarcia rachunku firmowego iKonto Biznes. Najprościej będzie przelać sobie środki z konta w innym banku. Po spełnieniu tego warunku wystarczy poczekać do 31.12.2021 r na wiadomość mailową o przyznaniu nagrody. Po otrzymaniu informacji masz 5 dni roboczych, aby uzupełnić formularz odbioru nagrody.

Premia na start w wysokości 300 zł trafi na wyznaczony numer rachunku w ciągu 14 dni roboczych od uzupełnienia formularzu.

Nawet 1800 zł do zdobycia z iKontem Biznes, a więc masz już pierwsze 300 zł nagrody, teraz wystarczy korzystać z rachunku firmowego, aby zdobyć następne 1500 zł. Bonus został podzielony na parę części, każda za aktywność na koncie. Ważną rzeczą jest to, aby wykonać min. 4 transakcję kartą płatniczą w miesiącu, aby warunki za daną aktywność były zaliczane. W miesiącu maksymalna kwota do zgarnięcia to 125 zł po zsumowaniu wszystkich bonusów za określone aktywności.

Za wykonanie przelewu do ZUS lub US na kwotę min. 500 zł otrzymamasz 20 zł. 

Wykonując przelewy SEPA na kwotę min. 100 EUR otrzymujesz 10 zł, ale należy sprawdzić, czy będzie to opłacalne, ponieważ trzeba doliczyć koszty przewalutowania.

Zapewniając transakcje kartą w miesiącu na łączną kwotę min. 2000 zł otrzymasz 25 zł. Wykluczając transakcje wykonane kartą z kodem MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900.

Dla przedsiębiorców korzystających z kas fiskalnych bank dał możliwość zdobycia 10 zł za skorzystanie z „oferty kas fiskalnych” za pośrednictwem Alior Banku. Premia naliczana jest wtedy gdy na rachunek firmowy wpłynie bonusowy przelew PCKF w wysokości 100 zł.

Utrzymując odpowiednie saldo na rachunku firmowym będziemy otrzymywać kolejno:

  • 5 zł premii za średniomiesięczne saldo od 10 000, 01 zł do 50 000  zł
  • 10 zł premii za średniomiesięczne saldo od 50 000,01 zł do 100 000 zł
  • 20 zł premii za średniomiesięczne saldo powyżej 100 000 zł

Możesz otrzymywać po 25 zł miesięcznie wykonując transakcje walutowe na min. 5000 jednostek danej waluty w ramach usługi autodealing.

Kolejne 15 zł zdobędziesz za min. 3 przelewy zagraniczne, koszt przelewu to 20 zł, więc jest to dla osób, które i tak muszą wykonać te przelewy.

A więc łącznie masz do zyskania aż 1500 zł, pamiętaj jednak, aby opłacić wszystkie podatki.

Jak założyć konto

Świetną informacją jest to że iKonto Biznes możesz założyć nie wychodząc z domu na dwa sposoby.
Przejście na stronę banku
Po zdecydowaniu się wystarczy, że klikniesz „Weź udział w promocji” zostaniesz przeniesiony na stronę Alior Banku.
Złożenie wniosku o iKonto Biznes
Gdy już będziesz na stronie wystarczy, że wypełnisz wniosek online.
Wybór sposobu aktywacji konta firmowego
Ostatnim krokiem jest wybranie sposobu aktywacji konta masz na to dwa sposoby kurier lub przelew online.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Konto jest bezwarunkowo darmowe.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta również moze Cię nic nie kosztować,. jeśli w danym miesiącu wykonasz min. 4 płatności na dowolne kwoty. W przypadku nie spełnienia tego warunku opłata wynosi 8 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
0 zł – wypłata z bankomatów zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku dla każdej z kart karta Mastercard Business Debit PayPass: 0 zł – po jednej wypłacie w miesiącu z bankomatów Euronet i Planet Cash, każda kolejna 5 zł 3% min. 5 zł – wypłata z pozostałych bankomatów karta Mastercard Debit Commercial Wielowalutowa: 1%, min. 3 zł – wypłaty z bankomatów Euronet i Planet Cash 3% min. 5 zł – wypłata z pozostałych bankomatów

Pytania i odpowiedzi

Czy od otrzymanej premii na start muszę odprowadzić podatek?
Tak. według prawa jest to przychód firmy.
Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Jeśli usunę rachunek przed otrzymaniem premii, to czy ją otrzymam?
Niestety, ale konto należy posiadać, aż do otrzymania premii/bonusu/nagrody.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Szukaj