Kacper Jankowski
, 1 lutego 2022 roku

HIT! Aż 750 zł do zgarnięcia od Santander Bank Polska z kontem osobistym + 2,5% na Lokacie Mobilnej

300 zł
premii na start
100 zł
w formie bonu do Biedronki w równoległej akcji „Zakupy z kontem”
50 zł
z kodem poleceń
Na nowy rok Santander Bank Polska wyszedł z bardzo konkurencyjną promocją, w której to możesz zgarnąć 650 zł w kumulacji nagród.

Korzyści

300 zł
premii na start
100 zł
w formie bonu do Biedronki w równoległej akcji „Zakupy z kontem”
50 zł
z kodem poleceń
300 zł
zwrotu za rachunki

Prócz tego możesz wziąć udział w akcji „Polecam Mój Bank”, w której wystarczy, że będziesz polecał Konto Jakie Chce znajomym i za każdego z nich zyskiwał 50 zł premii, wystarczy zaakceptować regulamin i wygenerować kod polecający. Natomiast znajomy wystarczy, że warunki aktywności (do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zaloguje co najmniej raz do aplikacji mobilnej oraz wykona transakcje kartą na min. 300 zł). Maksymalna kwota do uzyskania w programie poleceń to 500 zł. Możesz również skorzystać z 2,5% na Lokacie Mobilnej do kwoty 20 000 zł.

Zasady promocji

Promocja jest dla Ciebie,  jeśli:

➡️ nie miałeś otwartego konta osobistego od Santander Bank Polska w okresie od 01.02.2021 aż do dnia skorzystania z promocji,
➡️ nigdy nie otworzyłeś rachunku w jakiejkolwiek promocji z „premią na start” od Santander Bank Polska od 01.04.2019 r.

Inne produkty np. konto walutowe lub rachunek firmowy nie wykluczają z promocji. Pozostaje złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą płatniczą, którego wypełnienie nie powinno zając więcej niż 10 min. Umowę do podpisu dostarczy kurier w zaplombowanym opakowaniu. We wniosku należy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe, a po zalogowaniu się do rachunku wyrazić zgodę na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu). Na samo podpisanie umowy masz czas do 31.01.2022 r.

Skrót promocji

ETAP 1

Uwaga! Za sam fakt założenia konta osobistego i zalogowania się do aplikacji mobilnej w miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek otrzymasz 50 zł przelewem na konto.

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz za:

  • użycie kodu poleceń podczas zakładania konta ( Nie wiesz skąd wziąć kod?… Trzymaj – 1014817069),
  • wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (jeśli umowę podpiszesz we styczniu, to warunek powinieneś spełnić do końca lutego),
  • zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku w tym samym okresie.

I 100 zł Twoje!

Pierwsze 50 zł za sam fakt otwarcia rachunku i zalogowania do aplikacji otrzymasz w formie przelewu na swoje nowe konto do 31.03.2022 r.

 

ETAP 2

Kolejne 250 zł w formie przelewu otrzymasz na rachunek, jeśli spełnisz poniższe warunki w marcu, kwietniu oraz maju:

✅ wykonaj co najmniej 1 transakcję kartą na dowolną kwotę,
✅ zaloguj się min. raz do aplikacji Santander Mobile,
✅ zapewnij wpływ na rachunek w łącznej kwocie min. 1000 zł.

I to tyle! Warunek z wpływem na konto najlepiej wykonać przelewając sobie środki z innego rachunku.

Nagroda w postaci 250 zł trafi na Twoje konto do 31 czerwca 2022 r. 

Jak założyć konto

Przejdź na stronę promocji
Do promocji przystąpisz wówczas, gdy przejdziesz na stronę banku za pomocą dolnego przycisku.
Wypełnij wniosek
Po przejściu na stronę wystarczy, ze wypełnisz wniosek, który jest banalnie prosty. Uwaga! Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł musisz użyć kodu polecającego 1014817069 i to tyle.
Oczekiwanie kuriera
Po poprawnym wypełnieniu wniosku na numer telefonu otrzymasz widomość SMS z potwierdzeniem. Teraz wystarczy oczekiwać na kontakt ze strony kuriera, któy przywiezie umowę o konto.

Konto bez opłat

0 zł

opłat za konto

SZCZEGÓŁY
Prowadzenie rachunku osobistego dla osób poniżej 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowe, w innym wypadku należy w danym miesiącu zapewnić wpływ na konto min. 500 zł na konto oraz wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (kartą, usługą BLIK albo przy pomocy Google Pay lub Apple Pay). Opłata za prowadzenie konta wynosi 6 zł.
0 zł

opłat za kartę

SZCZEGÓŁY
Karta dla osób poniżej 26. roku życia jest darmowa, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna transakcja bezgotówkowa (kartą, usługą BLIK albo przy pomocy Google Pay lub Apple Pay) to samo tyczy się osób starszy, powyżej 26. roku życia, osoby te muszą również w tym przypadku zapewnić wpływ na konto min. 500 zł w danym miesiącu. Opłata za kartę w przypadku nie spełnienia warunków wynosi 8 zł.
0 zł

opłat za bankomaty

SZCZEGÓŁY
Wypłaty z wszystkich bankomatów dla osób poniżej 26. roku życia są darmowe. W przypadku osób powyżej tej liczby darmowe są wypłaty z bankomatów własnych, reszta to koszt 5 zł.

Pytania i odpowiedzi

Czy tylko w jednej promocji mogę wziąć udział?
Do pojedynczej promocji możesz przystąpić tylko raz. Jednakże nic nie zabrania wzięcia udziału w kilku promocjach, nawet od tego samego Banku. Promocję muszą dotyczyć innych produktów.
Czy nagroda jest gwarantowana?
Tak, nagroda jest gwarantowana regulaminem promocji. Jeśli otworzysz konto i spełnisz powyższe warunki to otrzymasz nagrodę.
Dlaczego banki organizują promocję?
Banki w ten sposób skuteczniej przyciągają rzesze klientów do siebie. Dodatkowo budują tym dobry wizerunek.
Czy muszę odprowadzić od bonusu podatek?
Jeśli nie jest to promocja dotycząca produktu firmowego, to do kwoty 2000 zł jesteś zwolniony.
Szukaj