Kacper Jankowski
, 14 marca 2022 roku

Zgarnij w 3 krokach aż 450 zł od BNP Paribas z darmowym kontem

350 zł
premii na starty
100 zł
w formie e-kodu do Empik
Ruszyła promocja pt. „Przyjazny bonus 450 zł”, a czemu przyjazny, ponieważ w łatwy sposób możesz zyskać 350 zł premii przelewem oraz 100 zł w formie bonu do Empik. Jeszcze lepszą informacją jest to, że konto jest darmowe.

Korzyści

350 zł
premii na starty
100 zł
w formie e-kodu do Empik

Zasady promocji

Przystąpić do promocji mogą tylko osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego od BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Rejestrując się w promocji (czas na rejestrację masz do 04.04.2022 r.) należy zaznaczyć wszystkie zgody, które wymaga wniosek.  Na podpisanie umowy oraz aktywację karty jest czas do 17.04.2022r. Przy wnioskowaniu doradzam wyłączyć wszelkiego rodzaju wtyczki Adblock lub HTTPS Everywhere, ponieważ mogą utrudnić zakończenie wniosku.

Aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie kodu PIN do kart. Karta zostanie przywieziona przez kuriera. Innym sposobem jest wideo weryfikacja bez wychodzenia z domu.

UWAGA! W promocji obowiązuje jedynie 3000 promocyjnych wniosków. Po przekroczeniu tej liczby możliwość rejestrowania w promocji zostanie zablokowana.

Skrót promocji

ETAP 1

Całość nagrody została podzielona na 3 części. Pierwszą część, czyli 150 zł w gotówce otrzymasz sam fakt założenia darmowego konta i  spełnienie poniższego warunku w kwietniu:

➡️ wykonanie min. 3 płatności BLIK.

Transakcję BLIK możesz wykonać na dowolną kwotę np. kupując bułki w sklepie.

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymasz na skrzynkę mailową do 19.05.2022 r. Wraz z wiadomością otrzymasz link przekierowujący do formularza odebrania nagrody musisz go uzupełnić do 25.05.2022 r. Sama premia w wysokości 150 zł trafi na wyznaczone przez Ciebie konto do końca maja

ETAP 2

Kolejną część premii na start 200 zł otrzymasz za spełnienie warunków z kwietnia i poniższych warunków w maju 2022 r:

➡️ wykonanie min. 3 transakcji przy pomocy BLIK,
➡️ otrzymanie na konto min. 2 wpływów.

Wpływy mogą być na dowolną kwotę, najlepiej przelać sobie środki z konta w innym banku.

Informacja o przyznaniu drugiej części nagrody pojawi się w Twojej skrzynce mailowej do 27.06.2022 r, a sama premia 200 zł wpłynie do końca czerwca.

ETAP 3

Ostatnia część nagrody, czyli 100 zł w formie e-kodu do Empik.com otrzymasz za spełnienie poprzednich warunków oraz w czerwcu wykonasz poniższe:

➡️ wykonanie min. 3 płatności za pomocą Apple Pay albo Google Pay,
➡️ otrzymasz min. 2 wpływy na konto.

Płatności oczywiście możesz wykonać na dowolną kwotę.

Ostatnia informacja o przyznaniu trzeciej części nagrody trafi do Ciebie do 27.07.2022 r. E-kod o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com otrzymasz do końca lipca.

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Przechodząc na stronę promocji Banku z dedykowanego linku wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy.
Złożenie wniosku
Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz potwierdzenie na skrzynkę mailową. Teraz wystarczy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, czyli uzupełnić dane do otwarcia konta.
Założenie konta osobistego
Po poprawnym złożeniu wniosku wystarczy, że zawrzesz umowę o konto osobiste przy pomocy kuriera lub wideo weryfikacji.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta Otwarta na Dzisiaj dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowa. Osoby powyżej tego wieku nie poniosą opłaty, jeśli wykonają co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty w wysokości 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że jesteś osobą poniżej 26. roku życia. Opłat z wszystkich bankomatów nie poniosą użytkownicy niestandardowych kart (karta otwarta na eŚwiat Mastercard lub Karta Otwarta na Świat)

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Możesz brać udział w kilku promocjach na raz od tego samego banku, niestety nie o ten sam produkt.
Kiedy mogę zrezygnować z rachunku osobistego?
Z konta osobistego możesz zrezygnować w każdym momencie.
Czy od nagrody konkursowej muszę odprowadzić podatek?
Od nagród z promocji na osobę fizyczną (tzn. nie biorąc udziału w promocjach o produkty firmowe) nie musisz odprowadzać podatku.
Jakie wpływy są wykluczone w warunku wpływów na rachunek?
Wykluczone są wpływy pochodzące z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).
Szukaj