Kacper Jankowski
, 17 lipca 2021 roku

Łatwe 150 zł premii z Kontem 360° od Banku Millennium

150 zł
premii na start
Ruszyła promocja od Banku Millennium dla nowych klientów. W promocji za bezproblemowe założenie konta i proste płatności kartą otrzymasz 150 zł premii.

Korzyści

150 zł
premii na start

Zasady promocji

Do promocji możesz przystąpić jako nowy klient, czyli osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji:
• nie posiada lub nie dysponuje żadnym produktem w Banku Millennium,
• nie brała udziału w jakiejkolwiek promocji „na start” z Kontem 360° lub Kontem 360° Student,
• nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium.

Skrót promocji

ETAP 1

Teraz posiadając rachunek wystarczy, że do końca sierpnia wykonamy co najmniej min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę z czego jedna będzie dokonana telefonem za pomocą HCE lub ApplePay. Płatności mogą być dokonane na dowolną kwotę. Ponadto do 02.08.2021 r powinieneś aktywować aplikację mobilną banku.

ETAP 2

Kolejny etap jest dla osób, które założyły konto zdalnie przy pomocy biometrii lub potocznie mówiąc selfie. Będąc taką osobą musisz udać się do najbliższej placówki banki, aby złożyć wzór podpisu oraz okazać dokument tożsamości. Mamy czas na to do końca sierpnia.

 

Spełniając powyższe warunki do 30.09.2021 r otrzymasz bonus w wysokości 150 zł na konto, będąc oczywiście cały czas posiadaczem rachunku osobistego.

Jak założyć konto

Zakładanie konta w Banku Millennium możesz na 4 sposoby. Trzy sposoby umożliwiają założenie konta bez wychodzenia z domu.
Wejdź na stronę promocji
Aby złożyć wniosek należy przejść na stronę promocji, a zrobisz to klikając w przycisk „Weź udział w promocji”. Po przejściu na stronę musisz wystarczy kliknąć „Załóż Konto”
Wybór metody dokończenia wniosku
Teraz należy wybrać metodę dokończenia wniosku ,a mamy do wyboru aż 4! Selfie- jest to wygodna opcja na dokończenie wniosku, wystarczy, że po wypełnieniu podstawowych danych wykonasz 3 zdjęcia twarzy w aplikacji mobilnej banku oraz zdjęcia dowodu, przodu i tyłu. Na koniec pozostaje Ci zaakceptować umowę sześciocyfrowym numer, który otrzymasz we wiadomości SMS. Kurier- również wygodna metoda na zawarcie umowy, którą przywiezie Ci kurier. Po złożeniu wniosku i wybraniu kuriera w ciągu paru najbliższych dni skontaktuje się z Toba kurier w celu przekazania Tobie kopii umowy oraz przekazania umowy do podpisania dla banku. Pamiętaj, aby mieć przy sobie dowód, aby potwierdzić swoją tożsamość. Online- swoją tożsamość potwierdzisz logowaniem na konto w innym banku, pamiętaj, aby dane w banku z którego korzystasz zgadzały się z tym we wniosku Oddział- tradycyjna metoda, wystarczy po złożeniu wniosku udać się do najbliższego oddziału banku i dokończyć wniosek.
Logowanie do konta
Po otrzymaniu danych do logowania możesz aktywnie korzystać z konta i spełniać warunki do przyznania nagrody.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta 360° Student jest całkowicie darmowe, inaczej wygląda sprawa w przypadku Konta 360° dla osób powyżej 26. roku życia muszą One spełnić dwa warunki w mięsiącu, aby uniknąć opłaty (8 zł): -Zapewnić łączny wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł -Wykonać co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta dla Konta 360° Student jest darmowe, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK, inaczej opłata wynosi 4 zł. Osoba starsza (powyżej 26. roku życia) również nie poniesie opłaty (7 zł) za kartę wówczas, gdy: -Zapewni łączny wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł. -Wykona co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych również są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że spełnisz warunki aktywności wtedy wypłaty nic Cię nie kosztują. W przypadku bankomatów Santandera Bank Polska i Planet Cash koszt wypłaty po nie spełnieniu warunków aktywności to 1 zł

Pytania i odpowiedzi

Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.
Jeśli usunę rachunek przed otrzymaniem premii, to czy ją otrzymam?
Niestety, ale konto należy posiadać, aż do otrzymania premii/bonusu/nagrody.

Dokumenty

Szukaj