Kacper Jankowski
, 5 kwietnia 2022 roku

Już jest! Promocja od BNP Paribas, zgarnij aż 500 zł w gotówce za założenie darmowego konta

50 zł
za założenie darmowego konta
450 zł
za spełnienie banalnych warunków
Zgarnij aż 500 zł od BNP Paribas za spełnienie banalnych warunków. Tym razem nagroda to sama gotówka, żadnych bonów ani nagród rzeczowych. Dodatkowo za samo założenie konta i jedną płatność otrzymasz już 50 zł.

Korzyści

50 zł
za założenie darmowego konta
450 zł
za spełnienie banalnych warunków

Zasady promocji

Przystąpić do promocji mogą tylko osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego od BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Rejestrując się w promocji (czas na rejestrację masz do 31.04.2022 r.) należy zaznaczyć wszystkie zgody, które wymaga wniosek.  Na podpisanie umowy oraz aktywację karty jest czas do 22.05.2022r. Przy wnioskowaniu doradzam wyłączyć wszelkiego rodzaju wtyczki Adblock lub HTTPS Everywhere, ponieważ mogą utrudnić zakończenie wniosku.

Aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie kodu PIN do kart. Karta zostanie przywieziona przez kuriera. Innym sposobem jest wideo weryfikacja bez wychodzenia z domu.

UWAGA! W promocji obowiązuje jedynie 3000 promocyjnych wniosków. Po przekroczeniu tej liczby możliwość rejestrowania w promocji zostanie zablokowana.

Skrót promocji

ETAP 1

Pierwszą premię, czyli 50 zł otrzymasz za samo założenie konta oraz wykonanie min. 1 przelewu w maju. Chodzi tutaj o podstawowy przelew Elixir na dowolną kwotę.

Wiadomość o przyznaniu nagrody w wysokości 50 zł otrzymasz drogą mailową do 17.06.2022 r. Po otrzymaniu informacji musisz wypełnić dane na stronie promocji z linku, który będzie we wiadomości. Na uzupełnienie danych czas jest do 26.06.2022 r. Nagroda pojawi się do końca czerwca.

ETAP 2

Kolejną nagrodę, tym razem 200 zł otrzymasz za spełnienie poprzednich warunków oraz w czerwcu:

  • wykonanie min. 5 przelewów,
  • zapewnienie wpływów na kwotę min. 1000 zł.

Jeśli chodzi o wpływy to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z udzielonych kredytów przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najlepiej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku

Informacja o przyznaniu drugiej części nagrody pojawi się w Twojej skrzynce pocztowej do 27.07.2022 r. i analogicznie do poprzedniej premii, nagrodę w wysokości 200 zł otrzymasz do końca lipca.

ETAP 3

Ostatnie 150 zł otrzymasz w nieco inny sposób, trzeba bowiem w lipcu, sierpniu oraz wrześniu płacić kartą,a  za każdą transakcję bank zwróci Ci 10%, ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Wychodzi razem 150 zł.

Informację o przyznaniu każdej z części ze 150 zł otrzymasz do 26. dnia danego miesiąca. I do końca danego miesiąca sama premię 50 zł o ile udało Ci się zrobić odpowiednią sumę transakcji.

Jak założyć konto

Przejście na stronę promocji
Przechodząc na stronę promocji Banku z dedykowanego linku wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy.
Złożenie wniosku
Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz potwierdzenie na skrzynkę mailową. Teraz wystarczy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, czyli uzupełnić dane do otwarcia konta.
Założenie konta osobistego
Po poprawnym złożeniu wniosku wystarczy, że zawrzesz umowę o konto osobiste przy pomocy kuriera lub wideo weryfikacji.

Konto bez opłat

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie konta jest pozbawione opłat.

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta Otwarta na Dzisiaj dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowa. Osoby powyżej tego wieku nie poniosą opłaty, jeśli wykonają co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty w wysokości 3 zł.

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 5 zł chyba, że jesteś osobą poniżej 26. roku życia. Opłat z wszystkich bankomatów nie poniosą użytkownicy niestandardowych kart (karta otwarta na eŚwiat Mastercard lub Karta Otwarta na Świat)

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Możesz brać udział w kilku promocjach na raz od tego samego banku, niestety nie o ten sam produkt.
Kiedy mogę zrezygnować z rachunku osobistego?
Z konta osobistego możesz zrezygnować w każdym momencie.
Czy od nagrody konkursowej muszę odprowadzić podatek?
Od nagród z promocji na osobę fizyczną (tzn. nie biorąc udziału w promocjach o produkty firmowe) nie musisz odprowadzać podatku.
Jakie wpływy są wykluczone w warunku wpływów na rachunek?
Wykluczone są wpływy pochodzące z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).
Szukaj