Kacper Jankowski
, 10 czerwca 2021 roku

Nawet 1600 zł do zgarnięcia z Firmowym Kontem Godnym Polecenia

300 zł
premii na start
900 zł
zwrotów za transakcje
400 zł
za podpisanie umowy o terminal płatniczy
Posiadasz firmę? Weź udział w promocji organizowanej przez wydawcę serwisu Bankier.pl we współpracy z Santander Bank Polska. W akcji możesz zyskać aż 300 zł premii na start, 900 zł w formie zwrotów za transakcję kartą oraz 400 zł za terminal płatniczy. Dodatkowo przez 2 lata nie zapłacisz ani grosza za użytkowanie konta firmowego!

Korzyści

300 zł
premii na start
900 zł
zwrotów za transakcje
400 zł
za podpisanie umowy o terminal płatniczy

Zasady promocji

Z promocji możesz skorzystać wówczas, gdy jesteś nowym klientem firmowym banku. Według regulaminu jest to osoba, która nie dysponowała ani nie wnioskowała o żaden rachunek dla firm od Santander Bank Polska od 01.01.2020 r (w drugim etapie okres karencji liczony jest od 31.03.2019 r.). Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji możesz nawet skorzystać z równocześnie z promocji o konto osobiste.  Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych, na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny przez bank.

Skrót promocji

ETAP 1

Po aktywowaniu konta wystarczy, że wykonasz min. 5 dowolnych przelewów Elixir, Express Elixir lub Bluecash z wyłączeniem przelewów do ZUS i US.  Zostaje Ci jeszcze zalogowanie do aplikacji mobilnej banku co najmniej raz. Oba warunki musisz zrobić do 30.09.2021 r.

Informacja o otrzymaniu nagrody pojawi się w Twojej skrzynce mailowej do 31.10.2021 r., wówczas masz 14 dni, aby uzupełnić formularz danych odbioru nagrody z linku we wiadomości. Premia 300 zł trafi na wskazane konto do 22.11.2021 r.

ETAP 2

Kolejne 900 zł możesz zdobyć wykonując transakcje bezgotówkowe, a konkretniej będziesz otrzymywać 3% zwrotu za każdą transakcje w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku firmowego. Maksymalna łączna kwota w każdym z 6 miesięcy to 150 zł, czyli 900 zł, jeśli wykorzystasz cały potencjał. Aby otrzymywać zwrot w każdym miesiącu rozliczeniowym musisz wykonać przelew do US lub ZUS na kwotę min. 200 zł.

Wypracowaną kwotę zwrotu za płatności bezgotówkowe otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonywałeś transakcję. Maksymalna kwota do uzyskania to aż 900 zł!

ETAP 3

Ostatnim bonusem jaki możesz otrzymać jest 400 zł za terminal płatniczy. Wystarczy, że zawrzesz umowę o akceptację kart z Elavon Financial Services za pośrednictwem Santander Bank Polska. Następnie musisz aktywować terminal płatniczy pierwszą transakcją w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do promocji.

Nagroda 400 zł zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po aktywacji terminala płatniczego.

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Będąc na stronie promocji wystarczy, że zarejestrujesz się w promocji za pomocą e-maila i zaakceptujesz wszystkie zgody. Wiadomość z hasłem do panelu promocji otrzymasz w mailu wraz z linkiem aktywacyjnym.
Logowanie do panelu promocji
Po poprawnym zalogowaniu się do panelu promocji musisz złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia oraz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie faktu zawarcia umowy.
Finalizacja wniosku
Teraz wystarczy, że zawrzesz umowę o konto firmowe jedną z metod.

Konto bez opłat

Otwierając Konto Firmowe Godne Polecenia przez pierwsze 24 miesiące nie poniesiesz żadnych opłat za podstawowe operacje (prowadzenie rachunku, użytkowanie pierwszej karty debetowej, przelewy Elixir w bankowości elektronicznej, przelewy w formie polecenia wypłaty EUR do krajów EOG innych niż Polska, polecenia zapłaty, zlecenia stałe, wysyłanie kodów autoryzacyjnych, wypłaty z bankomatów i terminalach w kraju i za granicą oraz 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonywanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu). Po okresie dwóch lat możesz nadal mieć prowadzenie konta, kartę i wypłaty z bankomatów za darmo, wystarczy aktywnie korzystać z konta.
0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Opłaty za konto unikniesz wykonując przelew do ZUS na kwotę min. 200 zł, inaczej opłata wynosi 25 zł w miesiącu rozliczeniowym.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta jest darmowa, jeśli wykonasz nią transakcję na min. 400 zł. Standardowa prowizja za kartę wynosi 7 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów należących do Santander Bank Polska są darmowe. Wypłaty z innych bankomatów wiążą się z prowizją 3,5% od wypłacanej kwoty min. 5 zł.

Pytania i odpowiedzi

Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.
Jeśli usunę rachunek przed otrzymaniem premii, to czy ją otrzymam?
Niestety, ale konto należy posiadać, aż do otrzymania premii/bonusu/nagrody.
Szukaj