Kacper Jankowski
, 10 września 2021 roku

Łatwe 100 zł za założenie darmowego konta od Millennium Bank oraz 150 zł za aktywność na rachunku

100 zł
premii na start
150 zł
za aktywność na koncie
Millennium Bank ruszył z promocją, w której pierwszą nagrodę otrzymujesz za samo założenie konta i jedną transakcję kartą na dowolną kwotę! Dodatkowo za niewielką aktywność na rachunku zgarniesz kolejne 150 zł przelewu na konto.

Korzyści

100 zł
premii na start
150 zł
za aktywność na koncie

Zasady promocji

Do promocji może przystąpić osoba, która na dzień rozpoczęcia promocji:

✅ nie posiada żadnego produktu od Millennium Bank,
✅ nie wnioskuje o żaden produkt w Millennium Bank,
✅ nie brała udziału w żadnej promocji o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z premią organizowanej przez przez bank lub podmiot zewnętrzny po 01.01.2018 r.

Spełniasz powyższe wymogi? To możesz się wziąć za złożenie prostego wniosku o Konto 360° lub Konto 360° Student (dla osób poniżej 26. roku życia) wraz z kartą płatności klikając przycisk. Pamiętaj, aby wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych potrzebnych do celów marketingowych i otrzymywania informacji handlowych od Banku. Do założenia rachunku masz aż 3 opcje do wyboru przy każdej nie musisz wychodzić z domu 🙂

Skrót promocji

Po założeniu konta, aktywacji aplikacji mobilnej banku oraz zapewnieniu jednej płatności kartą na dowolną otrzymasz 100 zł. Nagroda zostanie Tobie wypłacona jako prezent bożonarodzeniowy (do 23.12.2021 r.).

ETAP 2

Następnie możesz zyskać 150 zł w trzech transzach. Każda część zostanie Ci wypłacona za to, że w każdym z miesiącu spełnisz poniższe warunki:

➡️ wykonanie co najmniej jednej płatności kartą lub transakcją BLIK,
➡️ zapewnienie wpływów na kwotę min. 500 zł.

Wpływy mogą być rozbite na „raty” np. po 250 zł, ale najlepiej przelać sobie min. 1000 zł, aby mieć darmowe konto.

Dodatkowo osoby, które założyły rachunek za pomocą selfie (inaczej biometrii) muszą udać się do najbliższej placówki najpóźniej do 28.02.2022 r, aby złożyć wzór podpisu oraz pokazać dowód osobisty.

Za spełnienie warunków w danym miesiącu otrzymasz po 50 zł, czyli razem daje to 150 zł dodatkowego bonusu. Nagrodę otrzymasz do 31.03.2022 r, o ile będziesz dalej posiadaczem rachunku i utrzymasz wszystkie zgody.

Jak założyć konto

Konto założysz nie wychodzą z domu w prosty sposób, a właściwie masz do wyboru parę metod założenia; kurier, biometria oraz przelew weryfikacyjny.
Przejście na stronę promocji
Po wciśnięciu przycisku „weź udział” otworzy się strona promocji Banku przez którą złożysz wniosek.
Wybór metody
Teraz wystarczy wybrać jedną z metod wymienionych powyżej.
Logowanie do konta i aktywacja aplikacji
Po otrzymaniu danych wystarczy sie zalogować i ustalić Hasło do konta oraz aktywować aplikacje mobilną, wszystko będziesz miał wyjaśnione krok po kroku.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta 360° Student jest całkowicie darmowe, inaczej wygląda sprawa w przypadku Konta 360° dla osób powyżej 26. roku życia muszą One spełnić dwa warunki w mięsiącu, aby uniknąć opłaty (8 zł): -Zapewnić łączny wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł -Wykonać co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta dla Konta 360° Student jest darmowe, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK, inaczej opłata wynosi 4 zł. Osoba starsza (powyżej 26. roku życia) również nie poniesie opłaty (7 zł) za kartę wówczas, gdy: -Zapewni łączny wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł. -Wykona co najmniej jedną transakcję karta płatniczą lub płatnością BLIK.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych również są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że spełnisz warunki aktywności wtedy wypłaty nic Cię nie kosztują. W przypadku bankomatów Santandera Bank Polska i Planet Cash koszt wypłaty po nie spełnieniu warunków aktywności to 1 zł

Pytania i odpowiedzi

Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.
Szukaj