Kacper Jankowski
, 11 lutego 2022 roku

Zgarnij aż 400 zł od BNP Paribas (i być może) wygraj rower za 1000 zł!

400 zł
premii na start
Bank BNP Paribas ruszył z promocją, w której do wygrania jest aż 400 zł premii na start oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest mnóstwo rowerów Rayon Siera oraz sakw rowerowych Crosso. Nie zwlekaj, ponieważ pula promocyjnych wniosków wynosi zaledwie 3000!

Korzyści

400 zł
premii na start

Biorąc udział w promocji możesz również wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 30x rowerów Rayon Siera, każdy o wartości 1000 zł oraz 100x sakiew rowerowych Crosso Dry 60 o wartości 253 zł każda. Wystarczy, że spełnisz warunek przyznania pierwszej nagrody (wykonanie min. 3 przelewów w marcu) i do 06.03.2022 r. na tej stronie prześlesz fotografię pod tytułem „Rowerem przez świat”. Komisja konkursowa wybierze najciekawszą pracę, adekwatną do tematu konkursu. Informacja o uzyskaniu jednej z nagród trafi do Ciebie 29.04.2022 , a samą nagrodę uzyskasz do 31.05.2022 r. Powodzenia!

Zasady promocji

Przystąpić do promocji mogą tylko osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego od BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Rejestrując się w promocji należy zaznaczyć wszystkie zgody, które wymaga wniosek.  Na podpisanie umowy oraz aktywację karty jest czas do 20.02.2022r. Przy wnioskowaniu doradzam wyłączyć wszelkiego rodzaju wtyczki adblock lub HTTPS everywhere, ponieważ mogą utrudnić zakończenie wniosku.

Aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie kodu PIN do kart. Karta zostanie przywieziona przez kuriera. Innym sposobem jest wideoweryfikacja bez wychodzenia z domu.

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwszą część premii, czyli 150 zł otrzymasz za wykonanie min. 3 przelewów w marcu na dowolną kwotę. Najlepiej przelać sobie na inne konto w banku.

Informacja o otrzymaniu pierwszej nagrody pojawi się u Ciebie w skrzynce pocztowej do 19.04, musisz wówczas wypełnić dane odbioru bonusu w załączonym formularzu. Premia 150 zł wpłynie na wskazane przez Ciebie konto do końca kwietnia.

ETAP 2

Drugą część – 200 zł otrzymasz za spełnienie poniższych warunków w kwietniu i maju:

✅wykonanie min. 5 płatności transakcją BLIK,
✅zapewnienie wpływów na rachunek o kwocie łącznej min. 1000 zł,

Jeśli chodzi o wpływy na konto najlepiej, jeśli przelejesz sobie środki z innego rachunku bankowego, może być w dwóch ratach po 500 zł.

Informacje o przyznaniu 200 zł otrzymasz do 27.06, a sama gotówkę otrzymasz do końca czerwca. I to tyle!

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Znajdując się na stronie promocji musisz zarejestrować się w promocji podając podstawowe dane kontaktowe.
Złożenie wniosku
Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz potwierdzenie na skrzynkę mailową. Teraz wystarczy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, czyli uzupełnić dane do otwarcia konta.
Założenie konta osobistego
Po poprawnym złożeniu wniosku wystarczy, że zawrzesz umowę o konto osobiste przy pomocy kuriera lub wideo weryfikacji.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest pozbawione opłat.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta Otwarta na Dzisiaj dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowa. Osoby powyżej tego wieku nie poniosą opłaty, jeśli wykonają co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty w wysokości 3 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że jesteś osobą poniżej 26. roku życia. Opłat z wszystkich bankomatów nie poniosą użytkownicy niestandardowych kart (karta otwarta na eŚwiat Mastercard lub Karta Otwarta na Świat)

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Kiedy mogę zrezygnować z rachunku osobistego?
W dowolnym momencie, okres wypowiedzenia trwa 30 dni.
Czy od nagrody konkursowej muszę odprowadzić podatek?
Organizator wraz z nagrodą np. Rower automatycznie wysyła odpowiedni podatek do urzędu Skarbowego.
Szukaj